جزئیات سیزن 4 وارزون موبایل BlackCell

جزئیات سیزن 4 وارزون موبایل BlackCell
 • تاریخ ثبت
 • بازدید 276
 • دیدگاه 4
 • اشتراک گذاری
 • موضوع وبلاگ

سیزن 4 وارزون موبایل BlackCell همراه با نقشه CrashR، مودهای جدید بتل رویال و موارد دیگر وضعیت میدانی کالاف دیوتی وارزون موبایل را وخیم تر می کند و بازیکنان باید برای رویارویی با خطرناکترین تهدیدات و نبردهای پیش رو در بتل رویال سیزن 4 و BlackCell آمادگی کامل داشته باشند.

سیزن 4 کالاف دیوتی وارزون موبایل مجموعه‌ای از ابزارهای قدرتمند جدید و قابل ارتقاء در لوازم جانبی را ارائه می‌دهد تا تجربه بازی شما را در تمام پلتفرم‌ها بهتر کند. در این سیزن شما قادر به باز کردن قفل جدیدترین اسکین‌های اپراتور، نقشه‌های فنی سلاح و سایر جوایز انحصاری که برای برتری شما در هر تعامل طراحی شده‌اند هستید.

محتوای کالاف دیوتی وارزون موبایل سیزن 4  BlackCell

محتوای کالاف دیوتی وارزون موبایل سیزن 4  BlackCell

محتوای سیزن 4 وارزون موبایل BlackCell، افراد آلوده را با اسکین‌های اپراتور که دودهای وهم‌آوری از اکتوپلاسم و بخار سبز رنگ دارد، از ماسک‌هایشان منتشر می‌کنند و بسیار مورد توجه قرار می‌دهند. از طرفی با طرح‌های فنی اسلحه BlackCell، که در سراسر این Battle Pass قرار گرفته شده‌اند، در این هرج و مرج شیمیایی باید به کاوش بپردازید.

بتل پس سیزن 4 وارزون موبایل بیش از 100 جایزه هیجان‌انگیز از جمله اسکین های اوپراتو جدید، نقشه‌های فنی سلاح، سلاح‌های پایه و موارد دیگر را در اختیار شما قرار می‌دهد. با خرید بتل پس پریمیوم، این فرصت را خواهید داشت که با پیشروی در Sector‌ها، تا 1400 امتیاز COD کسب کنید. شما میتوانید برای خرید از خریدسی پی وارزون موبایل نیز استفاده کنید که در فروشگاه ایران موجو می‌توانید این کار را انجام دهید.

برای کسانی که به دنبال تجربه جذاب فصلی هستند، پیشنهاد BlackCell بی بدیل است. این پیشنهاد شامل انواع اسکین‌های اپراتور همراه با ماسک، طرح‌های فنی سلاح‌های آلوده به طاعون، امتیازات COD اضافی و جوایز انحصاری است که شما را در میدان جنگ متمایز می‌کنند.

ارتقاء به BlackCell امکان دسترسی کامل به بتل پس سیزن 4 وارزون موبایل را به همراه انبوهی از جوایز انحصاری: 1100 امتیاز COD، 7 طرح فنی Tracer Weapon، 12 عدد animated Operator Skin و 20 عدد Battle Token Tier Skip می‌دهد. بتل پس پریمیوم همچنین شامل 1400 امتیاز COD است که در 100 تایر محتوای قابل آنلاک شدن پخش شده است.

لیست اپراتورهای بتل پس سیزن 4 وارزون موبایل

 • Nautilus
 • Hammer

خرید بتل پس سیزن 4 وارزون موبایل فورا قفل جدیدترین اپراتورها را در کالاف دیوتی وارزون موبایل باز می‌کند

اپراتور Nautilus

Soap برای مانورهای آبی با اسکین اپراتور Nautilus، مجهز به فناوری پیشرفته غواصی و یک یونیفرم تاکتیکی برای به حداکثر رساندن تحرک و دفاع آماده می‌شود. دارندگان بلک سل می‌توانند قفل نسخه Nautilus BlackCell این پوسته اپراتور را باز کنند که شامل کاراکتر Soap در یک ماسک بسته پر از گاز متحرک و چشمان سبز شده در اثر آلودگی است.

