نکات رویارویی با تانک و هلیکوپتر در کالاف دیوتی موبایل

نکات رویارویی با تانک و هلیکوپتر در کالاف دیوتی موبایل

در بتل رویال کالاف دیوتی، وسایل نقلیه خاصی مانند تانک و هلیکوپتر وجود دارد که کاربران می‌توانند آن‌ها را پیدا کرده و از آن‌ها استفاده کنند. اگر شما با یک تانک رو به رو شوید، احتمال این که به سرعت کشته شوید بسیار زیاد است. در حالی که با دانستن نکات رویارویی با تانک در کالاف دیوتی موبایل، می‌توانید فرار کرده و حتی تانک را نابود کنید. همچنین شاید علاقمند به آشنایی با ترفند های بتل رویال کالاف دیوتی برای برنده شدن باشید.

بسیاری از کاربران در مقابل تانک و هلیکوپتر به مشکل می‌خورند و درنهایت کشته می‌شوند. از این رو ما در این مقاله از ایران موجو، به بررسی نکات رویارویی با تانک در کالاف دیوتی موبایل و نحوه نابود کردن هلیکوپتر پرداخته‌ایم.

نکات رویارویی با تانک در کالاف دیوتی موبایل

  • استفاده از FHJ-18
  • با گاز نوا، انمی داخل تانک را بکشید!
  • استفاده از War Machine
  • وارد تانک شوید

نکات رویارویی با تانک در کالاف دیوتی موبایل

تانک مستحکم‌ترین و مقاوم‌ترین وسیله نقلیه در کالاف دیوتی است و نابود کردن آن اصلا کار راحتی نیست. این وسیله سال‌ها است که به کالاف دیوتی موبایل اضافه شده است اما بسیاری از بازیکنان هنوز در مقابله با آن مشکل دارند و نمی‌توانند در مقابل تانک دوام بیاورند.

تانک‌ها معمولا در آخر بازی سر می‌رسند؛ شما می‌توانید آن‌ها را از ایردراپ‌ها دریافت کنید و اگر خوش‌شانس و سریع باشید، سوار تانک شوید و دشمنانتان را با یک شلیک نابود کنید. در غیر این صورت باید نکات رویارویی با تانک در کالاف دیوتی موبایل را بدانید. در ادامه به شکل کلی این نکات را بررسی کرده‌ایم تا دیگر از رویارویی با تانک در کالاف نترسید و به راحتی آن را نابود کنید.

استفاده از FHJ-18

استفاده از FHJ-18

ممکن است شما از سلاح‌های مختلفی برای این کار استفاده کنید اما با فاصله بهترین اسلحه برای نابود کردن تانک، FHJ-18 است. شما با این اسلحه لانچر، می‌توانید با ۴ شلیک تانک را نابود کنید. سلاح دیگرشبیه به FHJ-18، سلاح SMRS است اما FHJ-18 با اختلاف بهترین سلاح برای نابود کردن تانک است. همچنین شاید تمایل به آشنایی با بهترین تفنگ های کالاف دیوتی موبایل داشته باشید.

این دو سلاح به شکل اختصاصی برای نابود کردن وسایل نقلیه سنگین مانند تانک و هلیکوپتر ساخته شده‌اند. اگر قرار است با تانک درگیر شوید، بهتر است یکی از این سلاح‌ها در جعبه‌های قرمز پیدا کنید و آماده مقابله با تانک باشید. با هدف‌گیری و کاور مناسب، می‌توانید در سریع‌ترین زمان تانک را از بین ببرید.

با گاز نوا، انمی داخل تانک را بکشید!

با گاز نوا، انمی داخل تانک را بکشید!

اگر نمی‌خواهید به تانک آسیب برسانید و فرصت شلیک به آن را ندارید، بهترین گزینه‌تان استفاده از Nova Gas است. این آیتم را نیز می‌توانید از جعبه‌های قرمز پیدا کرده و آماده مقابله باشید.

به سمت تانک بروید و نوا گاز را پرتاب کنید. اگر این گاز به زیر تانک برود، بهترین حالت است. گاز به انمی داخل تانک آسیب می‌رساند و درنهایت او را می‌کشد اما تانک سالم باقی می‌ماند. بهتر است چند عدد از این آیتم داشته باشید تا در صورت لزوم دوباره استفاده کنید.

استفاده از War Machine برای نابود کردن تانک

استفاده از War Machine برای نابود کردن تانک

این سلاح را فقط می‌توانید از ایردراپ‌ها به دست آورید و باید در استفاده از آن بسیار مراقب باشید. وارماشین سلاح بسیار بزرگ و خطرناکی است و می‌تواند به راحتی تانک را از بین ببرد اما اگر با آن در فاصله‌ای نزدیک به تانک شلیک کنید، خودتان هم دمیج می‌خورید و حتی ممکن است کشته شوید.

