هرچیزی که درباره کال اف دیوتی وارزون موبایل باید بدانید‌؛۶ نکته برتر

کال اف دیوتی وارزون موبایل

وارزون موبایل، بتل رویال کالاف دیوتی روی موبایل است که بالاخره منتشر شده است. این بازی از سال ۲۰۲۰ برای کنسول و پی‌سی عرضه شده بود. از این رو بسیاری از بازیکنان اطلاعات کافی راجع به کال اف دیوتی وارزون موبایل ندارند. ما در این مقاله به هر آن چه که باید درباره وارزون موبایل بدانید پرداخته‌ایم.

وارزون موبایل منتشر شد

وارزون موبایل منتشر شد

وارزون موبایل منتشر شد

وارزون موبایل پس از این که سه سال از انتشار وارزون روی پلتفرم‌های دیگر گذشته بود، در سال ۲۰۲۳ منتشر شد. با این حال نسخه منتشر شده، نسخه بتای این بازی بود و فقط بازیکنان استرالیایی امکان استفاده از آن را داشتند. با این حال در ۲۱ مارس ۲۰۲۴، اکتیویژن  نسخه جهانی و اصلی وارزون موبایل را منتشر کرد.

بالاخره پس از انتظارهای طولانی، کالاف دیوتی وارزون موبایل روی اندروید و iOS منتشر شده است و شما می‌توانید بدون این که جیمیل استرالیا بسازید و از وی‌پی‌ان استرالیا استفاده کنید، وارد اکانت خودتان شوید. همچنین اگر تا به حال روی کنسول یا پی‌سی، اکانتی داشتید، می‌‌توانید تاریخچه و دیتای آن را به اکانت خود در موبایلتان اضافه کنید.

بازگشت نقشه وردنسک به کال اف دیوتی وارزون موبایل

نقشه verdansk کالاف وارزون

نقشه verdansk کالاف وارزون

اگر از پیشکوستان کالاف دیوتی هستید و کالاف دیوتی وارزون اصلی را بازی کرده‌اید، قطعا از زیبایی مپ وردنسک خبر دارید. این مپ دارای ویژگی‌های بسیار زیادی است که آن را تبدیل به یکی از بهترین مپ‌های کل دوران کالاف دیوتی می‌کند. این مپ پس از مدت‌ها، بالاخره با کال اف دیوتی وارزون موبایل به دنیای این بازی بازگشته است.

این مپ، یک نقشه افسانه‌ای است و می‌توان گفت معروف‌ترین و محبوب‌ترین مپ بتل رویالی است که تا به حال ساخته شده است. این مپ برای اولین بار وارد دنیای بتل رویال موبایل می‌شود و شما گیمرهای موبایلی هم می‌توانید از مزایای این مپ بهره‌مند شوید.

کنترل‌های هوشمندانه وارزون

یکی از نکاتی که باید قبل از امتحان کردن کالاف دیوتی وارزون موبایل بدانید، این است که این بازی به شکل مستقیم از کنسول یا پی‌سی وارد موبایل نشده است؛ بلکه اکتیویژن به شکل اختصاصی، وارزون موبایل را برای موبایل از نو طراحی کرده است. در نتیجه این بازی کاملا هوشمند و مناسب موبایل بوده و بسیار بهینه است.

صفحه موبایل، روشنایی و کنتراست آن و حتی مکان هر یک انگشت‌هایتان روی صفحه، در طراحی این بازی نقش داشتند و هدف سازندگان ارائه یک تجربه واقعی از بازی روی موبایل بود. مکانیزم تیلت و تکان دادن جدیدی اضافه شده است که انقلابی در تعامل گیمرها با بازی ایجاد می‌کند.

این مکانیزم جدید تیلت یا تکان دادن موبایل، به بازیکنان اجازه می‌دهد تا تنها با تکان دادن جزئی موبایل خود، به سمت هدف خود نشانه‌گیری کنند. این مکانیزم جدید، یک ویژگی‌ بسیار خلاقانه را به بازی اضافه می‌کند تا به حال نظیر آن وجود نداشته است.

