دریافت جم رایگان در فری فایر

دریافت جم رایگان در فری فایر
 • تاریخ ثبت
 • بازدید 36409
 • دیدگاه 158
 • اشتراک گذاری
 • موضوع وبلاگ

هر گیمر فری فایری به دنبال دریافت الماس رایگان در این بازی است تا بتواند به راحتی در بازی پیشرفت کند. همه بازیکنان اهمیت زیاد جم فری فایر را می‌دانند و تلاش می‌کنند تا از روش‌های مختلف، جم مورد نیاز خود را به دست آورند. گرفتن جم رایگان در فری فایر، روش‌های مختلفی دارد؛ برخی از این روش‌ها سریع و برخی از آن‌ها زمان‌بر هستند.

بسیاری از گیمرهای حرفه‌ای هم به دنبال جم رایگان در فری فایر هستند و همواره روش‌های جدید دریافت رایگان جم را امتحان می‌کنند. ما در این مقاله به شکل جامع به روش‌های دریافت جم رایگان در فری فایر پرداخته‌ایم و راه‌های مختلف آن را آموزش داده‌ایم.

آشنایی مختصر با جم فری فایر

اگر از بازیکنان مبتدی و جدید فری فایر باشید، ممکن است به طور کامل راجع به جم فری فایر ندانید. جم فری فایر همان ارز درون‌برنامه‌ای بازی است که با آن می‌توانید آیتم‌های مختلف را خریداری کرده و در بازی پیشرفت کنید. با داشتن جم می‌توانید خاص‌ترین تجهیزات را بخرید و کاراکترتان را شخصی‌سازی کنید. به طور کلی جم فری فایر را می‌توان یکی از اصلی‌ترین جنبه‌های فری فایر دانست.

روش‌های دریافت جم رایگان در فری فایر

 • کدهای جم رایگان 
 • برنامه Google Opinion 
 • برنامه Booyah 
 • دریافت جم رایگان در فری فایر با بازی کردن  
 • برنامه‌های هک جم رایگان در فری فایر 
 • سایت‌های دریافت جم رایگان

اگر نخواهید که جم فری فایر را بخرید، میتوانید از روش‌هایی که برای به دست آوردن جم رایگان وجود دارداستفاده کنید. برخی از این روش‌ها زمان‌بر هستند و ممکن است نیاز باشد تا ماموریت‌های زیادی را تکمیل کنید. برخی از روش‌ها نیز سریعا شما را به جم می‌رسانند. با این حال جم رایگان در فری فایر، تعداد بسیار کمی را شامل می‌شود و ممکن است نتوانید هیچ خریدی با‌ آن انجام دهید.برای گرفتن جم های فری فایر بطور کلی می توانید مقاله آموزش سریع و آسان دریافت الماس بازی فری فایر را بخوانید.

در ادامه به توضیح روش‌های دریافت جم رایگان در فری فایر پرداخته‌ایم.

کدهای جم رایگان

گیفت کارت‌ها و کدهای رایگان را می‌توانید از ایونت‌های سایت‌های دیگر مانند E Sports پیدا کنید. این کدها را معمولا جایزه می‌گیرید  و می‌توانید با Redeem کردن آن‌ها داخل فری فایر یا سایت مخصوص، به جم رایگان دست پیدا کنید. با این حال میزان این جم‌ها معمولا بسیار کم است اما ‌آن را کاملا رایگان به دست می‌آورید.

درواقع گارنا Esports را راه‌اندازی کرده است و براساس ویوهای آن، به کاربران گیفت کارت هدیه می‌دهد. در داخل بازی، بخش شبکه‌های اجتماعی را بررسی کرده و از تورنومنت‌های Esoprts باخبر شوید. ممکن است هدیه‌ها و قرعه‌کشی‌هایی در این تورنومنت‌ها وجود داشته باشد.

اگر توانستید کد جم رایگان از تورنومنت‌ها دریافت کنید، می‌توانید آن‌ها را در سایت Free Fire Rewards Redemption نقد کرده و به حساب خود اضافه کنید. فقط کافی است تا وارد این وبسایت شده و داخل اکانت خود لاگین کنید؛ توجه کنید که لاگین کردن اجباری است و نمی‌توانید بدون لاگین کردن از کد‌ها استفاده کنید. پس از لاگین کردن، کد را در محل مربوطه وارد کنید.

ممکن است داخل کد‌ها جوایز دیگری نیز مانند اسکین‌ها یا سلاح‌های مختلف وجود داشته باشد اما جوایز معمولا شامل جم رایگان هستند. مقاله آموزش گرفتن لباس رایگان در بازی فری فایر (Free Fire) می تواند برای شما کاربردی باشد. اگر از سایت‌های ریدیم کردن کد استفاده کنید، جم رایگان تا ۲۴ ساعت به حسابتان اضافه می‌شود. نکته‌ای که باید در نظر بگیرید، ریجن هر کد است. شما می‌توانید هر کد را در ریجن مخصوص خودش نقد کنید و اگر در ریجن دیگری بازی می‌کنید، ابتدا باید منطقه خود را عوض کنید.

