تاریخ انتشار فصل 2 کالاف دیوتی وارزون و Modern Warfare 3

تاریخ انتشار فصل 2 کالاف دیوتی وارزون و Modern Warfare 3
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 962
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

فصل 2 کالاف دیوتی وارزون و Modern Warfare 3 یک کراس اور با The Walking Dead، بازگشت Fortune’s Keep برای Warzone و موارد دیگر را به ارمغان خواهد آورد.

Call of Duty فصل 2 به زودی از راه می رسد، به این معنی که محتوای جدید زیادی به Warzone و Modern Warfare 3 می‌آید. در این فصل همه جزئیات و اتفاقات بزرگ برای بازی‌های چند نفره، زامبی‌ها و بتل‌رویال، از جمله چهار سلاح جدید، یک کراس اوور با The Walking Deadو بازگشت Fortune’s Keep for Warzone وجود دارد. همچنین اگر علاقمند به کالاف دیوتی موبایل هستید می‌توانید جهت خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل و همچنین سی پی کالاف دیوتی وارزون موبایل به فروشگاه ایران موجو مراجعه نمایید.

تاریخ انتشار فصل 2 کالاف دیوتی

فصل 2 بازی Modern Warfare 3 و Warzone در روز چهارشنبه، 7 فوریه منتشر می‌شود. به‌روزرسانی بزرگ قرار است در ساعت 9 صبح PT / 12 PM ET / 5 بعد از ظهر به وقت گرینویچ در پلی‌استیشن، ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی پخش شود.

از فصل 2 کالاف دیوتی چه انتظاری داریم

فصل 2 بازی Modern Warfare 3 و Warzone شامل یک پاس نبرد جدید برای ارتقاء سطح و باز کردن سلاح‌ها و لوازم جانبی بیشتر می‌شود. هر دو دسته رایگان و پریمیوم وجود دارد و بسته 30 دلاری BlackCell فوق العاده Call of Duty نیز بازمی‌گردد. اپراتور BlackCell این فصل دارای پوستی است که از انسان به زامبی و در نهایت به اسکلت تبدیل می‌شود، زیرا بازیکن قتل‌ها را انجام می‌دهد.

نکات برجسته اپراتور برای پاس استاندارد این فصل، ریک گرایمز از The Walking Dead و کیت لاسول از این سری Modern Warfare ریبوت شده هستند. برای سلاح‌های DLC، لایه‌های رایگان پاس شامل تفنگ تهاجمی BP50 و مسلسل RAM-9 است، در حالی که دو سلاح دیگر در اواخر فصل به دست خواهند آمد.

موضوع زامبی‌ها با رویداد The Walking Dead: Fear the Living ادامه خواهد یافت که از ۲۸ فوریه تا ۶ مارس برگزار می‌شود و به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا برخی از لوازم جانبی با مضمون زامبی‌ها را باز کنند.

فصل 2 کالاف دیوتی

فصل 2 کالاف دیوتی

وارزون در فصل 2 کالاف دیوتی

نقشه محبوب Fortune’s Keep Warzone در فصل 2 بازمی‌گردد و حالت جدید Ranked Play Resurgence را برای سه‌گانه به ارمغان می‌آورد. این نقشه شامل چند تغییر بصری از آخرین باری است که در دوران پیشتاز Warzone دیده شد. Fortune’s Keep همچنین شامل پل‌های قابل گسترش جدید، یک ردیاب امتیاز جدید با جزئیات و قابلیت رگه‌های پاک کردن تیم و محتوایی با مضمون زامبی‌ها خواهد بود.

Modern Warfare 3 در فصل 2 کالاف دیوتی

فصل 2 چندین نقشه به بازی اضافه می کند: Stash House، Vista و Departures اینها، نقشه‌های استاندارد 6v6 هستند که در زمان راه اندازی می‌رسند و در بین این نقشه‌ها، نقشه Operation Tin Man یک نقشه جدید برای حالت جنگ در مقیاس بزرگ بازی است. همچنین نقشه‌های بیشتری بعداً در فصل به دست می‌آیند، از جمله نسخه بازسازی‌شده نقشه محبوب داس هاوس Vanguard.

حالت‌های مختلف فصل 2 کالاف دیوتی

پنج حالت بازی در این فصل تایید شده است: Team Gun Game، Snipers Only، Hordepoint، Bounty و حالت جدید Juggermosh. Juggermosh به عنوان یک حالت از نوع سوم شخص با دید سوم شخص که با تمام بازیکنان مجهز به لباس‌های جاگرنات در حالت‌های بازی ترکیبی توصیف می‌شود.

این به‌روزرسانی همچنین شامل فصل جدیدی از بازی چندنفره Ranked Play، به‌علاوه چالش‌ها، رویدادها و پیشرفت فصلی بازیکنان است.

برای زامبی ها نیز در فصل 2 کالاف دیوتی وارزون و Modern Warfare 3 بازیکنان باید تا زمان آپدیت میان فصل منتظر بمانند تا محتوای جدید فاش شود، اما اعلامیه‌ها نشان میدهد این موارد شامل یک داستان جدید Dark Aether، دومین Dark Aether Rift، شماتیک های بیشتر و یک رئیس جنگ سالار جدید برای مبارزه است.

فصل 1 Reloaded نیز در حال حاضر فعال است و این آخرین فرصت برای کسب لوازم جانبی از رویداد The Boys یا کسب جوایز فصل 1 Ranked Play به صورت چند نفره است.

تریلر فصل 2 کالاف دیوتی وارزون و Modern Warfare 3

ثبت دیدگاه
iranmojo online support