فصل 1 کالاف دیوتی موبایل 2024 – Soldier’s Tale

فصل 1 کالاف دیوتی موبایل 2024
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 1384
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

ایران موجو علاوه بر خرید سی پی به پوشش اخبار آخرین سیزن های بازی کالاف نیز پرداخته است در فصل 1 کالاف دیوتی موبایل 2024 یک تم افسانه‌ای را به Call of Duty Mobile می‌آورد. آخرین پست وبلاگ Call of Duty جزئیاتی را ارائه می‌کند که بازیکنان می‌توانند برای Season 1 انتظار داشته باشند از جمله اسکین‌های اپراتور با مضمون فولکلور و نقشه‌های ساخت سلاح، بتل پس کاملاً جدید و موارد دیگر.

سیزن 1 کالاف دیوتی موبایل 2024 در 10 ژانویه ساعت 4 PM PT/7 PM PT در دسترس قرار می‌گیرد. این فصل جدید شامل یک بتل پس کاملاً جدید با 50 tier از آیتم‌های رایگان و پریمیوم از جمله اسکین‌های اپراتور جدید، نقشه‌های ساخت سلاح، CoD Points  و لوازم تزئینی مختلف با مضمون داستان‌های اساطیری محبوب است.

سلاح های جدید سیزن 1 کالاف دیوتی موبایل 2024

موارد برجسته فصل 1 کالاف دیوتی موبایل 2024، تییرهای (tier)  بتل پس رایگان آیتم تاکتیکی جدید و تفنگ تک تیرانداز است. آیتم جدید Trip Sensor Tactical در Tier 14  باز می‌شود و برای ایجاد تله در برابر دشمنان استفاده می‌شود. در Tier 21، بازیکنان قفل تفنگ تک تیرانداز جدید LW3-Tundra  را باز می‌کنند، که یک سلاح بولت اکشن است که قادر به one-shot elimination است.

Premium Pass Tiers

Premium Pass Tiers

پاس پریمیوم برای Soldier’s Tale شامل اسکین‌های اپراتور می‌شود که با مضمون Alice، Mad Hatter، و Queen of Hearts طراحی شده‌اند. طرح‌های اسلحه مضامین افسانه‌ای مشابهی با طرح Caterpillar’s Poetry برای مسلسل استریکر، Dragon’s Roar برای تفنگ تهاجمی ICR، طرح Red Queen’s Rebuke برای تک‌تیرانداز جدید LW3-Tundra و غیره دارند.

نقشه جدید چند نفره فصل 1 کالاف دیوتی موبایل 2024

نقشه جدید Atrium فصل 1 کالاف دیوتی موبایل 2024

همچنین در فصل 1 کالاف دیوتی موبایل 2024 نقشه‌ای که به Season 1 اضافه می‌شود، Atrium است، که یک نقشه کوچک است که در اصل در Modern Warfare 2019 معرفی شد. همچنین یک رویداد فصلی جدید به نام 1001 Blades وجود دارد. بازیکنان می‌توانند برای تکمیل ماموریت‌ها کار کنند تا آیتم‌های Steel و Bronze Dagger را به دست آورند.

آیتم‌های رایگانی که برای کسب درآمد در دسترس هستند شامل نقشه‌های فنی سلاح Mad Hatter’s Revenge برای تفنگ تهاجمی FFAR 1 و اسکین اپراتور Soldier Royal برای Zero است.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورداسلحه های سیزن جدید کالاف می توانید مقاله بهترین تفنگ های کالاف دیوتی موبایل را بشناسید را بخوانید.

رویدادهای جدید کالاف دیوتی موبایل فصل 1 سال جدید

مثل همیشه با به‌روزرسانی‌های فصلی، بازیکنان می‌توانند در فصل 1 کالاف دیوتی موبایل 2024 محتوای بیشتر از جمله چالش‌های فصلی جدید، بسته‌های فروشگاهی و موارد دیگر را انتظار داشته باشند.

چند باندل فروشگاهی برای فصل 1 اعلام شده است از جمله باندل Templar Wolfen Raider با اسکین اپراتور با تم گرگ و باندل نرم افزاری Fiona St. George: Shattered Glass با اسکین اپراتور armored Cinderella.

به‌روزرسانی میان‌فصل برای MW3 و Warzone نیز در این ماه ارائه می‌شود و سلاح‌های بیشتر، نقشه MP جدید، Ranked Play و مودهای جدید بازی را به همراه دارد. که با خرید سی پی می‌توانند آنها را خریداری کنند.

تریلر فصل 1 کالاف دیوتی موبایل 2024 – Soldier’s Tale

ثبت دیدگاه
iranmojo online support