آموزش بازی فری فایر

آموزش مرحله به مرحله هد زدن در بازی فری فایر

تنظیمات هد زدن در بازی فری فایر

بازی‌هایی که آنلاین و در ژانر بقا و زنده ماندن هستند، همیشه وقت زیادی را از ما می‌گیرند. اما یک راه ساده‌تر برای برنده شدن در بازی فری فایر، کشتن سریع دشمنان است. برای همین باید به دنبال راهی برای این موضوع باشیم. هد زدن در بازی فری فایر یکی از بهترین راه حل‌ها برای کم کردن زمان مسابقه می‌باشد. زیرا با یک تیر و در کمترین زمان ممکن دشمنانتان را از بین می‌برد. اگر اطلاعی از نحوه هد زدن نداشته باشید، قطعا سخت است که بتوانید در بازی هد یا همان سر طرف را یزنید. سایت ایران موجو در این مقاله از آموزش بازی فری فایر قصد دارد تا بهترین راه حل را برای هد زدن در بازی Free Fire را در اختیار شما قرار دهد. با ما همراه باشید.

تنظیمات مناسب برای هد زدن در بازی فری فایر

برای این که شکار مناسبی داشته باشید و بتوانید به راحتی هد شات کنید، ابتدا باید مهارت کافی در بازی داشته باشید و از اسلحه‌های ماسبی مانند MP4، MP5 و… استفاده کنید. هد زدن در بازی Free Fire فرصت بسیار عالی برای شما ایجاد می‌کند. حالا اگر هم مهارت و هم اسلحه مناسبی دارید، باید تنظیمات بازی را با روش سعی و خطا تنظیم کنید تا بتوانید با دستتان بیشترین مطابقت را بدهید. تنظیمات بازی به شرح موردهای زیر می‌باشد.

  • ابتدا از قسمت تنظیمات وارد گزینه Sensitivity شوید.
  • یک پنجره برای شما بازی می‌شود که اولین مورد آن General است. معمولا گیمرها بر سر این مورد اختلاف فاحش دارند. به طوری که برخی معتقدند باید 100% باشد تا بازیکن بتواند به راحتی به این طرف و آن طرف بچرخد. شما با آزمون خطا باید بفهمید که با چه درصدی راحت هستید. برای شروع با 50 و 100 درصد شروع کنید.
  • سه گزینه بعدی یعنی Red Dot، 2X scope و 4X scope را مابین 65 تا 80 درصد تنظیم کنید. بهتر است که بیشتر از 70 درصد باشند.
  • اما مهمترین و اختلاف انگیزترین بخش بازی، AWM Scope می‌باشد. خیلی‌ها عقیده دارند که این عدد باید مابین 15 تا 30 درصد باشد. زیرا که موقع هد زدن در بازی فری فایر باید اسلحه را بالا بگیرید. برای بالا کشیدن اسلحه، بهتر است که AWM در حدود 15 الی 30 درصد بماند. اما بعضی‌ها هم هستند که با 50 درصد هم نتایج خوبی می‌گیرند. دوباره باید بسنجید و بهترین تصمیم را بگیرید.

روش های هد زدن در بازی فری فایرنتیجه گیری

زود کشتن حریفان هم باعث می‌شود شما زودتر برنده شوید و هم این که جذابیت بازی را برای شما دو چندان می‌کند. برای هد زدن در بازی فری فایر کافیست تا اسلحه را بالا بکشید و سر طرف را نشانه بگیرید. اما بهتر است که Sensitivity خود را با اعداد پیشنهادی سایت ایران موجو تنظیم کنید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از آخرین اخبار و ترفندها در بازی فری فایر می‌توانید با سایت ایران موجو همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *