یک افشاگری بزرگ؛ نام 4 بازی جدید نینتندو سوئیچ لو رفت!

nintendoswitch-blogroll-
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 694
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

خبر کوتاه بود؛ یک افشاگری بزرگ، چندین بازی آینده نینتندو سوئیچ و نینتندو سوئیچ Lite را فاش کرده است! باید گفت که اگر به دنبال بازی‌های جدید Zelda، Mario یا Metroid هستید، چندان امیدوار نباشید؛ چراکه این نشت اطلاعات، نشان می‌دهد خبری از این‌ها نیست. در ادامه مطلب با بخش اخبار بازی سایت ایران موجو همراه باشید.

Nintendo Switch یک کنسول بازی ویدئویی

نینتندو سوئیچ یک کنسول بازی ویدئویی است که توسط Nintendo ساخته و در تاریخ 3 مارس 2017 در سراسر جهان منتشر شد. این کنسول بازی چیزی شبیه به یک تبلت است که می‌تواند به کنسول خانگی متصل شده و یا به‌عنوان دستگاه قابل‌حمل استفاده شود. کنترل‌کننده‌های بی‌سیم Joy-Con آن، با دکمه‌های استاندارد و میله‌های آنالوگ جهت‌دار برای ورودی کاربر، سنجش حرکت و بازخورد لمسی، می‌توانند به هر دو طرف کنسول متصل شوند تا از بازی به سبک دستی پشتیبانی کنند.

آنها همچنین می‌توانند به یک لوازم جانبی گیرنده متصل شوند تا فرم گیم پد کنسول خانگی سنتی را ارائه دهند. در حالتی دیگر به‌صورت جداگانه در دست مانند Wii Remote و Nunchuk استفاده می‌شوند و از حالت‌های چندنفره محلی نیز پشتیبانی می‌کنند.

2019 سال تولد نینتندو سوئیچ lite

نینتندو سوئیچ به‌گونه‌ای طراحی شده است که هم می‌تواند به‌صورت آنلاین و با اینترنت و هم به طریق wireless  از گیم‌های آنلاین پشتیبانی کند. نرم‌افزار و بازی‌های Nintendo Switch از طریق فلش و همچنین به‌صورت آنلاین از Nintendo eShop تهیه می‌شوند و بدون هیچ محدودیتی در دسترس هستند. سیستم به‌روز شده آن هم به نام Nintendo Switch Lite، در 20 سپتامبر 2019 منتشر شده است.

چندین بازی آینده نینتندو سوئیچ لو رفت!

به‌تازگی فاش شدن یک خبر، چندین بازی آینده نینتندو سوئیچ را لو داد! مشخص شده است که نه‌تنها هر چهار بازی از توسعه دهندگان و ناشران شخص ثالث هستند، بلکه هیچ‌یک از آنها نیز نسخه‌های جدید نبوده و پورت‌های قدیمی هستند. با همه این حرف‌ها اما، برخی از درگاه‌های قابل‌توجه همچنان وجود دارند.

نشت خبری مذکور به کمیته رتبه‌بندی بازی‌های دیجیتال تایوان مربوط می‌شود. این کمیته معمولاً قبل از اعلام و ارائه بازی‌ها و پیش از انتشار آن‌ها، رتبه‌بندی خود را اعلام می‌کند یا به زبان ساده‌تر آنها را فاش می‌کند!

کدام بازی‌ها برای سوئیچ عرضه می‌شود؟

بازی جدید Nintendo Switch و نینتندو سوئیچ Lite، یکی از بزرگ‌ترین بازی‌هایی را که تاکنون به این جفت کنسول نینتندو آمده، نشان داده است. بسیاری از محبوب‌ترین و بزرگ‌ترین بازی‌ها به دلیل کمبود قدرت کنسول، روی Switch و Switch Lite عرضه می‌شوند. بازی‌هایی با بودجه زیاد که از نظر فنی قابل‌حمل، Switch و Switch Lite نیستند. بااین‌وجود، درحالی‌که بسیاری از بازی‌ها از زمان عرضه در سوئیچ و Switch Lite منتشر می‌شوند، برخی از آنها نیز از طریق درگاه‌های پس از راه‌اندازی به جفت کنسول می‌آیند.

در نشت خبری صورت گرفته مشخص شد که چند بازی که در ادامه نام آن‌ها آورده شده است برای نینتندو سوئیچ ارائه خواهند شد:

  • SnowRunner
  • Tales From the Borderlands
  • The Great Ace Attorney Chronicles
  • Secret Neighbor

مهر تأیید کپکام بر افشاگری بزرگ

نکته جالب‌توجه در زمینه افشاگری مذکور اینجا است که کمیته رتبه‌بندی بازی‌های دیجیتال تایوان، بازی The Great Ace Attorney Chronicles را نه فقط برای سوئیچ رده‌بندی کرده، بلکه برای پلی‌استیشن 4 و کامپیوتر هم رتبه‌بندی کرد. کپکام (یکی از شرکت‌های بزرگ نشر و توسعه‌دهنده بازی‌های ویدئویی ژاپنی) در حال حاضر رسماً این بازی را رونمایی نکرده است اما نام آن‌ها در فاش شدن خبری Capcom هم وجود دارد. این رتبه‌بندی رسماً افشاگری مذکور را تأیید کرده است و حتی به معنای تاریخ انتشار بازی به همین زودی‌ها است.