برنامه Google Opinion برای دریافت جم رایگان فری فایر

برنامه Google Opinion برای دریافت جم رایگان فری فایر

شما با شرکت در نظرسنجی‌های گوگل، می‌توانید تا یک دلار هدیه بگیرید و با استفاده از این اعتبار،‌ داخل بازی جم خریداری کنید. این روش به دلیل تحریم‌ها و ضرورت وجود کارت اعتباری، برای کاربران ایرانی ممکن است دشوار بوده یا حتی بسیاری از شما نتوانید از آن استفاده کنید.

جایزه‌ای که گوگل به کاربران می‌دهد، به شکل اعتبار گوگل پلی است  و می‌توانید آن را داخل گوگل پلی استفاده کنید. این نظرسنجی‌ها برای بهتر کردن دیتابیس گوگل انجام می‌شود و شما با جایزه‌ای که می‌گیرید، می‌توانید جم رایگان دریافت کنید.

برای استفاده از این اعتبار، کافی است تا در زمان خرید جم به شکل مستقیم در بازی، نحوه پرداخت را اعتبار گوگل پلی انتخاب کنید. پس از آن می‌توانید هزینه جم را با اعتبار خود پرداخت کنید؛ با این حال به دلیل این که این اعتبار کم است، ممکن است نتوانید جم زیادی خریداری کنید.

با این حال اگر بتوانید مشکلات این روش را برطرف کنید، جم رایگان در فری فایر دریافت می‌کنید که فقط با پاسخ به چند سوال آن را به دست آورده‌اید. با این حال تعداد سوالات ممکن است با توجه به هر ریجن از بازی، متفاوت باشد و ممکن است جایزه کم‌تری بگیرید.

لینک دانلود برنامه 

برنامه Booyah برای دریافت جم رایگان فری فایر

برنامه Booyah برای دریافت جم رایگان فری فایر

این برنامه توسط خود شرکت Garena ساخته شده است و در آن محتواهایی راجع به بازی‌های گارنا مانند فری فایر و فری فایر مکس وجود دارد. شما با پاسخ به این سوالات و انجام تسک‌های آن، می‌توانید کد جم رایگان دریافت کرده و آن را نقد کنید تا جم به حسابتان اضافه شود.

در اپ بویا، تورنومنت‌ها و مسابقاتی نیز برگزار می‌شود و شما با شرکت کردن در آن‌ها، می‌توانید الماس فری فایر رایگان دریافت کنید. این اپلیکیشن کاملا امن بوده و می‌توانید آن را روی اندروید و آی‌او‌اس نصب کنید.

با فعال بودن در این اپ و اپ گوگل، می‌توانید در یک سری بازه‌های زمانی، جم رایگان در فری فایر به دست آورید. با این حال مقدار این جم‌ها با توجه به زمانی که می‌گذارید، بسیار کم است و به همین دلیل بسیاری از بازیکنان حرفه‌ای‌تر، خرید الماس را ترجیح می‌دهند.

دریافت جم رایگان در فری فایر با بازی کردن

یکی از اصلی‌ترین روش‌های دریافت جم فری فایر رایگان، بازی کردن زیاد است. شما با انجام ماموریت‌ها، برنده شدن در مسابقات و تورنومنت‌های مختلف بازی، جوایز متعددی از جمله الماس فری فایر دریافت می‌کنید. هرچه بیش‌تر بازی کنید، لولتان بالاتر رفته و درنتیجه جوایز بهتری نیز دریافت خواهید کرد.

با این حال مقدار الماس دریافت شده در این روش نیز بسیار کم است و ممکن است زمان زیادی طول بکشد تا بتوانید جم مورد نیاز یک آیتم را جمع کنید.برای اینکه با دوستانتان بازی کنید مقاله آموزش سریع و آسان دو نفره بازی کردن در فری فایر را مطالعه کنید.

برنامه‌های هک جم رایگان در فری فایر

برنامه‌های هک جم رایگان در فری فایر

فری فایر همواره در حال آپدیت شدن است و برنامه‌نویسان آن، باگ‌های امنیتی مختلف را شناسایی و آن‌ها را برطرف می‌کنند. با این حال گاهی اوقات ممکن است که هکرهایی با استفاده از باگ‌ها، امکان دریافت جم رایگان در فری فایر را فراهم کنند. این هکرها معمولا جم رایگان را با استفاده از یک اپ هدیه می‌دهند.

