معرفی بازی mafia city

بازی mafia city
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 1550
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

همیشه با شنیدن نام بازی مافیا یک دیالوگ معروف در ذهن ما تداعی میشود;من شهروند بازی هستم،اگرشما در این بازی مافیا باشید در تلاش هستید  که این موضوع را پنهان کنید اما در بازی mafia city داستان کاملا متفاوت است در این بازی شما باید تلاش کنید با استفاده از شهر، یک مافیای قدرتمند شوید و تبدیل به پدر خوانده شوید.

بازی mafia city

بازی mafia city یکی از مهیج ترین بازی ها برای افراد علاقه مند به بازی هایی سبک اکشن و استراتژیک است.این بازی موبایلی توسط استودیوی بازی سازی چینی Yotta Games در سال 2017 با یک تبلیغات بسیار بحث بر انگیز و گسترده منتشر شد.برای ماه‌ها در آن زمان، ویدیوهای یوتیوب، سایر برنامه‌های بازی موبایل و بسیاری از منابع دیگر با کلیپ‌های گیم‌پلی کوتاهی از برخی فعالیت‌های مجرمانه خنده‌دار، مانند سرقت از مردم، بانک‌ها و موارد دیگر، با عنوان شهر مافیایی شهرت یافت.

گیم پلی بازی mafia city

 

بازی mafia city

بازی mafia cityیک بازی استراتژیک،ساده، مانند بسیاری از جنگ های قبیله ای، وایکینگ هاو….است. در این بازی شما بعنوان رئیس مافیا بازی می کنید و امپراتوری خود را کنترل می کنید و قلعه هایی می سازید و آن را ارتقا می دهید، در کلن های مختلف شرکت می کنید در مبارزات به آنها کمک می کنید یا از آنها کمک دریافت می کنیددر این بازی شما ارتش، زیردستان و منشی هایی دارید که همه برای شما کار می کنند تا شما یک پدر خوانده قدرتمند شوید.مبارزات به روش استراژی در زمان واقعی توسط BULKERSو موتور سواران و تیر اندازان و…انجام می شود.

گرافیک بازی

بازی mafia cityیک بازی دوبعدی است که از نظر بصری بسیار خوب است و گرافیک بالایی دارد .منشی ها در این بازی به سبک انیمه و بسیار جذاب هستند و شخصیت های دیگر بازی بسیار چشمگیر هستند.این بازی از نظر گرافیک یک بازی ویدیویی درجه یک به نظر می رسد.

یک پدرخوانده قدرتمند شوید

▲ برای تبدیل شدن به پدرخوانده قدرتمند نیاز به هوش و مدیریت زمان دارید!
▲ از بانک ها بدزدید، با بازیکنان دیگرمتحد شوید و با هم بجنگید تا شهر و دنیای مافیا را به دست بگیرید!
▲ با افراد دوست داشتنی که شما را تشویق می کنند اعضای خدمه روزانه و قهرمانی که با وفاداری همیشگی از شما حمایت می کنند، قرار ملاقات بگذارید!
▲ اتومبیل های لوکس را برای تحت تاثیر قرار دادن دشمنان و دوستان جمع آوری کنید! در حالی که ماشین های پلیس را در تلاش برای جلوگیری از دزدی اخیر خود پایین می آورید، در خیابان مسابقه دهید!

جمع بندی 

بازی mafia city یک بازی رایگان است اما مانند اکثر بازی ها برای استفاده از امکانات ویژه بازی میتوانید خرید های درون برنامه انجام دهید که ما در ایران موجو میتوانیم به شما کمک کنیم.این بازی موبایلی به راحتی در تلفن همراه شما اجرا میشود.اگر علاقه مند به بازی های استراتژیک هستید ما این بازی را به شما پیشنهادمی کنیم.

ios-download_mafia city

نسخه ios بازی mafia city

 

دانلود نسخه اندروید مافیا سیتی

 

نسخه اندروید بازی mafia city

 

اگر تجربه ای از بازی هایی به این سبک دارید درقسمت نظرات این مقاله با ما به اشتراک بگذارید.

 

ثبت دیدگاه
iranmojo online support