دانلود بازی کامپیوتر | 10 بازی محبوب گیمرها 2024

دانلود بازی کامپیوتر
 • تاریخ ثبت
 • بازدید 157
 • دیدگاه 8
 • اشتراک گذاری
 • موضوع وبلاگ

در حال حاضر محبوب ترین بازی ویدیویی در جهان کدام است؟ پس از بررسی لیست‌های قدیمی خود و گردآوری آخرین داده‌ها، بیشترین بازی‌های بازی‌شده در سال‌های 2023 و 2024 را پیدا کردیم.شما میتوانید با معرفی بازی هایی که در این بخش به شما پیشنهاد میشود بازی را دانلود کنید و از بازی لذت ببرید دانلود بازی کامپیوتری برای همه رده سنی مناسب است و  از آنجایی که صنعت بازی به بخش‌های مختلف تقسیم شده است، فعالیت‌ها و داده‌های کاربر می‌تواند بر اساس انواع بازی‌ها متفاوت باشد. برخی از بازی‌ها میلیون‌ها نسخه در سال 2024 فروخته‌اند و بازی‌هایی هستند که طی یک جریان دائمی کاربران را بصورت ماهانه به خود جذب می‌کنند.

ما در انتخاب بازی‌های محبوب در این لیست به کاربران فعال ماهانه به عنوان تنها معیار خود تکیه نکرده‌ایم. البته این یک معیار مهم است، اما تنها معیاری نیست که در رتبه‌بندی محبوب‌ترین بازی‌ها در حال حاضر مهم است.در این مقاله از معرفی بازی ها به 10 تا از بازی های برتر سال میپردازیم که شما میتوانید با دانلود بازی کامپیوتری بازی های جدیدی را تجربه کنید.

10 دانلود بازی کامپیوتر برتر در سال 2024

 • Minecraft
 • Fortnite
 • Apex Legends
 • League of Legends
 • Call of Duty: Warzone
 • Valorant
 • Roblox
 • Destiny 2
 • Elden Ring
 • Counter-Strike 2

دوباره به سوال مهم خود بازمی‌گردیم: محبوب‌ترین بازی ویدیویی جهان در حال حاضر چیست؟

بازی ماینکرافت 

sandbox بازی کامپیوتر جذابی است که در سال 2011 منتشر شد و با توجه به این واقعیت که این بازی دائما در حال تکامل است، امروزه محبوبیت خود را حفظ کرده است. طبق گفته ActivePlayer.io، در سال 2023، Minecraft همچنان هر ماه 178 میلیون کاربر را جذب می‌کرد. اگر این امار برای تبدیل ماینکرافت به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های ویدیویی کافی نیست، داده‌های Statista نشان می‌دهد که تا سال 2023، 300 میلیون نسخه از ماینکرافت فروخته شده است.برای آشنایی بیشتر این بازی میتوانید مقاله معرفی بازی ماین کرافت را بخوانید.

بازی فورتنایت 

Fortnite یکی از محبوب‌ترین بازی‌های آنلاین از زمان انتشار آن در سال ۲۰۱۷ بوده است. با توجه به آمار ActivePlayer.io، فورتنایت با بیش از ۲۴۷ میلیون کاربر ماهانه در ژانویه ۲۰۲۴ و بازیکنانی که بیش از ۴۴ میلیون دلار در ماه هزینه می‌کنند، همچنان یکی از محبوب‌ترین بازی‌های حال حاضر در جهان است.با فورتنایت میتوانید یکی از عجیب‌ترین و فانتزی‌ترین تجربه‌های گیمینگ را داشته باشید که برای اطلاعات بیشتر از بازی فورتنایت مقاله معرفی بازی فورتنایت ;همه چیز در باره این بازی محبوب را بخوانید.