اپراتور Nautilus

 

اپراتور Hammer

اپراتور جدید یعنی Hammer برای مبارزه در کنار KorTac می‌پیوندد، KorTac  یک فرد برزیلی است که علامت تماس آن این است که به سگ دوران کودکی‌اش افتخار می‌کند. Hammer از پوشیدن ماسک خود در اسکین اپراتور اصلی خودداری می‌کند و هدست و 5 o’clock shadow را ترجیح می‌دهد.

دارندگان BlackCell اسکین جایگزین Hammer BlackCell را با ظاهری طلایی و مشکی درخشان تر  همراه با ماسک روی صورت دریافت می‌کنند که ذرات شیمیایی سبز رنگ از آن نشت کرده است.

اپراتور Hammer

نقشه Crash در سیزن 4 کالاف دیوتی وارزون موبایل

نقشه نمادین Crash برگرفته از Call of Duty 4: Modern Warfare اولین بار در سیزن چهارم Warzone Mobile با نسخه به روز شده Modern Warfare 2019 عرضه می‌شود. این نقشه مورد علاقه طرفداران در به روز رسانی جدید وارزون موبایل در دسترس خواهد بود و به بازیکنان این امکان را می‌دهد که از همان ابتدا در بتل‌های شدید مود 6v6 Core شرکت کنند.

برای تجربه نقشه نوستالژیک Crash با طراحی آشنا و در عین حال تازه، که برای وارزون موبایل بهینه شده است، آماده شوید. این نقشه کلاسیک بازمی‌گردد تا تجربه گیم پلی شما را ارتقا دهد.

همچنین، وارزون موبایل سیزن 4 به‌روزرسانی‌های هیجان‌انگیزی را برای نقشه‌های Verdansk و Rebirth Island به ارمغان می‌آورد. در نقشه Verdansk، یک هلیکوپتر سرنگون شده و قطعات و فناوری پیشرفته زیست آزمایشگاهی را در سراسر منطقه بصورت پراکنده می توان دید. همچنین بازیکنان می‌توانند برای کشف این اجزای ارزشمند، سایت سقوط را بررسی کنند. در همین حال، در Rebirth Island، یک کشتی تازه پهلو گرفته در بندر جزیره، واحدهای ذخیره سازی مواد شیمیایی را در خود جای داده است که برای کشف آماده هستند.

هر دو مکان دارای بشکه‌های سمی قابل اشتعال در میان لاشه هلیکوپتر و محموله کشتی هستند و از بین بردن این بشکه‌ها امتیازات رویداد اضافی را در رویداد هفتگی مرتبط ارائه می‌دهد و فرصت‌های جدیدی را برای گیم‌پلی استراتژیک و کاوش‌های ارزشمند فراهم می‌کند.

 

سلاح‌های جدید  بروزرسانی کالاف دیوتی وارزون موبایل سیزن 4 Blackcell

 • Kar98k
 • Superi 46 SMG

اسلحه Kar98k

اسلحه Kar98k وارزون موبایل سیزن 4

این تفنگ بولت اکشن مدرن شده جنگ جهانی دوم قدرت و دقت را با هم ترکیب می‌کند و خروجی آسیب بالایی را با سرعت شلیک آهسته ارائه می‌دهد. این تفنگ کلاسیک با توانایی وارد کردن صدمات بالا، قادر به شلیک یک تیر به قفسه سینه و بالاتر بر روی اهداف غیر زرهی در محدوده موثر خود است. تسلط بر ریتم شلیک آن برای به حداکثر رساندن سرعت حمله شما و در عین حال اجتناب ماهرانه از آسیب در طول فرآیند re-chambering، کلید اصلی است.