وار ماشین رنج بسیار زیادی را در مقابل قدرت بالا ارائه می‌دهد. با فاصله و درجای مناسب بایستید و به تانک شلیک کنید. پس از مدتی تانک نابود و منفجر می‌شود. مراقب شلیک‌های تانک باشید و مدام مکانتان را عوض کنید.

اگر کلافه شده‌اید، وارد تانک شوید!

این روش خطرناک‌ترین روش مقابله با تانک است اما اگر نمی‌توانید فرار کنید و سلاح‌های گفته‌شده را نیز ندارید، می‌توانید این روش را امتحان کنید. درواقع کاری که باید بکنید این است که سوار تانک شوید در حالی که دشمنتان داخل آن است.

این روش بسیار خطرناک است زیرا باید کاملا نزدیک تانک شوید بدون این که آسیب ببینید و سپس باید در سریع‌ترین زمان انمی داخل تانک را بکشید. پس از آن تانک از آن شماست و قدرتتان بسیار بیش‌تر شده است. با این حال اگر تجربه کافی را نداشته باشید، به راحتی توسط تانک کشته خواهید شد.

نکات رویارویی با هلیکوپتر در کالاف دیوتی موبایل

  • استفاده از RPG
  • با LMG هلیکوپتر را پایین بیاورید!

نکات رویارویی با هلیکوپتر در کالاف دیوتی موبایل

نابود کردن هلیکوپتر می‌تواند حتی سخت‌تر از تانک باشد؛ تانک روی زمین و با سرعتی نسبتا پایین حرکت می‌کند اما هلیکوپتر با سرعت بالا در هوا شناور است و به سختی نابود می‌شود. در ادامه به نکات نابود کردن هلیکوپتر پرداخته‌ایم تا بتوانید راحت‌تر با آن‌ها مقابله کنید.

استفاده از RPG

استفاده از RPG

با استفاده از سلاح‌های موشک‌انداز و خمپاره‌ها، می‌توانید هلیکوپتر را هدف قرار دهید. با این حال باید هدف‌گیری بالایی داشته باشید تا بتوانید هلیکوپتر را حتی در حال حرکت بزنید. با RPG می‌توانید با دو بار شلیک هلیکوپتر را پایین بیاورید اما نشانه‌گیری با آن سخت است.

با این حال هرچه نشانه‌گیری با آرپی‌جی سخت باشد، بهترین راه برای پایین آوردن هلیکوپتر استفاده از این سلاح‌ها است. همچنین می‌توانید با یک شلیک آرپی‌جی و سپس شلیک با گان دیگر، حتی پیستول‌ها، هلیکوپتر را پایین بیاورید. خمپاره آسیب بسیار زیادی به هلیکوپتر وارد می‌کند.

با LMG هلیکوپتر را پایین بیاورید!

با LMG هلیکوپتر را پایین بیاورید!

می‌توانید از LMGها نیز استفاده کنید اما در این صورت باید مراقب اطرافتان باشید. اگر می‌خواهید هلیکوپتر را نابود کنید، می‌توانید با نزدیک به ۲ خشاب از اکثر LMGها، این کار را انجام دهید. استفاده از یک LMG با ۱۰۰ گلوله در یک خشاب، می‌تواند در مدت زمان بسیار کم آسیب جدی به هلیکوپتر وارد کند. همچنین نشانه‌گیری نیز بسیار راحت‌تر است. با نزدیک به خالی کردن دو خشاب روی هلیکوپتر، هلیکوپتر نابود می‌شود.

 

به نظر شما بهترین راه رویارویی با تانک و هلیکوپتر در کالاف دیوتی موبایل چیست؟

ما در این مقاله نکات رویارویی با تانک در کالاف دیوتی موبایل و نکات نابود کردن هلیکوپتر را شرح دادیم. با یادگیری و به کار گرفتن این نکات، نه تنها می‌توانید در مقابل تانک و هلیکوپتر زنده بمانید، بلکه آن‌ها را نابود کنید.

شما هم بگویید که به نظرتان چه راهی برای رویارویی با تانک و هلیکوپتر مناسب است؟ شما از چه روش‌هایی برای نابود کردن این دو وسیله نقلیه استفاده می‌کنید؟ با نظر دادن به کاربران دیگر کمک کرده و ما را در نوشتن بهترین مقاله‌ها یاری کنید.

 

سوالات متداول

۱- بهترین راه نابود کردن تانک در کالاف دیوتی موبایل چیست؟

از FHJ-18 برای نابود کردن تانک استفاده کنید؛ تنها ۴ شلیک نیاز است.

۲- چگونه هلیکوپتر را در کالاف دیوتی موبایل منفجر کنیم؟

سریع‌ترین راه استفاده از RPGها است. می‌توانید با یک شلیک RPG و چند شلیک با پیستول، هلیکوپتر را منفجر کنید.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support