معرفی بازی apex legends برای موبایل

APEX Legends game characters
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 781
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

این بازی یک بازی آنلاین (نیازمند اتصال به اینترنت) توسط استودیو Respawn ساخته و به کمک Ea games منتشر شده است. این بازی جزو بازی‌های Battle royale (نبرد چندجانبه) به شمار می‌آید که اکثر مشکلات بازی‌های قبلی را بررسی کرده و اصلاح نموده است. به جرئت می‌توان گفت APEX LEGENDS  یکی از بهترین بازی‌های Battle royale به شمار می‌آید.

این بازی اول‌شخص است (تمام رویدادها را از دید کاراکتر رویت می‌شود) و در شروع بازی بازیکنان از آسمان با چتر به سمت زمین سقوط می‌کنند و روی زمین هر کس به پیداکردن سلاح‌های موردنیاز خود و جنگ با دیگر تیم‌های این بازی می‌پردازد. بازی به‌صورت تیمی و در قالب گروه‌های سه‌نفره برگزار می‌شود. در ادامه مطلب با بخش اخبار بازی سایت ایران موجو همراه باشید.

بازی چگونه آغاز و در ادامه چگونه است؟

هر نبرد شامل 20 تیم 3 نفره است که شما قبل از شروع بازی باید 2 نفر را به‌عنوان هم‌تیمی انتخاب کنید و سپس به محل موردنظر روی نقشه منتقل می‌شوید. با ادامه پیداکردن بازی، میدان بازی تنگ‌تر می‌شود و باید برای ادامه نبرد و حفظ جان به مکان‌های مشخص شده پیش بروید که درنهایت این بازی یک برنده (یک تیم) دارد.

این بازی شخصیت‌های متفاوتی دارد که قبل از ورود به بازی یکی از آن‌ها را انتخاب می‌کنید. از مهم‌ترین عوامل تعیین کننده پیروزی در این بازی هم‌تیمی‌ها و شخصیت‌های شما و هم‌تیمی‌هایتان است که اگر هم‌تیمی‌های قوی و مکملی داشته باشید فاتح میدان شمایید.

گروهی بازی‌کردن سخت نیست؟

بازی Apex legends به‌صورت تیمی انجام می‌شود و حداقل گروهی که باید قبل از بازی تشکیل دهید 3 نفره است. شاید شما فکر کنید اگر آن 2 نفر را نشناسید و غریبه باشند توان همکاری با آن‌ها را ندارید؛ ولی این کاملا اشتباه است! چون قابلیت‌های جدید این بازی باعث شده است تا شما بدون حرف‌زدن با هم‌تیمی‌هایتان از طریق یک سری از قابلیت‌های دیگر بتواند با آن‌ها ارتباط برقرار کرده و در بازی همکاری لازم را باهم داشته باشید.

عالی‌ترین سیستم این ونتوری

این بازی به طور خودکار تمام اتچمنت‌ها و سلاح‌های لازم را در اختیار شما قرار می‌دهد و دیگر لازم نیست شما نگران برداشتن آیتم‌های ضعیف‌تر از لول خود باشید؛ چون خود سیستم لول از برداشتن آیتم‌های با سطح پایین برای شما جلوگیری می‌کند. آیتم‌های غیرکاربردی را به شکل ضربدر برای شما نمایش می‌دهد که به معنی کاربرد نداشتن آیتم‌های موردنظر برای شماست.

بدون حرف‌زدن با هم‌گروهی‌ات مشارکت کن

Apex legends برخلاف تمام بازی‌های دیگر این قابلیت را در اختیار شما می‌گذارد تا شما با فشار دادن یک کلید بتوانید موقعیت (location) حریفتان را مشخص و آن را برای هم‌گروهی‌هایتان بفرستید که این قابلیت باعث هماهنگی زیادی بین افراد تیم می‌شود.

در این بازی خبری از مرگ هم‌تیمی نیست!

ایده‌ی جالب دیگر این بازی زنده کردن هم‌تیمی است که بعد از کشته‌شدن یکی از اعضای گروه شما تا 2 دقیقه فرصت دارید تا بنر هم‌گروهی خود را بردارید و به قسمت‌های مشخص شده روی نقشه منتقل کنید و بعد از طی یک سری مراحل دیگر هم‌تیمی شما زنده می‌شود؛ به همین راحتی!

پول‌های رایج بازی apex legends

  • Apex coin همان واحد اصلی پول بازی است که شما با این پول در APEX LEGENDS  می‌توانید آیتم‌های دیگر بازی را فعال و از آن‌ها استفاده کنید.
  • Legend tokens : با ارتقا پیداکردن از سطح خود می‌توانید این پول را به دست آورید و با آن لجندها را بخرید.
  • crafting metals: با این واحد پول می‌توانید سلاح‌ها و لباس‌های خود را بسازید.

