بازی‌های موبایل برای اندروید و iOS در ژانویه 2024

بازی‌های موبایل برای اندروید و iOS در ژانویه 2024
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 668
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

شروع سال جدید برای گیمرها مجموعه ای باورنکردنی از بازی‌های موبایل برای اندروید و iOS در ژانویه 2024، به همراه دارد. برای شروع ماجراهای هیجان انگیز، غلبه بر چالش ها و کشف جدیدترین ویژگی های بازی آماده شوید. در این مقاله لیستی از بازی های موبایلی آینده (اندروید وIos)  که در ژانویه 2024 منتشر می شوند را در اختیار شما قرار می دهیم. همچنین شما میتوانید تقویم انتشار بازی‌های ویدئویی ۲۰۲۴ را نیز بصورت کامل مشاهده کنید.

لیست بازی های موبایلی که در ژانویه 2024 منتشر می شوند

نام بازی تاریخ انتشار
Wonderers: Eternal World 8 ژانویه
Triple Town 8 ژانویه
Blade X: Odyssey of Heroes 9 ژانویه
Devil May Cry: Peak of Combat 10 ژانویه
Buriedbornes 2 10 ژانویه
RPG Alphadia I & II 11 ژانویه
Extraordinary: Monster 12 ژانویه
Arcado Champs 15 ژانویه
Wheelie City 16 ژانویه
Soul Strike: idle RPG 17 ژانویه
AEW: Rise to the top 17 ژانویه
Gears Forever 17 ژانویه
Art of Rally 18 ژانویه
Guardian Untold 18 ژانویه
Welcome to my home 18 ژانویه
Love and Deepspace 18 ژانویه
Fantasy tales: sword and magic 18 ژانویه
Extraordinary: Trace 20 ژانویه
Methods: Detective competition 22 ژانویه
Ugly 23 ژانویه
Arena Renovation 24 ژانویه
Reversed front: bonfire 24 ژانویه
Horizon Island: Farm Adventure 24 ژانویه
Toyverse 25 ژانویه
Girls Tale: idle action RPG 26 ژانویه
Three kingdoms: Strategy MOBA 27 ژانویه
Disney Speedstorm 30 ژانویه
One Punch Man: World 31 ژانویه
From Eva with green 31 ژانویه
FashionVerse: Fashion Makeover 31 ژانویه
Atelier Resleriana 31 ژانویه
Devil slayer 31 ژانویه
Plants warfare 31 ژانویه
Dragon Rider Idle 31 ژانویه
Devil Knights Idle 31 ژانویه
Dark warrior Idle 31 ژانویه
Boori’s spooky tales: idle RPG 31 ژانویه
Lucifer idle 31 ژانویه

 

بازی‌های مهم موبایل که در ژانویه 2024 منتشر می‌شوند

بازی Devil May Cry: Peak of combat

تاریخ انتشار: 10 ژانویه 2024

Devil May Cry: Peak of Combat دقیقاً ماهیت سری Devil May Cry را به تصویر می کشد. بازیکنان می توانند با شخصیت های نمادینی مانند Dante، Vergil، Nero و Lady که در بین طرفداران شناخته شده هستند، تعامل داشته باشند. علاوه بر این، بازیکنان می‌توانند مکان‌های کلاسیک سری Devil May Cry مانند Gate of Cerberus، Courtyard  و Harbor را کاوش کنند که همگی دارای فضایی به سبک Gothic هستند.

مود Player vs. Player (PVP) بازی یک ویژگی برجسته برای طرفداران Devil May Cry است. در این بازی موبایل، بازیکنان می توانند با دوستان خود در نبردهای هیجان انگیز شرکت کنند تا ترکیب خود را به نمایش بگذارند. علاوه بر این، این بازی تضمین می کند که بازیکنان می توانند دائماً خود را به چالش بکشند و در دوئل های هیجان انگیز شرکت کنند.

