بهترین مکان های لوت فری فایر

بهترین مکان های لوت فری فایر

فری فایر یکی از محبوب‌ترین بازی‌های آنلاین در دنیای امروز است که میلیون‌ها بازیکن از سراسر جهان را به خود جذب کرده است. این بازی هیجان انگیز و مهیج با گرافیک بالا، گیم‌ پلی فوق‌العاده و مکانیسم‌های منحصر به فرد، تجربه‌ای فراموش نشدنی برای گیمرها است.

از جنگل‌های پرآوازه و شهرهای پوشیده از آتش تا صحراهای گسترده و جزایر زیبا، دنیای فری فایر پر از مکان‌های جذاب و متنوع است که منتظر کشف شدن توسط شما هستند. در ادامه بهترین مکان‌های لوت در فری فایر را برای شما معرفی خواهیم کرد. آماده‌اید تا به سفری هیجان‌ انگیز در دنیای فری فایر بروید و بهترین مکان‌ها را کشف کنید؟ با ما همراه باشید.

لوت کردن در فری فایر چیست؟

لوت کردن یا “Loot” در بازی‌های ویدیویی مانند فری فایر به دنبال گشتن و جمع ‌آوری آیتم‌ها، سلاح‌ها، پاداش‌ها یا هر چیز دیگری است که باعث افزایش توانایی و استفاده ‌پذیری شخصیت بازیکن می‌شود. وقتی در فری فایر لوت می‌کنید مثلاً در یک منطقه‌ خاص از نقشه بروید و جواهرها یا اسلحه‌های خوب را جمع ‌آوری می‌کنید؛ این کار بقای شما را بهبود می‌دهد. در واقع واژه لوت از لغت loot در زبان انگلیسی گرفته شده و به طور کلی به معنی چیزهایی است که در زمان جنگ یا نبرد از دشمنان گرفته می‌شود.

در بازی‌های ویدیویی، معمولاً این اصطلاح به جمع‌ آوری آیتم‌ها و سلاح‌هایی که از کشتن دشمنان در بازی به دست می‌آید اطلاق می‌شود.اگر علاقه مند به بازی های بتل رویال و تیراندازی هستید مقاله بهترین مکان‌های لوت در کالاف دیوتی موبایل می تواند برای شما جذاب باشد.

چرا شناخت مکان‌های لوت در فری فایر مهم است؟

پیروزی در بازی فری فایر و بازی‌های رقابتی به شدت به شروع موفقیت ‌آمیز و پیشرفت شما وابسته است. انتخاب یک شروع قدرتمند می‌تواند شانس‌های شما برای رسیدن به موفقیت را افزایش دهد. یکی از نکات اساسی در آغاز بازی، انتخاب مکان لوت مناسب است. هنگامی که با مکان‌های لوت در فری فایر آشنا می‌شوید؛ می‌توانید با توانایی و خلاقیت خود از این مکان‌ها به بهترین شکل استفاده کرده و رقبای خود را یکی پس از دیگری شکست دهید.

مکان‌های لوت در فری فایر

 • بررخ یا Central (Purgatory)
 • آلپ یا Snowfall (Alpine)
 • رصد خانه در برمودا یا Observatory (Bermuda)
 • پالایشگاه در کلاهری یا Refinery (Kalahari)
 • کارخانه در برمودا یا Factory (Bermuda)
 • Moathouse
 • Mars Electric
 • Rim Nam Village
 • Peak
 • Cape Town

بررخ یا Central (Purgatory)

Central-(Purgatory)

برزخ در D8:DQ، در قسمت جنوب غربی جزیره برزخ واقع شده است. این مکان دارای زمینی مسطح است که سازه‌های زیادی در اطراف آن پراکنده شده است. در اینجا ساختمان‌های سه طبقه زیادی را نیز خواهید دید که دارای وسایل‌هاب ارزشمند فراوان هستند. برزخ مرکزی یک مکان مورد مناقشه است که بازیکنان اغلب در جنگ شرکت می‌کنند زیرا بازیکنان می‌توانند بدون توجه به مسیر هواپیما به این نقطه برسند. بنابراین، وقتی در این مکان قرار می‌گیرید، باید آماده مبارزه باشید زیرا دشمنان و ربات‌های زیادی را خواهید دید که آماده مبارزه برای غارت هستند.

