ارتقا بازی PUBG به ۱۰٫۳ با تغییراتی هیجان‌انگیز

PUBG 10.3
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 602
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

شروع فصل 10 بازی PUBG یک نقشه اختصاصی از فصلی به نام Haven به ارمغان آورد. با به‌ روزرسانی نسخه 10.3 که این بازی رسماً آغاز شده است، این فصل با مجموعه‌ای از ارتقا عملکرد و ویژگی‌های جدید که شامل یک سیستم جدید انتخاب سلاح Weapon Sound، برخی از بهبودهای روشنایی برای Karakin و احساسات تیمی بوده، گسترش‌یافته است. برای اشنایی بیشتر با بخش اخبار بازی سایت ایران موجو همراه باشید.

ویژگی‌های جدید در ارتقا بازی PUBG به 10.3

به‌روزرسانی PUBG 10.3 اکنون برای پخش‌کننده‌های کامپیوترهای شخصی و همچنین موبایل‌ها فعال است. این پچ ارتقا performance عملکرد و ویژگی‌های جدیدی مانند سیستم جدید Weapon Sound Selection را به بازی آورده است. با شروع اصول اولیه، Karakin به برخی از رفع اشکالات کلی در نقشه کمک کرده است تا عملکرد و عبور نور جدید را بهبود ببخشد. گذرگاه نورپردازی برای ایجاد احساس و لحن خاص هر منطقه اجرا شده است.

توسعه دهندگان همچنین یک سیستم Weapon Sound Selection نیز به بازی اضافه کرده‌اند که به بازیکنان این امکان را می‌دهد که هنگام انتخاب صداهای فعال برای سلاح‌های خاص گزینه‌های مختلفی داشته باشند. M249، M416، Kar98k و SKS برخی از سلاح‌های موجود در این سیستم هستند که با بررسی پیکربندی برگزیده در تنظیمات زیر برگه صوتی، می‌توان به آن دسترسی داشت.

PUBG 10.3

با هم‌تیمی‌های خود همگام شوید!

در به‌روزرسانی جدید بازی پابجی، احساسات تیمی تحت‌فشار قرار گرفته است و به تیم‌ها اجازه می‌دهد که از احساسات خاص همگام‌سازی با هم‌تیمی‌های خود استفاده کنند؛ اگرچه این همگام‌سازی فقط برای بازیکنان در شعاع 15 متری شخصیت شما اعمال می‌شود. هر emote، حداکثر تعداد بازیکنانی را که می‌توانند هم‌زمان با آن همگام شوند را در منوی Customization نمایش می‌دهد.

آخرین بخش جالب‌توجه در ارتقا 10.3، اندکی تغییر در سیستم اعتبار است که در آخرین به‌روزرسانی پیاده‌سازی شده است. این سیستم برای کمک به تعیین این موضوع که آیا بازیکنی نسبت به دیگران خوش‌برخورد است، آماده است. اکنون بازیکنانی که قبل از سوارشدن به هواپیما می‌روند یا از آن خارج می‌شوند، مجازات کمتری خواهند داشت. البته این موضوع فقط در حالت‌های بازی معمولی اعمال شده و رتبه‌بندی نمی‌شود.

جزءبه‌جزء همراه با تغییرات در ارتقا بازی PUBG به ۱۰٫۳

در ادامه همه تغییرات انجام شده در به‌روزرسانی جدید بازی PUBG را بررسی می‌کنیم.

بهسازی نقشه‌های Karakin

کاراکین با دریافت گذر نور، نورپردازی کلی را بهبود می‌بخشد و به هر منطقه احساس و لحن منحصربه‌فرد خود را می‌دهد. علاوه بر این، رفع اشکال عمومی در نقشه و تجربه بازیکن نیز ارتقا یافته است.

PUBG 10.3

Weapon Sound Select System

بازیکنان اکنون می‌توانند از بین نسخه‌های اصلی و بازسازی شده صداهای انتخاب شده سلاح، از جمله M249، M416، Kar98k و SKS را انتخاب کنند. همه بازیکنان باید انتخاب خود را در منوی تنظیمات در زیر زبانه صدا انجام دهند.