استفاده از این برنامه‌ها خطرهای زیادی دارد و به همین علت ما آن‌ها را توصیه نمی‌کنیم. پس از این که مشکل امنیتی فری فایر حل شود، شما دیگر نمی‌توانید جم رایگان دریافت کنید. همچنین احتمال زیادی وجود دارد که سیستم بازی به اکانت شما مشکوک شده و علاوه بر حذف جم‌ها از حسابتان، حسابتان را برای یک مدت کوتاه یا حتی دائمی، مسدود کند.

خطر دیگر استفاده از این برنامه‌ها، لو رفتن اطلاعات و هک شدن دستگاهتان است. شما با نصب این برنامه‌های غیر امن، اجازه دسترسی به کل گوشی و اطلاعاتتان را به سازنده برنامه می‌دهید. درنتیجه اطلاعات اکانت و اطلاعات کارت بانکی‌تان در اختیار افراد مختلف قرار می‌گیرد.

در نتیجه بهتر است جم رایگان در فری فایر را از روش‌های امن و رسمی به دست آورید تا نه اکانتتان بن شود و نه اطلاعاتتان به دست هکرها بیفتد.

سایت‌های دریافت جم رایگان

سایت‌های زیادی نیز وجود دارند که ممکن است واقعا جم رایگان فری فایر هدیه دهند.  شما در این سایت‌ها، با دیدن تبلیغ‌های مختلف و انجام یک سری از کارها، می‌توانید مقدار کمی جم فری فایر رایگان به دست آورید. با این حال میزان جم دریافتی در مقابل زمانی که صرف انجام کارهای مختلف در سایت می‌کنید، بسیار پایین است.

همچنین بهتر است هیچگاه اطلاعات اکانت و اطلاعات بانکی‌تان را در این سایت‌ها وارد نکنید. بسیاری از سایت‌ها ادعا دارند که می‌توانند جم فری فایر بی‌نهایت را به شما هدیه دهند. تمام این سایت‌ها کلاه‌برداری بوده و به دنبال گرفتن اطلاعات حساب شما هستند. با وارد کردن آی‌دی و رمز خود در این سایت‌ها، دسترسی کامل اکانتتان را به افراد مختلف می‌دهید.

همچنین اگر در یک زمان کوتاه، میزان زیادی جم را از این روش به دست آورید یا اگر سیستم بازی به جم دریافتی مشکوک شود،‌ احتمال بن شدن اکانتتان وجود دارد. در نتیجه فقط از روش‌های رسمی جم رایگان فری فایر را دریافت کنید.

اهمیت به دست آوردن جم رایگان در فری فایر

شما با داشتن جم فری فایر، می‌توانید خاص‌ترین آیتم‌ها را داشته باشید و کاراکترتان را هرچه‌قدر که می‌خواهید، شخصی‌سازی کنید. جم فری فایر به شما اجازه می‌دهد تا کاراکترهای جدیدی را باز کرده و در بازی خاص‌تر باشید. همچنین می‌توانید تجهیزاتی را که دارید، ارتقا دهید و به سطوح بالاتر بازی برسید.

با این حال اگر در فروشگاه بازی به هزینه هر آیتم بر اساس جم، نگاهی بیندازید، خواهید دید که مقدار جم رایگان بسیار کم‌تر از هزینه هر محصول است. به همین دلیل است که اکثر بازیکنان حرفه‌ای،‌ الماس فری فایر موردنیازشان را خریداری می‌کنند و وقت خود را به پیشرفت در بازی اختصاص می‌دهند.

آیا باید جم فری فایر بخریم؟

اگر به دنبال جم فری فایر هستید و میزان جم رایگان در فری فایر بسیار کم است، پیشنهاد ما به شما خرید الماس فری فایر است. شما نمی‌توانید بازیکن حرفه‌ای و پرو پلیری را پیدا کنید که جم فری فایر نخرد و فقط با جم‌های رایگان بازی کند. در واقع اگر بخواهید واقعا در بازی پیشرفت کنید، راهی جز خرید جم ندارید؛ چرا که سازندگان بازی هم به دنبال دریافت سود از بازی هستند.

از مزایای خرید الماس فری فایر، می‌توان به زیاد بودن جم در آن اشاره کرد. شما اگر از ایران موجو خرید کنید، با پرداخت یک هزینه کم، جم بسیار زیادی دریافت خواهید کرد. همچنین با خرید جم فری فایر، لازم نیست زمان زیادی را صرف انجام کارهای مختلف کنید تا چند عدد جم رایگان بگیرید، بلکه می‌توانید با یک هزینه کم هم در وقت خود صرفه‌جویی کنید و هم جم بسیار بیش‌تری دریافت کنید.

با خرید جم فری فایر دیگر لازم نیست نگران تمام شدن آیتم‌های مختلف یا رد شدن زمان خریدشان باشید، به راحتی می‌توانید هر آیتمی را که می‌خواهید، بخرید. با این حال تصمیم برعهده شما است و می‌توانید با راه‌های گفته شده، جم رایگان در فری فایر دریافت کنید.