آلپ یا Snowfall (Alpine)

Snowfall

یکی دیگر از مکان‌های لوت در فری فایر Snowfall بوده که در آلپ واقع شده است. با زمین‌های نسبتاً متنوع، این مکان کاملا منحصر به فرد است. این مکان دارای مناطق برفی زیادی بوده بنابراین مسلماً محبوب ترین مکان در نقشه آلپ است. از آنجایی که این منطقه برف زیادی دارد، می توانید به راحتی لوت کرده و وسایل و تجهیزات ارزشمندی برای غارت را در اطراف پیدا کنید یا حتی در طول جنگ به راحتی پشت سازه‌ها پنهان شوید.

رصد خانه در برمودا یا Observatory (Bermuda)

Observatory-(Bermuda)

مکان بعدی برای لوت در فری فایر که باید بررسی کنید رصد خانه است که در نقشه برمودا و نوع بازسازی شده آن یافت می‌شود. رصدخانه در غربی ترین قسمت هر دو نقشه قرار دارد و به طور کلی از مسیر پرواز دور است. بنابراین، برای حرکت پس از غارت در این مکان، باید سوار وسیله نقلیه شوید. با این حال، مقدار غارت و میدان نبرد ناهموار مزیتی را برای کسانی از شما که در این مکان توقف می‌کنند، فراهم می‌کند. در اینجا، شما همچنین می‌توانید آزادانه بدون هیچ گونه مانعی به مبارزه بپردازید، زیرا ساختمان‌های نسبتاً کمتری در این نقطه وجود دارد.

پالایشگاه در کلاهری یا Refinery (Kalahari)

Refinery (Kalahari)

پالایشگاه در وسط نقشه کالاهاری در Free Fire قرار دارد. بنابراین، تعجب نکنید اگر این مکان یکی از مکان‌های اصلی مورد علاقه برای فرود سایر بازیکنان نیز باشد. این مکان نه تنها در محدوده مسیر پرواز است، بلکه غنیمتی که این مکان دارد عمدتاً از کیفیت بالایی برخوردار است. هنگامی که موفق شدید بهترین لوت را به دست آورید و یک مکان مخفی پیدا کنید، می توانید در بقیه بازی کمپ بزنید تا در اینجا زنده بمانید.

کارخانه در برمودا یا Factory (Bermuda)

Factory (Bermuda)

یکی دیگر از مکان‌های عالی برای لوت در فری فایر و در برمودا، Factory است که چالش‌های زیادی را فراهم می‌کند. صرف نظر از مسیر پرواز، Factory مکانی است که مقدار باور نکردنی غارت ارائه می دهد. پله ها و سازه های موجود در این مکان آن را به مکانی سرگرم کننده برای شرکت در جنگ تبدیل کرده است.اگر میخواهید بطور کامل درمورد این مکان اطلاعات داشته باشید می توانید مقاله معرفی بهترین مکان های لوت در مپ برمودا فری فایر در رسانه ایموجو بخوانید.

Moathouse

Moathouse

Moathouse مکانی در برزخ است و به عنوان یکی از امن ترین مکان ها در Free Fire شناخته می شود زیرا منطقه توسط آب احاطه شده است. اکثر بازیکنان از فرود در اینجا خودداری می کنند، زیرا مقدار کمتری لوت پیدا خواهید کرد.صرف نظر از این، این یک مکان سرگرم کننده برای کاوش است زیرا می توانید مقداری غارت جمع آوری کنید و در عین حال زمان کافی برای برنامه ریزی حرکت های بعدی خود را به خود اختصاص دهید.

Mars Electric

Mars Electric

این منطقه لوت در فری فایر را می توان در قسمت جنوبی برمودا قرار داد و به عنوان مکانی امن و غنی از غارت در نظر گرفته می‌شود. اگر به دنبال برتری نسبت به دیگران هستید و خود را با بهترین مجموعه سلاح و تجهیزات مسلح می‌کنید، این مکان مناسب برای شماست. شما می‌توانید در این مکان فرود بیایید و تا زمانی که حریفان شما با پیشرفت مسابقه حذف شوند، کمپ بزنید.