Emote With Your Squad Mates

برخی از حس‌ها اکنون می‌توانند همگام و هم‌زمان با هم‌تیمی‌ها استفاده شوند. همان‌طور که پیش‌ازاین نیز گفته شد، شما می‌توانید حس‌های خود را در شعاع 15 متری شخصیت خود با بازیکنان همگام‌سازی کنید.

Reputation System Update

این قابلیت که با به‌روزرسانی 10.2 معرفی شد، سیستم معروفیت است برای تعیین اینکه آیا یک بازیکن از دیگران خوش‌اخلاق‌تر است یا نه. در نسخه جدید این سیستم به‌روزرسانی ده است تا اگر بازیکنان در منطقه شروع از مسابقه خارج شوند، قبل از سوارشدن بر روی طرح، تأثیر منفی بر روی شهرت آن‌ها نخواهد گذاشت (فقط برای بازی‌های معمولی اعمال خواهد شد و رتبه‌بندی نمی‌شود).

نقشه حالت کلاسیک جدیدKarakin

کاراکین در ساحل شمال آفریقا واقع شده است. دو کیلومترمربع امتداد دارد و خشک، باز و پر از سنگ است. حداکثر 64 بازیکن می‌توانند در هر مسابقه شرکت کنند. مکانیک Demolition Zone در Karakin اعمال خواهد شد. این نقشه پس از Erangel، Miramar، Sanhok، Vikendi و Livik به ششمین نقشه نبرد رویال PUBG Mobile تبدیل خواهد شد.

مکانیک جدید، منطقه تخریب

منطقه تخریب می‌تواند بلافاصله ساختمان‌های کاراکین را به خاکستر تبدیل کند. منطقه تخریب به‌گونه‌ای طراحی شده است که بازیکنان از ساختمان‌های خود خارج شوند. این باعث آسیب تصادفی به ساختمان‌ها می‌شود و حتی ممکن است به طور کامل آنها و همه چیز را از بین ببرد. روند تبدیل ساختمان به ویرانه در زمان واقعی در طول مسابقه اتفاق می‌افتد. حتی در اواخر بازی، ساختمان‌ها ممکن است در هر زمان ناپدید شوند. اگر هنگام به صدا درآمدن زنگ هشدار خود را در منطقه مایل به رنگ بنفش مشاهده کردید، بلافاصله فرار کنید.

مکانیک جدید؛ نفوذ گلوله نازک دیواره

Tencent  به دیواره‌های نازک در Karakin نفوذ گلوله اضافه کرده است. شما قادر خواهید بود به دشمنانی که در پشت دیوارهای خاصی پنهان شده‌اند آسیب برسانید.

پرتاب جدید؛ بمب چسبنده

بمب‌ها و دیوارهای مهم که می‌تواند توسط آنها تخریب شود به Karakin اضافه شده است. بمب‌های چسبناک می‌توانند به دیوارها بچسبند و آن‌ها را منفجر کنند. این موضوع بازی هیجان‌انگیزتری را برای آزمایش بازیکنان به شما معرفی می‌کند. بعد از منفجر کردن آن‌ها، ساختمان‌های شکسته زاویه شلیک بیشتری برای خم شدن بازیکنان در دفاع ایجاد می‌کنند.

Sticky Bomb  هنگام حمله به ساختمان، گزینه‌های بیشتری برای بازیکنان ایجاد می‌کند. چندین “فضای پنهان” که فقط با منفجر کردن برخی از دیوارها قابل‌دسترسی هستند نیز به Karakin اضافه شده‌اند.

اسلحه گرم جدید  Panzerfaust

Panzerfaust  با سرعت کم در اطراف  Karakin  تخم‌ریزی می‌کند و یک قطره از قطرات در هوا است. Panzerfaust  از موشک‌هایی استفاده می‌کند که در اثر اصابت منفجر می‌شوند. این هواپیما در فاصله شش‌متری از نقطه برخورد به اهداف آسیب می‌رساند. موشک‌های Panzerfaust می‌توانند به دیواره‌های نازک آسیب برسانند و در فواصل کوتاه به اشیا نفوذ کنند. مانندSticky Bombs، از Panzerfaust می‌توان برای ازبین‌بردن دیوارهای خاص در Karakin استفاده کرد.