بازی ایپکس لجندز 

 

بتل رویال‌ها مدت‌هاست که یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های ویدیویی بوده‌اند و Apex Legends این روند را در سال 2023 در پیش گرفت. به‌روزرسانی‌های مداوم باعث شد بازی Apex Legends همیشه حالت تازگی برای بازیکنان داشته باشد، به همین دلیل است که طبق گفته ناشر آن یعنی Electronic Arts، این بازی کامپیوتر در سال 2023 به طور میانگین 18 میلیون کاربر فعال ماهانه داشته است.

بازی لیگ اف لجندز 

چه کسی گفته است که ژانر multiplayer online battle arena (MOBA) مرده است؟ اگرچه MOBA ممکن است بخشی از محبوبیت خود را به دلیل سبک بتل رویال از دست داده باشد، اما همچنان یکی از پربازیگرترین بازی‌های ویدیویی در سال 2024 است.

طبق گفته Esports.net، لیگ اف لجندز علاوه بر نام قطعی در بازی‌های بتل مبتنی بر استراتژی، همچنان هر ماه بیش از 130 میلیون کاربر فعال جذب می‌کند.

بازی کالاف دیوتی وارزون 

هنگامی که محبوب‌ترین فرنچایزهای بازی‌های ویدیویی را فهرست می‌کنید، Call of Duty هرگز نباید از ذهن شما دور باشد. بازی کالاف دیوتی وارزون تقریباً به محض انتشار در سال 2020 جای خود را در بین 10 بازی ویدیویی برتر باز کرد.

Call of Duty: Warzone مبارزات چند نفره و توانایی بازی کامپیوتر در پلتفرم‌های مختلف را ارائه می‌دهد. این انعطاف‌پذیری به این معنی است که کالاف دیوتی وارزون یکی از پرطرفدارترین بازی‌های حال حاضر است و به طور میانگین بیش از 67000 بازیکن فعال دارد.

بازی ولورانت 

این FPS تاکتیکی مبتنی بر کاراکتر 5v5 محصول Riot Games در چند سال گذشته به تدریج بر محبوبیت خود افزوده است. Riot Games که در ابتدا برای PC‌ها و کنسول‌ها در سال 2020 منتشر شد، در سال 2021 اعلام کرد که نسخه موبایلی آن نیز به زودی و در نتیجه تقاضای مداوم بازیکنان عرضه می‌شود.

در فوریه 2024، بازی Valorant حدود 18 میلیون کاربر فعال ماهانه داشت که با مدت مشابه در سال 2023 و 3 میلیون کاربر در سال 2022 برابری می‌کند. این نکته به تنهایی باعث می‌شود Valorant یکی از محبوب‌ترین بازی‌های حال حاضر باشد. همچنین شایان ذکر است که استریمرهای Valorant جزء استریمرهای بسیار محبوب هستند.

بازی روبلاکس 

Roblox یک بازی نیست، اما سزاوار جایگاهی در لیست ایران موجو است زیرا هنوز هم یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های بازی ویدیویی است و بیش از 1 میلیون کاربر همزمان دارد. Roblox در سال 2006 راه اندازی شد و فرهنگ و جامعه‌ای که آن را احاطه کرده است این موضوع را نشان می‌دهد که هنوز هم یکی از بهترین پلتفرم‌های بازی ویدیویی در جهان است.

از آنجایی که کاربران در روبلاکس می‌توانند بازی‌ها را برنامه‌ریزی کنند و آن‌ها را در اختیار سایر بازیکنان قرار دهند. این ویژگی به Roblox کمک کرد تا به یک بازی محبوب تبدیل شود و همچنین به نوعی سرگرمی برای بینندگان توییچ و یوتیوب تبدیل شود.اگر شما به بازی روبلاکس علاقه داربد مقاله بهترین بازی‌های موبایلی شبیه روبلاکس را بخوانید که بازیهای جذابی پیشنهاد شده است و طرفداران زیادی دارد.

بازی Destiny 2 

Destiny 2، بازی تیراندازی اول شخص رایگان، ممکن است در سال 2017 منتشر شده باشد. اما دلیل اینکه Destiny 2 همچنان در میان پربازیگرترین بازی‌های ویدیویی در حال حاضر قرار دارد، این است که عناصری از ژانرهای RPG و PvP را ترکیب می‌کند. تا مارس 2024، Destiny 2 دارای 586504 نقد بسیار مثبت و بیش از 74000 بازیکن در زمان اوج بازی در Steam بود.