Rim Nam Village

Rim Nam Village

روستای ریم نام در قسمت جنوب غربی برمودا قرار دارد و یکی از منزوی ترین مناطق روی نقشه است. همچنین یک مکان سرگرم کننده برای کاوش است و به دلیل حجم کم بازیکنانی که در اینجا فرود می‌آیند بسیار امن تر است. با این حال، شما غارت زیادی پیدا نخواهید کرد و توصیه می‌شود بلافاصله پس از برداشتن یا لوت کردن اقلام کافی از آن خارج شوید.

Peak

Peak

قله در بخش مرکزی منطقه برمودا قرار دارد و تنها چند ساختمان دارد. این یکی از نقاط مهم لوت در فری فایر است زیرا بازیکنان می‌توانند مقادیر زیادی تجهیزات برای غادت در اطراف منطقه را جمع آوری کنند و آن را به یکی از بهترین مکان‌ها برای لوت در فری فایر تبدیل کنند. با این حال، اگر از یک سبک بازی تهاجمی پیروی می‌کنید این مکان ایده آل است. اگر پوشش خود را حفظ کنید و مکانی امن برای اردو زدن و حمله به دشمنان نزدیک پیدا کنید می‌توانید خطرات این مکان را به حداقل برسانید.

Cape Town

Cape Town

کیپ تاون در ضلع شرقی منطقه برمودا قرار دارد و خانه های زیادی دارد. از آنجایی که در لبه نقشه قرار دارد، تعداد مخالفانی که در اینجا فرود می آیند نسبتا کم است. شما می توانید مقدار زیادی غارت پیدا کنید و به عنوان یک پناهگاه امن در هنگام اردو زدن به تنهایی یا با تیم خود عمل می کند.این یکی از بهترین مکان های Free Fire است که یک مزیت استراتژیک برای شما فراهم می کند. این بهترین تجربه غارتگر را در بازی ارائه می دهد در حالی که به شما زمان کافی برای برنامه ریزی مناسب برای تخلفات خود را می دهد.

گیمرها اکثر علاقه دارند تا شانس بقای خود را در بازی فری فایر افزایش داده و از بهترین تجهیزات استفاده کنند. به همین منظور خرید جم فری فایر می‌تواند به گیمرها کمک کند تا پر قدرت در بازی فری فایر پیش روند.

خرید جم فری فایر

خرید جم فری فایر از جمله اقداماتی است که بازیکنان به آن نیاز دارند تا بتوانند در بازی Free Fire پیشرفت کنند. در این صورت می‌توانید از تمامی امکانات بازی بهترین استفاده را ببرید. فروشگاه ایران موجو یک انتخاب بی ‌نظیر برای کسانی است که علاقه ‌مند به خرید جم فری فایر هستند. برای خرید جم فری فایر کافی است به قسمت دسته‌ بندی جم فری فایر مراجعه کنید.

به نظر شما بهتر مکان برای لوت کردن در فری فایر کجاست؟

بازی فری فایر یکی از پرچم‌دارهای بازی‌های سبک شوتری است که روزانه میلیون‌ها بازیکن وارد آن می‌شوند. مانند هر تیراندازی اول شخص، تصمیمات سریع باید گرفته شود تا نسبت به دیگران برتری پیدا کنید که یکی از آنها بهترین نقطه فرود و لوت در فری فایر است. این تصمیمی است که قبل از ورود به یک نبرد گرفته می‌شود و بسیار مهم است. به همین خاطر در این مقاله سعی کردیم بهترین مکان‌های لوت در فری فایر را به شما معرفی کنیم تا با موفقیت هر چه بیشتر در بازی فری فایر نقش خود را ایفا کنید.اما شما چه مکان هایی را برای لوت کردن انتخاب می کنید؟بهترین مکان های لوت در فری فایر کجاست؟

ثبت دیدگاه

نظرات کاربران

1 دیدگاه
 • ارمیا عموزاد

  خیلی ممنون برای این آموزش 💎🇮🇷

iranmojo online support