بازی apex legend  چه شخصیت‌هایی دارد؟

GIBRALTAR

این شخصیت در بازی حرکات کشنده‌ای را به نمایش می‌گذارد که با آن‌ها می‌تواند دشمنان خود را از بین ببرد؛ از جمله این حرکات له کردن جمجمه است. این شخصیت یک سپر دارد که در هنگام تیراندازی می‌تواند از آن استفاده کند و نیز قدرت درخواست بمباران یک ناحیه را دارد.

CAUSTIC

این شخصیت در APEX LEGENDS همیشه یک ماسک روی صورت خود دارد تا هنگام استفاده از تله‌های گازی خود در امنیت باشد؛ ولی باعث مرگ دشمنان شود. این شخصیت از ابتدای بازی قفل است و برای بازکردن آن باید هزینه کرد.

WRAITH

این شخصیت می‌تواند غیب (نامرئی) شود و در جای دیگری پدید آید. می‌تواند برای هم‌گروهی‌های خود هم از این قابلیت استفاده کند و آن‌ها را غیب کند. این مکانیسم در طی بازی می‌تواند خیلی کمک کنده و نیز نجات‌دهنده باشد پس از این قابلیت این شخصیت غافل نشوید!

BLOOD HOUND

این شخصیت به یک موقعیت‌یاب مشهور است که او می‌تواند دشمنان را پشت دیوارهای بلند و یا حتی درون گاز تشخیص دهد و نیز قابلیت تغییر به یک موجود دیگر که خیلی سریع‌تر است را دارد.

LIFE LINE

این شخصیت رساننده سلامتی است و هنگام زنده کردن شخصیت‌ها یک زره به دور او و هم‌گروهی‌های نیازمند کمک او قرار می‌دهد تا بتواند از این طریق به آن‌ها یاری برساند.

BANGALORE

این شخصیت توانایی پرت‌کردن نارنجک دودزا را دارد و نیز با داشتن یک سلاح منحصربه‌فرد می‌تواند باعث مرگ تعداد زیادی از دشمنان خود شود که این قابلیت باعث کشته‌شدن دشمنان در زمان کمی می‌شود. همین قابلیت می‌تواند شما را پیروز میدان کند.

PATHFINDER

او در بازی Apex legends قلاب دارد که در نبرد می‌تواند به‌راحتی حرکت کند و در میدان نبرد جابه‌جا شود. همچنین با استفاده از قابلیت هکی که دارد می‌تواند موقعیت دایره‌ بعدی را مشخص کند (همان دایره که با گذشت بازی صحنه نبرد را کوچک و کوچک‌تر می‌کند)

چه‌طور می‌توانم در این بازی حرفه‌ای شوم؟

قبل از هر چیز شما باید شخصیت‌های بازی را به‌خوبی بشناسید و با قابلیت‌های هر کدام از آن‌ها آگاه باشید تا قبل از ورود به بازی با هم‌گروهی‌تان هماهنگ شوید و قدرت‌هایتان مکمل هم شود. سپس یک هم‌تیمی زیرک انتخاب کنید که به‌راحتی با هم بتوانید بازی کنید.

این بازی در چه نسخه‌هایی قابل نمایش و بازی است؟

 این بازی را به‌صورت رایگان می‌توانید دانلود کنید و در کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و 5،ایکس‌باکس وان، رایانه و نیز نسخه‌ی موبایل آن را با خرید درون برنامه‌ای گوگل‌پلی و اپ‌استور قابل‌استفاده است.

نتیجه گیری درباره بازی  Apex legends

 بازی  Apex legends از سری بازی‌های battle royale به شمار می‌آید که نواقص سایر بازی‌های battle royale را بررسی و آن‌ها رفع کرده است. این بازی اول‌شخص است و شما باید در قالب یک گروه 3 نفره بازی کنید و با قابلیت‌هایی که این بازی دارد. می‌توانید قبل ورود به بازی شخصیت خود را انتخاب کنید که هر کدام از این شخصیت‌ها قابلیت‌های جداگانه‌ای دارند و کارهای مختلفی را می‌توانند انجام بدهند. سپس با گروه‌های دیگر نبرد انجام می‌دهید و درنهایت یک برندهَ دارد. اگر این سبک بازی‌ها را دوست ندارید، پیشنهاد من به شما این است که این بازی را یکبار امتحان کنید مطمئنم عاشق بازی‌کردن با آن می‌شوید. برای پیگیری سایر اخبار با سایت ایران موجو همراه باشید.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support