جزئیات سیزن 3 وارزون موبایل

جزئیات سیزن 3 وارزون موبایل
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 581
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

جزئیات سیزن 3 وارزون موبایل شامل نقشه Rust، مودهای جدید Battle Royale و موارد دیگر را در این مطلب از ایران موجو بخوانید.

کالاف دیوتی وارزوم موبایل پس از هجوم اولیه بررسی‌های ضعیف، به آرامی سرعت خود را افزایش می‌دهد و با به‌روزرسانی‌ها، به نظر می‌رسد که این بازی محتوای جالبی را به ارمغان می‌آورد. با همین هدف، سیزن 3 وارزون موبایل را داریم که در 3 آوریل 2024 آغاز می شود.

می دانیم که برای آشنا شدن با ویژگی‌های این بازی هیجان زده هستید، بنابراین هر آنچه را که باید در مورد فصل 3 وارزون موبایل بدانید، از جمله آخرین ورودی‌ها در نقشه Rust، دو مود جدید Battle Royale و موارد دیگر را در این مقاله برای شما گردآوری کرده‌ایم.

بررسی اجمالی فصل 3 وارزون موبایل

سیزن 3 وارزون موبایل شش نقشه اولیه چند نفره 6v6 را ارائه می کند، یک ماموریت جدید زامبی ها در کنار کاوش های Rift، احیای Rebirth Island، سلاح‌های اضافی، مود‌ها، اپراتورها، محتوای BlackCell، و به ویژه ادغام کامل COD Warzone Mobile.

نقشه جدید Rust در فصل 3 وارزون موبایل

Rust، نقشه Modern Warfare II برای اولین بار در شروع سیزن 3 به Warzone Mobile می آید. طرفداران OG می‌دانند ک این یک نقشه با اندازه ای کوچک است که در یک محوطه نفتی بیابانی تنظیم شده است و دارای یک برج مرکزی بزرگ مشرف به میدانی از لوله‌ها، سوخت، کانتینرهای حمل و نقل و چشم اندازهایی پوشیده از شن و ماسه است.

سکوی بالای برج نمای تقریباً کلی از منطقه را ارائه می دهد.

نقشه جدید Rust در فصل 3 وارزون موبایل

مودهای جدید Battle Royale سیزن 3 وارزون موبایل

فصل 3 وارزون موبایل شامل مودهای جدید بتل رویال مانند مود Plunder و مود Buy Back است که با این مودها بیشتر آشنا شوید.

مود Plunde در فصل 3 وارزون موبایل

همانطور که از نامش پیداست، مود Plunder یک شرط برد ساده را به همراه دارد: وقتی که زمان برنده شدن تمام شد، تیم پردرآمد باشید. پول نقد (cash) را از نقشه بردارید و لوت کنید، کانترکت ها را کامل کنید و با حریفان مبارزه کنید تا اولین تیمی باشید که 2 میلیون دلار پول نقد درون بازی به دست می آورد. توجه داشته باشید که رسیدن به یک مقدار مشخص شده از cash باعث ایجاد یک اورتایم سه دقیقه ای می شود که ارزش پول را دو برابر می کند.

Respawn در Plunder فعال است و بازیکنان همیشه با Loadout انتخابی خود اعزام می شوند. این باعث می شود Plunder برای تراز کردن سلاح ها و کاوش در نقشه بدون تهدید احتمالی gas circle محصور کننده ایده آل باشد. این ماهیت free-form نیز انواع استراتژی‌های قابل اجرا را ایجاد می‌کند.

مود Back Battle در سیزن 3 وارزون موبایل

مود جدید دیگر Buy Back است که In-Season خواهد بود. ما در این نسخه بهینه سازی شده از بتل رویال اصلی وارد Verdansk می شویم. قوانین عمدتاً یکسان هستند، به جز یک تغییر بزرگ: Gulag از کار افتاده است.

اگر دشمن شما را بکشند، فقط یک فرصت دارید که دوباره به میدان برگردید و دوباره وارد عمل شوید. همچنین، برای Duos، Trios  و Quads، می‌توانید هر هم تیمی‌ای را که قبلاً شانس دومی نداشته است، بازگردانید.

ویژگی جدید UAV Towers در سیزن 3 وارزون موبایل

این برج ها شبکه ای را تشکیل می دهند که محل اختفای دشمنان نزدیک را نشان می دهد. برای دسترسی آسان، آنها را در نقشه Tac  خود مشاهده خواهید کرد. با فعال کردن یک برج در طول مسابقه، شما و تیم شما اطلاعات ارزشمندی در مورد مواضع دشمن به دست می آورید.

هنگامی که با رایانه برج تعامل می کنید، UAV دایره ای را می فرستد و منطقه وسیعی را در اطراف برج بررسی می کند. اما نکته اینجاست: فعال کردن یک برج صدا ایجاد می کند و اپراتورهای اطراف را آگاه می کند. بنابراین، در مورد زمان و مکان فعال کردن آنها استراتژیک عمل کنید. مراقب Tac Map خود باشید تا ببینید کدام برج ها فعال هستند.

شاید خواندن مقاله اسکین های Mobile Suit Gundam وارزون موبایل در رسانه ایموجو برای شما جذاب باشد.

جوایز لاگین روزانه در سیزن 3 وارزون موبایل

جوایز لاگین روزانه در سیزن 3 وارزون موبایل

یکی از موارد گنجانده شده در سیزن 3 وارزون موبایل، جوایز لاگین است. حتی قبل از اینکه اولین مسابقه COD Warzone Mobile را شروع کنید، با یک آیتم رایگان پاداش می گیرید. توسعه‌دهندگان اشاره کرده‌اند که می‌توانیم انتظار داشته باشیم که انواع محتوای روزانه از جمله Skins و Blueprints در دسترس باشد.  همچنین برای خرید تجهیزات و اقلام پولی در وارزون موبایل میتوانید از سی پی وارزون استفاده کنید. در همین راستا برای خرید سی پی وارزون موبایل میتوانید به صفحه این محصول در ایران موجو مراجعه و پس از خرید در کمتر از 3 دقیقه اکانت خود را شارژ کنید.

سایر به روز رسانی ها در فصل 3 وارزون موبایل

در اواسط سیزن 3 وارزون موبایل، مودهای جدید و به‌روزرسانی‌های محتوایی هیجان‌انگیز را برای Verdansk و Rebirth Island در نظر داشته باشید. علاوه بر این، از زمان راه‌اندازی تا اواسط فصل،COD Warzone Mobile  میزبان رویدادهای هفتگی با ارائه طیف وسیعی از لوازم جانبی شگفت‌انگیز است که می‌توان آن را باز کرد.

تریلر سیزن 3 وارزون موبایل

ثبت دیدگاه
iranmojo online support