کنترل‌های هوشمند دیگری نیز به بازی اضافه شده است. اگر از حالت auto-mantle استفاده می‌کنید، کاراکترتان به شکل اتوماتیک از موانع خواهد پرید و در واقع موانع را تشخیص می‌دهد. اگر بازیکنی حرفه‌ای‌تر هستید، می‌توانید این قابلیت را غیرفعال کرده و خودتان از کنترل‌های هوشمندانه نهایت استفاده را ببرید.

لینک دانلود کالاف وارزون موبایل

اندروید

ios

قابلیت Cross Progression

قابلیت Cross Progression

قابلیت Cross Progression

شما به عنوان یک گیمر موبایل،‌ تنها با کاربران دیگری رقابت خواهید کرد که با موبایل بازی می‌کنند. بازی شما را فقط با کاربران موبایلی دیگر مچ خواهد کرد اما جوایزی که به دست می‌آورید، تنها مختص موبایل نیست. اگر شما هم روی وارزون پی‌سی یا کنسول و وارزون موبایل خود، یک اکانت یکسان داشته باشید،‌ هر چیزی که در هر یک از پلتفرم‌ها به دست آورید، در پلتفرم دیگر نیز قابل استفاده خواهد بود.

این ویژگی انقلابی و شگفت‌انگیز، باعث می‌شود تا آیتم‌ها، پیشرفت در بتل پس، اسلحه‌ها، بلوپرینت‌ها، اسکین‌ها، لیست دوستان و چت‌هایتان در پی‌سی‌، کنسول و موبایل با هم  هماهنگ باشند. درنتیجه اگر در پی‌سی، در بتل پس جلوتر بروید، این پیشرفت در کنسول و موبایل نیز اتفاق خواهد افتاد و شما با یک بار بازی کردن،‌ در هر سه پلتفرم و روی یک اکانت، پیشرفت خواهید کرد.

حالت‌های بازی مختلف

وارزون موبایل علاوه بر حالت اصلی و بتل رویال، حالت‌های بازی چندنفره کلاسیک کالاف دیوتی مانند Team Death Match، Domination، Search and Destroy و Kill Confirmed را نیز ارائه می‌دهد. این حالت‌ها در کنار مپ‌های کلاسیکی مانند Shipment و Scrapyard در دسترس قرار گرفته‌اند.

رایگان بودن کالاف وارزون موبایل

یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید بدانید، این است که وارزون موبایل کاملا رایگان است. وارزون موبایل به شکل رایگان قابل دانلود بوده و می‌توانید به رایگان در آن بازی کنید. با این حال این بازی دارای خریدهای درون‌برنامه‌ای است که با هدف ارتقای سطح و کیفیت بازی شما اضافه شده‌اند. همانطور که می‌دانید، شما می‌توانید با سی پی وارزون موبایل، آیتم‌های خاص زیادی را خریداری کنید. همچنین این آیتم‌ها در تمام پلتفرم‌هایی که وارزون را دارید، قابل دسترس خواهند بود.

نظر شما راجع به کال اف دیوتی وارزون موبایل چیست؟

وارزون موبایل

وارزون موبایل

ما در این مقاله همه چیز را که باید راجع به کالاف دیوتی وارزون موبایل قبل از نصب آن بدانید، پوشش دادیم. شما به ما بگویید که نظرتان راجع به وارزون موبایل چیست؟ آیا نسخه بتای این بازی را نصب کرده بودید؟ به نظرتان کال اف دیوتی وارزون موبایل می‌تواند به اندازه وارزون کنسول یا پی‌سی موفق باشد؟‌ شما هم نکات خاص راجع به وارزون موبایل را بنویسید و ما را در نوشتن مقالات بهتر یاری کنید.

سوالات متداول

آیا وارزون موبایل منتشر شده است؟

بله؛ وارزون موبایل در ۲۱ مارس ۲۰۲۴ برای اندروید و iOS منتشر شد.

وارزون موبایل همان کالاف دیوتی است؟

وارزون یک حالت خاص از کالاف دیوتی است و در یک برنامه جداگانه قرار گرفته است. سازنده هر دو بازی شرکت اکتیویژن است.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support