بازی The Great Ace Attorney Chronicles، دو بازی نینتندو ۳DS یعنی The Great Ace Attorney و The Great Ace Attorney 2 را که پیش‌ازاین و در سال‌های 2015 و 2017 منتشر شده بودند را شامل می‌شود.

خبر خوش برای گیمرها

کمیته رتبه‌بندی، رده‌بندی Tales from the Borderlands را هم برای نینتندو سوئیچ انجام داده و هم اعلام کرده است که بازی مذکور بر روی x Box، PC و پلی‌استیشن 4 نیز ارائه می‌شود. این موضوع می‌تواند خبر خوبی برای گیمرهایی باشد که از سیستم‌های مذکور برای بازی استفاده می‌کنند؛ چراکه این بازی در سال‌های اخیر در این پلتفرم‌ها وجود نداشت.

اعلام خبر غیررسمی عرضه دو بازی برای نینتندو سوئیچ

علاوه بر بازی‌هایی که در بالا به آن اشاره شد، کمیته رده‌بندی سنی تایوان نام دو بازی دیگر را هم افشا کرده است. یکی از این بازی‌ها Secret Neighbor است که می‌توان آن را نسخه فرعی بازی Hello Neighbor دانست. بازی دوم هم SnowRunner است که در واقع یک نسخه شبیه‌سازی شده از مسابقات Off-Road است. البته باید گفت که این‌ها خبرهایی هستند که فاش شده‌اند و هنوز ارائه هیچ‌کدام از این‌ها به‌صورت رسمی برای Nintendo Switch و Nintendo Switch Lite اعلام نشده است.

در پایان ذکر این نکته نیز خالی‌ازلطف نیست که کمیته رده‌بندی سنی تایوان نام دو بازی دیگر را هم افشا کرده است. یکی از این بازی‌ها Secret Neighbor است که می‌توان آن را نسخه فرعی بازی Hello Neighbor دانست. بازی دوم هم SnowRunner است که در واقع یک نسخه شبیه‌سازی شده از مسابقات Off-Road است. تأکید می‌کنیم که این‌ها خبرهای درز شده است و هنوز ارائه هیچ‌کدام از این‌ها به‌صورت رسمی برای Nintendo Switch و Nintendo Switch Lite اعلام نشده است.

!!! همین حالا می توانید از طریق فروشگاه جم ایران موجو برای خرید uc pubg mobile اقدام کنید!!!

کلام آخر

همان‌طور که در بالا به آن اشاره شد، چهار بازی جدید نینتندو سوئیچ در یک افشاگری بزرگ لو رفت. طبق این افشاگری بازی‌هایSnowRunner، Tales From the Borderlands،The Great Ace Attorney Chronicles  و Secret Neighbor برای سوئیچ عرضه خواهند شد. این نشت خبری نشان می‌دهد که آن‌هایی که به دنبال بازی‌های جدیدی همچون Zelda، Mario یا Metroid بودند، نباید چندان امیدوار باشند؛ چراکه در لیست جدید ارائه شده هیچ خبری از این بازی‌ها نیست. کمیته رتبه‌بندی تایوان کمپانی بوده است که این افشاگری را انجام داده است. این کمیته در بسیاری از مواقع، قبل از انتشار رسمی بازی‌ها، رده‌بندی سنی آن‌ها را اعلام می‌کند و با این کار عملا جزئیات آن‌ها فاش می‌شود.

نکته جالب‌توجه این جا است که کمیته‌ای که به آن اشاره شد، اخیرا بازی The Great Ace Attorney Chronicles  را نه فقط برای سوئیچ نینتندو، بلکه برای کامپیوترهای شخصی (PC) و پلی‌استیشن 4 هم رده‌بندی کرده است! البته همان‌طور که پیش‌ازاین نیز به آن پرداختیم، هنوز کپکام (Capcom)، یکی از شرکت‌های بزرگ نشر و توسعه‌دهنده بازی‌های ویدئویی ژاپنی، بازی مذکور را رسماً معرفی نکرده است. اما نامش در افشاگری این شرکت هم وجود دارد و با این کار هم به آن افشاگری مهر تأیید زده است و هم در واقع مشخص کرده است که تاریخ انتشار نزدیک است.  برای پیگیری سایر اخبار با سایت ایران موجو همراه باشید.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support