Panzerfaust  در واقع یک سلاح یکبار مصرف است. بعد از استفاده از آن، پخش‌کننده به طور خودکار لانچر را از دست می‌دهد و دیگر نمی‌تواند از آن استفاده کند. پرتاب موشک از Panzerfaust باعث بیدارشدن می‌شود. این بیدار در فاصله سه‌متری پشت پرتاب به همه شخصیت‌ها آسیب می‌رساند؛ بنابراین، هنگام استفاده از Panzerfaust، توجه داشته باشید که دیوارهای دوستانه در پشت شما وجود دارد. Panzerfaust را می‌توان برای شلیک 60، 100 یا 150 متری تنظیم کرد.

سلاح گرم جدید؛ تفنگ تیرانداز از خفا Mosin Nagant

Mosin Nagant  فقط در Erangel و Vikendi تخم‌ریزی می‌کند. این یک تفنگ تک‌تیرانداز با پیچ‌ومهره 7.62 میلی‌متری به قدرت Kar98K است اما گلوله‌های آن سریع‌تر پرواز می‌کنند و در مسافت، آسیب کمتری می‌بینند. این سلاح می‌تواند یک هدف غیرمسلح را با یک شلیک از مسافت‌های طولانی از بین ببرد.

وسیله نقلیه جدید؛ موتور گلایدر

موتور گلایدر به طور تصادفی در اطراف اورانگل و میرامار تخم‌ریزی می‌کند. موتور گلایدر یک وسیله نقلیه 2 نفره است که از صندلی جلو برای راننده و صندلی عقب تشکیل شده است و بازیکنان می‌توانند به‌دلخواه خود از سلاح‌ها استفاده کنند. برای بلند شدن، موتور گلایدر باید سرعت کافی را به دست آورد و سپس راننده برای بالابردن دماغه باید دکمه بالا را فشار دهد.

مصرف سوخت موتور گلایدر ارتباط مستقیمی با دور موتور دارد. هرچه سریع‌تر پرواز کنید، سوخت بیشتری نیز مصرف می‌شود. همیشه بهتر است قبل از پا زدن روی پدال گاز، مخزن موتور گلایدر را پر کنید. موتور گلایدر روش‌های حمل‌ونقل مهیج و تغییرات تاکتیکی را به همراه خواهد داشت. شما همچنین می‌توانید از مناظر زیبا هنگام رانندگی در اطراف لذت ببرید.

PUBG 10.3

با استفاده از خرید جم و الماس فری فایر این بازی های جذاب را راحت تر بازی کنید

نقشه آرنا جدید  Code-C

نقشه جدید آرنا،Code-C  دارای ابعادی کوچک و دارای گذرگاه‌های متلاطم مناسب بازی بسیار سریع است. این نقشه مخصوصاً برای بازیکنانی که دوست دارند در نبردهای سخت شرکت کنند، مناسب است. فضای کافی برای استفاده از تفنگ‌های تهاجمی، مسلسل‌های فرعی (SMG) و تفنگ‌های تک‌تیرانداز دارد.

سخن پایانی

به‌روزرسانی بازی پابجی به 10.3 با ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدید هم‌اکنون در دسترس است. این نسخه عملکرد و ویژگی‌های جدیدی مانند سیستم Weapon Sound Selection را به بازی اضافه کرده است. همان گونه که در بالا اشاره شد، کاراکین به برخی از رفع اشکالات کلی در نقشه کمک کرده است تا عملکرد و عبور نور جدید را بهبود بخشد. توسعه دهندگان بازی همچنین یک سیستم Weapon Sound Selection نیز اضافه کرده‌اند.

این سیستم به بازیکنان اجازه می‌دهد که هنگام انتخاب صداهای فعال برای سلاح‌های خاص گزینه‌های مختلفی داشته باشند.M249،M416، Kar98k و SKS برخی از سلاح‌های موجود در این سیستم هستند. سایر امکانات و تغییرات نسخه ارتقا یافته بازی PUBG را در این مقاله می‌توانید بررسی کنید. امیدواریم از این مطلب سایت ایران موجو استفاده کرده باشید.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support