GTA 6  الحاقات DLC تک نفره را منتشر خواهد کرد

GTA 6  الحاقات DLC تک نفره را منتشر خواهد کرد
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 402
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

طبق گزارش‌ها، GTA 6  الحاقات DLC تک نفره «اپیزودیک» را منتشر خواهد کرد

Rockstar Games در ماه نوامبر با اعلام اینکه GTA 6 در اواخر امسال رونمایی خواهد شد، دنیا را شوکه کرد و ماه‌ها گمانه زنی و شایعات متعدد را تایید کرد.

اگرچه اطلاعات فاش شده از این گیم پلی مجموعه‌ای از جزئیات گیم پلی، وجود یک قهرمان زن و بازگشت به Vice City را شامل می‌شود، اما هنوز در مورد طرح‌های DLC مربوط به بازی GTA 6 کمی رمز و راز باقی مانده است.

برخلاف GTA 4 ،Rockstar هیچ DLCی را برای GTA 5 منتشر نکرد و در عوض منابعی را برای ایجاد محتوای جدید برای GTA Online  ایجاد کرد، اما طبق گفته یک منبع معتبر شناخته شده، به نظر نمی‌رسد این برنامه برای نسخه VI باشد.

در یک پست جدید در انجمن GTA، افشاگر مشهور Rockstar Games Tez2 به بحث در مورد Grand Theft Auto 6 که دارای DLC تک نفره است، پرداخته است.

از زمان GTA IV برای هر تایتل یک DLC SP در نظر گرفته شده است به جز، GTAV و RDR2 به دلیل تمرکز بر روی آنلاین بودن و شروع کار روی تایتل بعدی.

او سپس توجه خود را به اقدامات anti-crunch معطوف کرد؛ چیزی که اولین بار توسط جیسون شرایر گزارش شد و اینکه Rockstar چگونه بازی‌های خود را دوباره ارزیابی کرده بود.

بر اساس این گزارش، GTA 6 با یک نسخه به اندازه متوسط (براساس استانداردهایRockstar) شروع شد و سپس در طول زمان گسترش یافت. Tez توضیح داد که Rockstar چگونه توانست این استراتژی را اجرا کند.

این بیشتر محتوای اپیزودیک است (با نام مستعار بسته الحاقی) تا یک DLC منحصر به فردSP که می‌توانند آنها را سالانه یا دوسالانه ایجاد کنند.

این می‌تواند به این معنی باشد که کمپین داستانی GTA 6 به مرور زمان آیتم‌ها و ماموریت‌های جدیدی را دریافت می‌کند و علاوه بر مولفه‌های GTA Online، بازی تک نفره را بیشتر به یک بازی لایو سرویس تبدیل می‌کند.

پس از انتشار تریلر رونمایی، منتظر اخبار و به‌روزرسانی‌های بسیار بیشتری از GTA 6 در ماه دسامبر باشید.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support