 

بازی Love and Deepspace

تاریخ انتشار: 18 ژانویه 2024

Love and Deepspace دارای آثار هنری سه بعدی است که برای تازه کردن جنبه بصری بازیکنانی که به دنبال تغییری نسبت به انیمیشن‌های دو بعدی رایج در بازی‌های دوستیابی موبایل هستند، طراحی شده‌اند. این بازی از هنر سه بعدی تاثیرگذار، همه جانبه و همسو با داستان استفاده می کند تا از تعاملات واقعی اطمینان حاصل کند.

Love and Deepspace، با کات سین های جذاب و خطوط داستانی پیچیده، بازیکنان را غرق در اکشن می کند. این بازی به بازیکنان اجازه می‌دهد تا خود را در یک تجربه عمیقا شخصی غوطه‌ور کنند.

 

بازی Disney Speedstorm

تاریخ انتشار: 30 ژانویه 2024

Disney Speedstorm مسابقه رقابتی را با جادوی محبوب دیزنی ترکیب می کند و یک بازی ایجاد می کند که بازیکنان در هر سنی از آن لذت خواهند برد. اکشن هیجان انگیز مسابقه ای بازی با تصاویری خیره کننده تکمیل می شود و هر مسابقه را به تجربه ای شاد و هیجان انگیز تبدیل می کند.

این بازی دارای مسیرهای زیبا، لوازم تزئینی برای شخصیت ها و گیم پلی مسابقه ای است که به بازیکنان این امکان را می دهد تا در دنیای مسحور کننده کارتینگ غوطه ور شوند. بنابراین برای یک سواری سریع و هیجان انگیز آماده شوید.

 

بازی Atelier Resleriana

تاریخ انتشار: 31 ژانویه 2024

Atelier Resleriana که توسط KOEI TECMO GAMES و Akatsuki Games توسعه یافته است، آخرین ورودی از این فرنچایز محبوب است که تاکنون بیش از 20 بازی را در چندین پلتفرم منتشر کرده است. تاکاهیرو، رمان‌نویس و نویسنده ژاپنی که با آثاری چون Yuki Yuna یک قهرمان است، شناخته شده است، روایتی جذاب برای این RPG فانتزی نوشته است. همچنین ما در ایران موجو لیستی از بهترین بازی های استراتژیک اندروید و آیفون آماده کرده ایم که شاید علاقمند به آشنایی با آنها نیز باشید.

داستان در قلمرو Lantarna اتفاق می‌افتد، جایی که زمانی علم کیمیاگری به لطف یک ستاره دنباله‌دار سفید رشد کرد. Resna، کیمیاگر بلند پرواز، با Valeria، دختری که حافظه ندارد، ملاقات می کند. رسنا در جستجوی معجزات فراموش شده ستاره دنباله دار، با انگیزه ای سرچشمه گرفته از امید، به انتهای جهان سفر می کند. والریا به عنوان عضوی از Moonlight Society در میان خاطرات گمشده زندگی می کند. سرنوشت آنها به هم گره می خورد و یک ماجراجویی بزرگ آغاز می شود.

 

بازی One Punch Man: World

تاریخ انتشار: 31 ژانویه 2024

One Punch Man: World، به عنوان یک One Punch Man IP دارای مجوز رسمی، همان محیط جذابی را به عنوان انیمه و مانگای این سری ارائه می دهد. این به طرفداران سری اصلی این امکان را می دهد که از بازی در دستگاه های خود لذت بیشتری ببرند زیرا می توانند راحت تر به آن متصل شوند. سازندگان این بازی همچنین قول یک سبک هنری تعاملی را داده‌اند که باعث می‌شود بازیکنان احساس کنند در این بازی مشارکت دارند.

این بازی یک نسخه ایده‌آل برای بازیکنان و طرفداران مجموعه‌های انیمه و مانگا محبوب خواهد بود، زیرا آنها می‌توانند در شهر تعاملی کاوش کنند و در عین حال دشمنان و هیولاهای منحصر به فرد سری اصلی را نیز شکست دهند. کارهای زیادی برای انجام دادن در One Punch Man: World وجود دارد که کاوش بسیار زیادی را در اختیار طرفداران و بازیکنان این سری قرار می دهد.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support