بازی الدن رینگ 

Elden Ring یکی از بهترین بازی‌های ویدیویی جدید از نظر ارزش سرگرمی و محبوبیت است. این اکشن RPG در فوریه 2022 منتشر شد و تنها هشت هفته بعد، بیش از 13.4 میلیون نسخه فروخت. این بازی آن را به یکی از پرفروش ترین بازی‌های جهان در سال 2022 تبدیل کرد.

محبوبیت بازی الدن رینگ اساساً مبتنی بر این واقعیت است که شما می‌توانید یک محیط جهان باز را با یک شخصیت قابل تنظیم کاوش کنید.

به همین دلیل، Elden Ring اکنون بیش از 23 میلیون نسخه فروخته است و طبق معیارهای Steam، بیش از 111000 بازیکن را در زمان‌های اوج خود جذب می‌کند.

بازی کانتر استریک 2 

مانند Elden Ring، بازی کانتر استریک 2 نیز یکی از بهترین بازی‌های ویدیویی جدیدی است که ما بررسی کرده‌ایم. به پیشنهاد Valve یکی از محبوب ترین بازی کامپیوتر در سال 2023 بود و بر اساس آمار Steam، هنوز هم یکی از پربازیگرترین بازی‌های ویدیویی در حال حاضر است. قسمت پنجم از سری Counter-Strike دو تیم را در یک نبرد تاکتیکی در برابر یکدیگر قرار می‌دهد. یکی از دلایلی که 1.5 میلیون بازیکن در سال 2024 در Counter-Strike 2 می‌جنگند، موتور Source 2 game است.

طبق نمودار استیم، میانگین تعداد بازیکنان فعال Counter-Strike 2 در مارس 2024 به 856796 رسید. این نشان از افزایش 8.9 درصدی نسبت به فوریه 2024 است و با توجه به رشد تعداد بازیکنان آن، ما باید Counter-Strike 2 را در میان محبوب‌ترین بازی‌های ویدیویی در حال حاضر رتبه‌بندی کنیم.

اگر در کنار بازی کامپیوتر به بازی های موبایلی علاقه دارید مقاله بهترین بازی های موبایلی را در رسانه ایموجو بخوانید. 

شما به چه بازی هایی علاقه دارید؟

در این مقاله به شما بازی های جذاب کارمپیوتری را معرفی کردیم که جزوه بهترین بازی های کامپیوتری است که شما با بازی کردن با این بازی ها لذت میبرید و میتوانید سرگرمی فوق العاده ای را  برای خود فراهم کنید. پس از مطالعه بازی‌های این مطلب، برای ما بنویسید که بازی مورد علاقه شما کدام است؟ به نظر شما بهترین بازی 2024 کدام است ؟

سوالات متداول

آیا این بازی ها جزوه بازی های موبایلی هم هستند؟

بله بازی هایی مثل روبلاکس .وارزون.ماینکرافت جزوه دسته بازی های موبالی هم قرار دارند.

ثبت دیدگاه

نظرات کاربران

8 دیدگاه
 • رادان

  بهترین بازی های کامپیوتری و گفتین من چند تاشو بازی کردم

  • پشتیبانی ایران موجو

   سلام بازی هایی ک به شما کاربران پیشنهاد شده جزوه بهترین بازی های سال هستش❤️

 • رضا

  بازی بزایpcپیشنهاد ندارین؟

  • پشتیبانی ایران موجو

   سلام در این مقاله پیشنهاد ما بازی بازی ولورانت است .

 • رضا

  برای بازی ماینکرافت خرید انجام میدین؟؟

 • علی

  کنجکاو شدم بازی کنم🙂

  • پشتیبانی ایران موجو

   پیشنهاد میکنیم که حتما بازی کنید😊

iranmojo online support