از قابلیت Gunsmith در این اسلحه نیز برای سفارشی‌سازی و بهبود هندلینگ تفنگ، خروجی آسیب و سایر ویژگی‌ها می توانید استفاده کنید و آن را متناسب با سبک رزمی خود تنظیم کنید. پس حتما قدرت و دقت این سلاح افسانه‌ای را برای تسلط بر میدان نبرد به کار بگیرید.

 

اسلحه Superi 46 SMG

اسلحه Superi 46 SMG سیزن 4 وارزون موبایل

این کارابین پیستول-کالیبر با محفظه 4.6×30 میلی متری، قدرت توقف (stopping power) چشمگیری را در یک قاب اسکلت دار و سبک وزن ارائه می‌کند. Superi 46 SMG با قابلیت سازگاری فوق‌العاده، می‌تواند برای برتری در انواع سناریوهای جنگی تغییر یابد.

Superi 46 SMG بسیار قابل تنظیم و دارای یک حرکت بارگذاری مجدد سریع است، برای اپراتورهایی که بر نبردهای نزدیک مسلط هستند این اسلحه واقعا عالی است. دقت قابل اعتماد و طراحی سبک وزن آن، زمینه‌ای قوی برای پیشرفت‌های بیشتر را فراهم می‌کند. چه هدف شما افزایش سرعت باشد و چه بهبود پس زدن و برد این اسلحه گزینه مناسبی است و علاوه بر این، این سلاح همه کاره را می‌توانید متناسب با سبک مبارزه خود طراحی و سفارشی سازی کنید.

 

مودهای جدید به‌روزرسانی وارزون موبایل Blackcell

 • Killstreak Roulette
 • Battle Royale: Buyers’ Royale

سیزن 4 وارزون موبایل دو مود بازی جدید هیجان انگیز را ارائه می‌کند:

مود Killstreak Roulette (با مدت زمان محدود)

نسخه Team Deathmatch با زمان محدود که با فصل چهارم وارزون موبایل عرضه می‌شود، بر Killstreaks تاکید دارد. به جای روش معمولی کسب Killstreak، به بازیکنان به ازای هر سه حذف متوالی در یک لایف، یک Killstreak تصادفی تعلق می‌گیرد. این مود نوید گیم پلی بی نظم و غیرقابل پیش بینی را می‌دهد و هر مسابقه را به طور منحصر به فردی هیجان انگیز می‌کند.

 

مود Battle Royale: Buyers’ Royale

سیزن 4، Mobile Royale را با یک تغییر آغاز می‌کند: Battle Royale: Buyers’ Royale Mode. در این مود مبتنی بر Cash، بازیکنان می‌توانند از طریق Cloud Buy Station روی صفحه، خریدهای سریع انجام دهند و نیازی به مبارزه بر سر ایستگاه‌های خرید فیزیکی نداشته باشند. این ایستگاه‌های خرید ابری دسترسی به سلاح‌های قدرتمندی را که معمولاً در loot cach‌ها یافت نمی‌شوند را فراهم می‌کنند و توانایی احیای هم‌تیمی‌های نابود ‌شده را ارائه می‌دهند و تضمین می‌کنند که تیم شما در مبارزه باقی می‌ماند.

تریلر سیزن 4 وارزون موبایل Blackcell

ثبت دیدگاه

نظرات کاربران

4 دیدگاه
 • رادان

  سی پی وارزون موبایل میتونم بخرم ؟

  • پشتیبانی ایران موجو

   سلام بله میتوانید ازصفحه خرید سی پی وارزون اقدام به خرید کنید

 • شایان

  سلاح های بروزرسانی کالاف سیزن ۴خیلی باحاله دوسش داشتم

  • پشتیبانی ایران موجو

   مورد استقبال خیلی از گیمر ها قرار گرفته

iranmojo online support