شما از چه راه‌هایی برای دریافت جم رایگان در فری فایر استفاده می‌کنید؟

ما روش‌های مختلف گرفتن الماس رایگان فری فایر را شرح دادیم و شما را از خطرات برخی از روش‌ها آگاه کردیم. شما به ما بگویید که چه روش‌هایی را از قلم انداختیم؟ شما از چه ‌روش‌هایی جم فری فایر رایگان به دست می‌آورید؟ آیا روش امنی برای دریافت میزان زیاد جم رایگان در فری فایر می‌شناسید؟

با دادن نظر به بازیکنانی که تازه با فری فایر آشنا شده‌اند، کمک می‌کنید و ما می‌توانیم مقالات مفیدتر و بهتری را بر اساس نظرات و پیشنهادات شما بنویسیم.

سوالات متداول

آیا امکان دریافت جم رایگان در فری فایر وجود دارد؟

شما با روش‌های گفته شده می‌توانید مقدار کمی جم رایگان دریافت کنید.

آیا جم بینهایت فری فایر واقعی است؟

هیچ سایت و برنامه‌ای نمی‌تواند الماس بینهایت فری فایر را بدون هیچ هزینه‌ای به شما بدهد. بهتر است از این سایت‌ها و برنامه‌ها استفاده نکنید.

آیا حتما باید جم فری فایر بخرم؟

متاسفانه همین‌طور است؛ راه دیگری برای پیشرفت سریع و خوب در بازی وجود ندارد و فقط با داشتن جم زیاد است که می‌توانید به سطوح بالاتر برسید.

جم فری فایر ارزان از کجا پیدا کنم؟

ایران موجو ارزان‌ترین جم فری فایر را در ایران ارائه می‌دهد تا گیمرهای ایرانی هم بتوانند از این امکان استفاده کنند.

ثبت دیدگاه

نظرات کاربران

158 دیدگاه
 • ali.f.13.91

  جم رایگان۹۰۰۰۰۰

  • پشتیبانی ایران موجو

   سلام برای دریافت جم رایگان از روش های پیشنهادی استفاده کنید ولی برای اطمینان بیشتر از واریزی میتوانید از صفحه خرید جم اقدام به خرید کنید.

 • Mehdil Savdian

  جم رایگان میگرم

  • پشتیبانی ایران موجو

   برای دریافت جم رایگان از روش های پیشنهادی استفاده کنید ولی برای اطمینان بیشتر از واریزی میتوانید از صفحه خرید چم اقدام به خزید کنید .

 • Mehdil Savdian

  خودم این کار را کردم

  • پشتیبانی ایران موجو

   برای دریافت جم رایگان از روش های پیشنهادی استفاده کنید ولی برای اطمینان بیشتر از واریزی میتوانید از صفحه خرید چم اقدام به خزید کنید .

 • مهدی

  20000

  • پشتیبانی ایران موجو

   سلام برای جم رایگان از روش های پیشنهادی استفاده کنید ولی برای سرعت بیشتر در واریزی و اطمینان از واریزی میتوانید از صفحه خرید جم اقدام به خرید کنید

 • مهدی

  30000

  • پشتیبانی ایران موجو

   سلام برای جم رایگان از روش های پیشنهادی استفاده کنید ولی برای سرعت بیشتر در واریزی و اطمینان از واریزی میتوانید از صفحه خرید جم اقدام به خرید کنید

 • محمدرضا

  جم رایگان

  • پشتیبانی ایران موجو

   سلام برای جم رایگان از روش های پیشنهادی استفاده کنید ولی برای سرعت بیشتر در واریزی و اطمینان از واریزی میتوانید از صفحه خرید جم اقدام به خرید کنید

 • فرهان

  جم رایگان

  • پشتیبانی ایران موجو

   سلام برای جم رایگان از روش های پیشنهادی استفاده کنید ولی برای سرعت بیشتر در واریزی و اطمینان از واریزی میتوانید از صفحه خرید جم اقدام به خرید کنید

 • ظاهر جان

  با سلام من ۱۰۰ تا جم رایگان می‌خوام

  • پشتیبانی ایران موجو

   سلام برای جم رایگان از روش های پیشنهادی استفاده کنید ولی برای سرعت بیشتر در واریزی و اطمینان از واریزی میتوانید از صفحه خرید جم اقدام به خرید کنید

 • ظاهر جان

  100

  • پشتیبانی ایران موجو

   برای دریافت جم رایگان از روش های پیشنهادی استفاده کنید ولی برای اطمینان بیشتر از واریزی میتوانید از صفحه خرید جم اقدام به خزید کنید

iranmojo online support