بیش از 2 میلیون بازیکن همزمان بازی Palworld در استیم

بیش از 2 میلیون بازیکن همزمان بازی Palworld در استیم
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 265
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

بیش از 2 میلیون بازیکن همزمان بازی Palworld در استیم (Steam)، باعث شد یک نقطه عطف چشمگیر دیگر را پشت سر گذاشت. همچنین شاید تمایل به آشنایی با بهترین پال های خنثی در بازی Palworld باشید.

Palworld دومین بازی است که تا به اکنون این کار را انجام داده است. بازی دیگر PUBG است که دارای رکورد 3,257,248 بازیکن همزمان در پلتفرم Valve است.

Pocketpair توسعه دهنده این بازی اخیراً اعلام کرد که در کمتر از شش روز 8 میلیون نسخه از Palworld را در Steam فروخته است. با این حال، تعداد کل بازیکنان Palworld حتی از آن هم بیشتر خواهد بود، زیرا در Xbox از جمله Game Pass نیز موجود است.

در اوایل این هفتهPalworld  شاهد این بود که تعداد بازیکنان در ایالات متحده در ایکس باکس برای مدت کوتاهی از Fortnite پیشی گرفت و کاربران به طور میانگین بیش از 200 دقیقه را در این بازی صرف کردند.

بیش از 2 میلیون بازیکن همزمان بازی Palworld در استیم

پس از عرضه دسترسی زود هنگام تاریخی Palworld، استودیوPocketpair  در کنار رسیدگی به باگ‌های مختلف Palworld، نقشه‌ راهی از بهسازی‌ها را نیز برای این بازی در دسترس زود هنگام منتشر کرده است. این نقشه راه شامل عناصر جدیدی مانند PvP، end-game Raid Bosses، Pal‌های جدید و غیره خواهد بود.

از طرفی پس از ادعاهایی مبنی بر اینکه Pocketpair مستقیماً از طرح‌های Pokémon کپی کرده است، شرکت Pokémon بیانیه‌ای منتشر کرد که به طور غیر مستقیم به Palworld پرداخت. در این بیانیه آمده است: ما قصد داریم برای رسیدگی به هرگونه اقدامی که حقوق مالکیت معنوی مرتبط با پوکمون‌ها را نقض می‌کند، بررسی و اقدامات لازم را انجام دهیم. ما همچنین

قبل از این بیانیه، دان مک‌گوان (Don McGowan)، مدیر ارشد حقوقی سابق شرکت پوکمون، گفته بود که متعجب است که Palworld تا اینجا پیش رفته است.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support