بتل ماشین اولین هیروی بیلدر بیس شماست و در بیلدر هال سطح ۵ باز میشود; میتوانید از ان،بسته به استراتژی که دارید در بخش های متعددی در اتک خودتان استفاده کنید. در این مطلب نکات کلیدی در استفاده از بتل ماشین را بیان میکنیم و تلاش میکنیم تا دید بهتری نسبت به چکش الکتریکی ماشین بتل داشته باشیم….

ادغام بتل ماشین با حمله هایتان

بتل ماشین هیت پوینت(جان) نسبتا خوبی دارد، همچنین مانند سایر قهرمان های کلش اف کلنز در مقابل تله های پوش و پرتاب هم ایمن است.
این موضوع نه تنها باعث میشود تا خودش در مقابل آسیب ها بخوبی محافظت شود بلکه بعنوان نیرویی پیشرو در جلوی نیروهای دیگر شما هم بخوبی عمل میکند.

نکات کلیدی در استفاده از بتل ماشین

بسیاری از شما دیدتان به استفاده از بتل ماشین محدود به حالت جلودار بودن است، اما توصیه ی ما در استفاده از ان چیز دیگریست; زیرا:
*بتل ماشین هدف مخصوصی ندارد.
*با زیر آتش بودن توسط چند سازه دفاعی، سریع نابود میشود و شما دیگر نمیتوانید متناوبا از توانمندی ان استفاده کنید (در این مورد در ادامه بیشتر صحبت خواهیم کرد)

 

بنظر میرسد یکی از روش های خوب استفاده از بتل ماشین در بین تعدادی جاینت باشد زیرا بتل ماشین میتواند با آسیب بالایی که وارد میکند در مقابل سازه های دفاعی بخوبی ایستادگی کرده و از جاینت ها پشتیبانی کند.

 

کارهایی که بتل ماشین میتواند در حمله های شما انجام دهد:

 

  • -به شکل یک جلودار سازه های دفاعی را در اولین خطوط پیاده سازی نیروهایتان تخریب کند.
  • -سازه های بیرونی را پاکسازی کند تا نیروهایتان فضای خوبی برای نفوذ به داخل کسب کنند.
  • -حمله مرگبار هم برای خودش و هم برای یک سازه دفاعی مهم(بسته به طراحی مپی که به ان حمله میکنید)
  • -کمک به نیروهایتان در مرحله ی پاکسازی نهایی سازه های بیرون مپ.

 

کاربردهای فوق همگی به مپ هایی که شما به انها حمله میکنید،بستگی دارند. سعی میکنیم در ادامه راهنمایی کنیم تا در مواجه با مپ های مختلف کدام را انتخاب کنید.

 

در تصویر زیر نمونه ای خوب داریم از فرستادن بتل ماشین در بین جاینت ها برای از بین بردن مولتی مورتار و سازه های دیگر تا اینکه کنون کارتها بتوانند سازه های داخلی (از جمله بیلدر هال) را براحتی بزنند.

نکات کلیدی در استفاده از بتل ماشین

مثال دیگر از استفاده از بتل ماشین این است که با ان ایر بمب را از سر راه بیبی دراگون ها برداریم(البته به نوعی حمله مرگباری برایش بشمار می اید)… بتل ماشین بطور کلی میتواند ۴تا۶ سازه را قبل از از کار افتادنش تخریب کند، پس از اینکه ان را برای این منظور استفاده کنین ترسی به دل راه ندهید:

بتل ماشین

اگر با بیبی دراگون حمله میکنید، میتوانید کاملا بدون نقص از بتل ماشین بعنوان جلودار حمله برای نفوذ به داخل مپ استفاده کنید درحالیکه بیبی دراگون ها هم سازه های اطراف را تخریب میکنند و به درصدهای شما اضافه می نمایند. اما لازم است تا بیبی دراگون ها را یکی پس از دیگری وارد حمله کنید:

battle machine

 

توانمندی بتل ماشین – چکش الکتریکی

اگر بتل ماشین را تا سطح۵ ارتقا داده باشید، میتوانید از چکش الکتریکی ان هم استفاده کنید.(دقیقا به روش هیروهای دیگر میشود ان را فعال کرد).

ویژگی های چکش الکتریکی:

  • -قابلیت هیل به اندازه ۸۰۰ هیت پوینت(که درحدود ۲۰% کل جان یک بتل ماشین سطح ۵ هست)
  • -افزایش خسارت تا ۲۵۰% برای ۳ ضربه بعدی
  • -قابلیت شارژ دوباره در ۱۴ ثانیه

توانمندی برای بتل ماشین بسیار ارزشمند است، بخصوص که دارای آسیب بیشتر و جان بیشتر هم میشود; اما مهمترین موضوع در این بین این است که قابلیت استفاده دوباره را دارد، که در نتیجه شما میتوانید هر ۱۴ ثانیه یکبار دوباره فعالش کنید.

نکات کلیدی در استفاده از بتل ماشین

از نیرومندی هیروهای دیگر کلش آف کلنز در هر بار اتک، فقط یکبار میتوان استفاده کرد، اما بتل ماشین میتواند تا زمانی که زنده هست و زمان دارد از توانمندیش استفاده کند.

مسئله ی مهمی که با ان روبرو هستیم،زمانبندی استفاده صحیح از توانمندی بتل ماشین است بمنظور:

  • -افزایش جان بتل ماشین تا جای ممکن ضمن اینکه نمیخواهیم بخاطر پر بودن جانش این میزان افزایش هدر برود
  • -از افزایش خسارتش بدرستی استفاده شود

موارد بالا شما را در موقعیت حساسی در زمانبندی استفاده از توانمندی بتل ماشین قرار میدهد چرا که نمیخواهید خیلی برای استفاده از قابلیت افزایش جانش منتظر بمانید(زیرا هرچه زودتر از ان استفاده کنید زودتر باز در دسترس قرار میگیرد).
افزایش آسیبی که ناشی از فعالسازی توانمندی بتل ماشین صورت میگیرد، برای ۳ ضربه بعدی فعال می گردد!
دقیقا به محض استفاده از ان، افزایش اسیب برای ۳ ضربه بعدی انجام میگیرد، حتی اگر بتل ماشین چند ثانیه بعد ضربه هایش را بزند…!!

ترفند استفاده از بتل ماشین

که درنتیجه کار را اسانتر میکند:
از چکش الکتریکی بمنظور شارژ بتل ماشین زمانی که به سمت یک بیس حرکت میکند استفاده کنید;این کار باعث میشود برای اولین ضربه هایش اسیب بیشتری بتواند وارد کند و البته توانمندیش به دوباره شارژ شدن شروع کند.
در استفاده های بعدی بمحض اینکه بتل ماشین ۲۰% از جانش را از دست داد از توانمندیش استفاده کنید!

نکات کلیدی در استفاده از بتل ماشین را اجرا کنید و از این نگران نباشید که بتل ماشینتان از سازه های بعدی دور است و آسیب های اضافی که میتوانید وارد کنید را از دست بدهید زیرا در هرصورت توانمندیش در افزایش آسیب را ذخیره میکند و البته با این کار توانمندیش سریعتر هم دوباره شارژ خواهد شد.

 

برای پیشرفت سریعتر و ارتقای نیروها و سازه های خود میتوانید از جم بهره ببرید… برای خرید ارزان جم کلش اف کلنز به قسمت خرید جم کلش اف کلنز مراجعه کنید… .

میزان رضایت
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید