دانلود تلگرام پرمیوم امکان پذیر است؟

دانلود تلگرام پرمیوم امکان پذیر است؟
 • تاریخ ثبت
 • بازدید 223
 • دیدگاه 0
 • اشتراک گذاری
 • موضوع وبلاگ

بسیاری از پلتفرم‌ها، دو حالت رایگان و پرمیوم دارند تا بتوانند سود بیش‌تری کسب کنند. کاربران با پرداخت یک هزینه ماهانه یا سالانه، می‌توانند اشتراک پرمیوم این پلتفرم‌ها را خریداری کنند. تلگرام نیز مدت‌ها قبل مجبور شد تا به دنیای سیستم‌های اشتراکی گذاشته و تلگرام پرمیوم را معرفی کند.

تلگرام محبوب‌ترین پیام‌رسان در ایران است که با هر آپدیت، دریایی از ویژگی‌های مختلف را ارائه می‌دهد. مدت‌ها پیش، تلگرام در یک آپدیت اساسی، تلگرام پرمیوم را معرفی کرد که قابلیت‌های بسیار زیادی داشت و کاربران با خرید آن، می‌توانند به ویژگی‌های اضافه‌تری دست پیدا کنند. در این مقاله دانلود تلگرام پرمیوم و امکان‌پذیر بودن یا نبودن آن را بررسی می‌کنیم.

تلگرام پرمیوم چیست؟

تلگرام که از سال ۲۰۱۴ معرفی شده است، بدون دریافت هیچ هزینه‌ای از سرمایه‌گذاران یا کاربران فعالیت می‌کرد. این هزینه‌ها توسط سازنده آن، پاول دروف، تامین می‌شدند. با این حال با معروف‌تر شدن آن در کشورهای اروپایی و آمریکایی و با اختلال‌های پی در پی رقیبانی مانند واتساپ، تعداد کاربران تلگرام به بیش از یک میلیارد نفر رسید.

این موضوع باعث شد تا پرداخت هزینه‌های عملیاتی تلگرام، تقریبا غیر ممکن شود. در نتیجه پس از گذشت‌ سال‌ها از معرفی شدن تلگرام، تبلیغات به آن اضافه شدند تا بخشی از هزینه‌‌های تلگرام را پوشش دهند. افزایش کاربران به حدی بود که حتی تبلیغات هم کفاف هزینه‌ها را نمی‌داد؛ درنتیجه تلگرام پرمیوم معرفی شد.

تلگرام پرمیوم به گونه‌ای معرفی شد که هر کاربری که می‌خواهد، به استفاده از تلگرام به شکل رایگان ادامه دهد. درواقع تنها لازم بود چند درصد از کاربران به خرید تلگرام پرمیوم روی آورند تا تلگرام بتواند هزینه‌های خودش را پرداخت کند. درنتیجه در تلگرام پرمیوم فقط ویژگی‌های اضافی قرار گرفتند و تمام قابلیت‌های پیشین تلگرام، به شکل رایگان باقی ماندند.اگر علاقه مند به این هستید که بدانید تفاوت نسخه پرمیوم و معمولی تلگرام چیست مقاله تفاوت تلگرام پرمیوم و معمولی را بخوانید.

دانلود تلگرام پرمیوم

باید بدانید که تلگرام پرمیوم، یک اشتراک ویژه است که روی اکانت شما فعال می‌شود و برنامه جداگانه‌ای برای آن ساخته نشده است. شما از ویژگی‌های اضافی معرفی ‌شده در تلگرام پرمیوم، در همان حساب و همان برنامه اصلی تلگرام استفاده خواهید کرد. درنتیجه لازم نیست برنامه دیگری را برای به دست آوردن تلگرام پرمیوم دانلود کنید.

اگر شخصی ادعا کرد که شما با دانلود یک برنامه، به تلگرام پرمیوم دست پیدا خواهید کرد، در تلاش برای آسیب زدن و دزدیدن اطلاعات شما است. دانلود تلگرام پرمیوم امکان‌پذیر نبوده و تلگرام پرمیوم فقط با خریدن قابل دسترسی است.

به همین دلیل بهتر است تلگرام پرمیوم را از سایت‌های معتبر خریداری کنید و هیچ برنامه‌‌ای را با عنوان تلگرام پرمیوم دانلود نکنید. با این حال ممکن است بتوانید تلگرام پرمیوم را رایگان هم به دست آورید که در ادامه بررسی می‌کنیم.

تلگرام پرمیوم رایگان

با این که دانلود تلگرام پرمیوم امکان‌پذیر نیست اما تلگرام راه‌هایی را ایجاد کرده است که برخی از کاربران بتوانند به شکل رایگان از اشتراک پرمیوم آن استفاده کنند. برای به دست آوردن تلگرام پرمیوم رایگان کار خاصی نباید انجام دهید؛ بلکه مدیر چنل‌های مختلف می‌توانند آن را به شما هدیه کنند.

تلگرام قابلیتی را ایجاد کرد که ادمین‌ها با خرید تلگرام پرمیوم، بتوانند آن را به کاربران خود به شکل قرعه‌کشی هدیه دهند. این قرعه‌کشی شرایطی دارد که معمولا شامل عضو شدن در چنل‌های مختلف است. درنتیجه شما فقط عضو ماندن در چنل‌های مشخص‌شده تا پایان قرعه‌کشی، شرایط شرکت در آن را کسب می‌کند و ممکن است تلگرام پرمیوم برنده شوید.

راه دیگر دریافت رایگان تلگرام پرمیوم، هدیه گرفتن آن است. تلگرام امکان هدیه دادن این اشتراک را نیز فعال کرده است و یک نفر می‌تواند با خرید آن، آن را به شما هدیه دهد. راه دیگری غیر از این دو برای دریافت تلگرام پرمیوم وجود ندارد.

قابلیت‌های تلگرام پرمیوم

قابلیت‌های تلگرام پرمیوم

 1. شما در تلگرام پرمیوم می‌توانید فایل‌هایی تا چهار گیگ را ارسال کنید؛ محدودیت نسخه رایگان آن ۲ گیگ است. همچنین با داشتن تلگرام پرمیوم، با سرعت بالاتری نسبت به کاربران رایگان دانلود و آپلود خواهید کرد. کاربران عادی می‌توانند فایل‌های چهار گیگی را دانلود کنند؛ فقط امکان ارسال آن را ندارند.
 2. یک کاربر رایگان تلگرام می‌تواند با یک اکانت، حداکثر در ۵۰۰ گروه یا کانال عضو شود. تلگرام پرمیوم این سقف را تا ۱۰۰۰ عدد کانال یا گروه افزایش می‌دهد.
 3. تلگرام پرمیوم به شما اجازه می‌دهد تا حداکثر ۲۰ فولدر مختلف ایجاده کرده و تا ۲۰۰ چت را به هرکدام اضافه کنید.
 4. با دانلود تلگرام پرمیوم می‌توانید تا چهار اکانت را در یک برنامه مدیریت کنید؛ محدودیت تعداد اکانت در نسخه رایگان، سه عدد است.
 5. امکان پین کردن تا ۱۰ چت در صفحه اصلی و ذخیره کردن حداکثر ۴۰۰ گیف نیز برای کاربران پرمیوم فراهم است. در نسخه عادی نمی‌توان بیش از پنج چت را پین و بیش از ۲۰۰ گیف را سیو کرد.
 6. با تلگرام پرمیوم به ایموجی‌ها و استیکرهای انحصاری دست پیدا می‌کنید که برای کاربران عادی قفل هستند.
 7. تلگرام پرمیوم به شما اجازه می‌دهد تا چند ری‌اکشن مختلف با اموجی یا استیکر دلخواهتان را روی یک پست قرار دهید.
 8. با داشتن تلگرام پرمیوم می‌توانید لینک‌های شخصی خود را به بیو خود اضافه کرده و تعداد کاراکتر بیش‌تری در بیو خود بنویسید.
 9. تلگرام پرمیوم به شما اجازه می‌دهد تا چند آی‌دی مختلف را به یک اکانت لینک کنید؛ درنتیجه یک اکانت شما می‌تواند تا ۲۰ آی‌دی مختلف داشته باشد. کاربران با کلیک روی هر یک از این آی‌دی‌ها، به یک اکانت یکسان هدایت می‌شوند.
 10. استوری‌ها در تلگرام نیز معرفی شدند و برای همه کاربران فعال هستند؛ اما این قابلیت هنوز برای کاربرانی با شماره ایران، اضافه نشده است. با خرید تلگرام پرمیوم استوری را نیز فعال می‌کنید.
 11. با تلگرام پرمیوم می‌توانید رنگ اکانت خود را عوض کنید و حتی برای چت‌های خود یک پس‌زمینه تعیین کنید که بقیه کاربران نمی‌توانند آن را عوض کنند.
 12. با تلگرام پرمیوم می‌توانید ویس‌های ارسال شده را به شکل متن دریافت کنید. قابلیت ویس به متن حتی از زبان فارسی هم پشتیبانی می‌کند.
 13. امکان ترجمه تمام پیام‌های یک چت در تلگرام پرمیوم برایتان فراهم می‌شود و با یک کلیک کل چت را به زبان دیگری مشاهده می‌کنید.
 14. با خرید تلگرام پرمیوم یک تیک آبی کنار اسمتان ظاهر خواهد شد؛ شما می‌توانید به جای این تیک از نمادهای دیگری نیز استفاده کنید.

نحوه فعال‌سازی تلگرام پرمیوم

همان‌طور که اشاره شد، امکان دانلود تلگرام پرمیوم وجود ندارد و اگر آن را به شکل رایگان به دست نیاوردید، تنها راه باقی‌مانده خرید و فعال‌سازی آن است. خرید تلگرام پرمیوم از طریق رباتی داخل اپ رسمی تلگرام انجام می‌شود اما کاربران ایرانی به دلیل محدودیت‌های ارزی و شماره ایران، امکان خرید ندارند.شاید مقاله تلگرام پرمیوم چیست؛ معرفی ویژگی ها و نحوه خرید اشتراک برای شما جالب باشد.

نحوه فعال‌سازی تلگرام پرمیوم

خرید تلگرام پرمیوم اندروید

با این حال اگر این محدودیت‌ها را ندارید و می‌توانید شماره خارجی استفاده کنید، به راحتی می‌توانید تلگرام پرمیوم را فعال کنید. تلگرام برای اندروید دارای نسخه است؛ نسخه اول نسخه‌ای است که در گوگل پلی موجود است و نسخه دوم، نسخه مستقل تلگرام است که فقط از سایت تلگرام دانلود می‌شود.

برای خرید پرمیوم در نسخه گوگل پلی، می‌توانید از پرداخت درون‌برنامه‌ای گوگل پلی استفاده کنید. این کار را می‌توانید با گیفت کارت گوگل پلی نیز انجام دهید و لازم نیست حتما به شکل دلاری پرداخت کنید. با این حال توجه داشته باشید که اگر شماره ایرانی داشته باشید، امکان فعال‌سازی تلگرام پرمیوم را نخواهید داشت.

شما در نسخه مستقل تلگرام می‌توانید از رباتی که تلگرام برای پرمیوم کردن ساخته است، استفاده کرده و از داخل برنامه تلگرام خود را پرمیوم کنید. با ربات Premiumbot می‌توانید اشتراک پرمیوم تلگرام را از داخل خود تلگرام و با استفاده از رمز ارز TON خریداری کنید.

رمز ارز TON توسط تلگرام ساخته شده است. پس از این که این رمز ارز را خریداری کردید، می‌توانید آن را به والت خود در تلگرام اضافه کرده و تلگرام پرمیوم را خریداری کنید.

در تمام این روش‌ها شما نباید شماره ایران داشته باشید؛ با این حال می‌توانید پس از اتمام خرید و فعال‌سازی تلگرام پرمیوم، شماره خود را به شماره ایران خود تغییر دهید.

فعال‌سازی تلگرام پرمیوم آیفون

به دلیل بسته بودن سیستم اپل و عدم امکان انتشار تلگرام مستقل برای آن، امکان فعال‌سازی تلگرام پرمیوم فقط از طریق پرداخت درون‌برنامه‌ای اپ استور امکان‌پذیر است. شما می‌توانید از گیفت کارت اپ استور برای این کار استفاده کنید. در این روش هم باید شماره خودتان را به یک شماره خارجی تغییر داده و پس از فعال‌‌سازی، شماره را به شماره ایران خود تغییر دهید.

قیمت تلگرام پرمیوم

قیمت تلگرام پرمیوم

قیمت تلگرام پرمیوم به دلار حساب شده و به میزان زمان اعتبار آن بستگی دارد. تلگرام پرمیوم به شکل ۳، ۶ و ۱۲ ماهه قابل خریداری است. همچنین اگر تلگرام پرمیوم را از ربات معرفی شده خریداری کنید، هزینه کم‌تری نسبت به خرید درون‌برنامه‌ای از گوگل پلی یا اپ استور پرداخت خواهید کرد.

خرید تلگرام پرمیوم ارزان در ایران موجو

 

دانلود تلگرام پرمیوم امکان‌پذیر نیست، فعال‌سازی آن نیاز به پرداخت ارزی و شماره غیر ایرانی دارد، قطعا این موضوعات شما را هم دل‌سرد کرده و از داشتن تلگرام پرمیوم ناامید کرده است. با این حال لازم نیست نگران باشید، شما می‌توانید با خرید اکانت تلگرام پرمیوم از ایران موجو، به راحتی اکانت خود را پرمیوم کنید؛ بدون این که نیاز به پرداخت ارزی یا مشکلات دیگر فعال‌سازی پرمیوم داشته باشید.

ایران موجو بدون وارد شدن به اکانت شما، تلگرام پرمیوم را برای اکانت شما فعال می‌کند. با خرید از ما حتی لازم نیست شماره خود را تغییر دهید و می‌توانید با همان شماره، تلگرام پرمیوم را فعال کنید. تلگرام پرمیومی که از ما می‌خرید، به شکل هدیه به اکانت شما فرستاده خواهد شد و شما با کلیک روی لینک فرستاده شده، اکانت خود را تبدیل به پرمیوم خواهید کرد.

خرید تلگرام پرمیوم ارزان در ایران موجو

شما از چه راهی تلگرام پرمیوم گرفتید؟

ما شرح دادیم که دانلود تلگرام پرمیوم امکان‌پذیر نیست و نباید برنامه‌هایی با این عنوان را دانلود کنید. روش‌هایی را نیز برای دریافت تلگرام پرمیوم و فعال‌سازی آن شرح دادیم. به نظر شما بهترین راه گرفتن تلگرام پرمیوم چیست؟ آیا شما هم تلگرام پرمیوم دارید؟ به نظر شما این اشتراک تلگرام ارزش خرید دارد؟

با دادن نظرات به ما کمک می‌کنید تا مقالات را بهتر و مفیدتر بنویسیم.

سوالات متداول

آیا تلگرام پرمیوم داخل ایران امکان‌پذیر است؟

بله بسیاری از کاربران از تلگرام پرمیوم استفاده می‌کنند؛ خرید تلگرام پرمیوم با شماره ایران امکان‌پذیر نیست.

راحت‌ترین راه خرید تلگرام پرمیوم چیست؟

با خرید از ایران موجو، با پرداخت ریالی، تلگرام پرمیوم را به شکل گیفت داخل اکانت خود دریافت خواهید کرد.

آیا دانلود تلگرام پرمیوم ممکن است؟

خیر؛ چیزی به نام دانلود تلگرام پرمیوم کلاه‌برداری بوده و برنامه تلگرام پرمیوم وجود ندارد. پرمیوم یک اشتراک تلگرام است.

تفاوت تلگرام پرمیوم با رایگان چیست؟

با پرمیوم می‌توانید از قابلیت‌های انحصاری بهره‌مند شوید؛ با این حال تمام ویژگی‌های تلگرام رایگان، رایگان خواهند ماند.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support