معرفی و برررسی انواع رنک در فری فایر

رنک فری فایر
 • تاریخ ثبت
 • بازدید 6874
 • دیدگاه 4
 • اشتراک گذاری
 • موضوع وبلاگ

در این دنیای هیجان‌انگیز، رنک فری فایر نه تنها مهارتی برای بازیکنان به شمار می‌رود، بلکه مسیری است برای اثبات قدرت و استراتژی در میان رقبا. رسیدن به رنک‌های بالاتر، همراه با پاداش‌هایی چشمگیر، برای هر بازیکنی نشان‌دهنده لحظاتی از افتخار و دستاورد است. در این مقاله، به بررسی انواع رنک های فری فایر و راه‌های دستیابی به این موفقیت‌های چشمگیر خواهیم پرداخت، با ایران موجو همراه باشید.

چگونه انواع رنک در فری فایر را باز کنیم؟

بازی کردن در حالت Ranked و باز کردن رنک‌ها، نیازمند رسیدن شما به لول ۸ است. شما در ابتدای بازی در هر نوعی که بازی کنید، بدون رنک هستید و پس از رسیدن به لول ۸، حالت رنکینگ را باز می‌کنید. توجه داشته باشید که اگر یک اکانت گارنا داشته باشید، می‌توانید از لول ۸ به رنکینگ دسترسی پیدا کنید. در غیر این صورت باید تا رسدین به لول ۱۲ صبر کنید.

پس از این که حالت رنکد را باز کردید، از رنک برنز شروع به بازی خواهید کرد. تفاوتی ندارد که تازه بازی را نصب کرده باشید یا اکانت‌های مختلفی داشته باشید، در هرحالت شروع رنکینگ از برنز است. در فری فایر برخلاف دیگر بازی‌ها، حالتی برای تعیین سطح وجود ندارد و تمام بازیکنان از برنز شروع به کار می‌کنند. با این حال بازیکنانی که حرفه‌ای‌ هستند، بسیار سریع به رنک‌های بالاتر می‌رسند.

معرفی انواع رنک فری فایر

انواع رنک در فری فایر

انواع رنک در فری فایر

 1. برنز | Bronze
 2. نقره‌ای | Silver
 3. طلایی | Gold
 4. پلاتین | Platinum
 5. الماس | Diamond
 6. قهرمانانه | Heroic
 7. استاد بزرگ | Grandmaster

در این بازی رنک های فری فایر بازیکنان را دسته‌بندی می‌کنند. هر بازیکنی که حتی کمی اهل رقابت باشد، تلاش خواهد کرد که در بین انواع رنک در فری فایر پیشرفت کند. فری فایر یک سیستم رنکینگ عالی دارد که بازیکنان را بر اساس کیل‌ها و امتیازاتشان دسته‌بندی می‌کند.

با این حال ماندن در یک رنک بالا مانند گلد، به اندازه رسیدن به آن راحت نیست. پیشرفت در رنک‌های ابتدایی مانند سیلور و برنز بسیار راحت‌تر است و حتی با کشته شدن و باخت هم می‌توانید به رنک بالاتر برسید. با این حال هرچه بالاتر می‌روید، پیشرفت در رنک‌ها سخت‌تر شده و با باختن، به رنک پایین‌تر نزول می‌کنید.

هرچه به رنک‌های بالاتر برسید، با بازیکنان بهتری بازی خواهید کرد که بازی را کاملا می‌شناسند و می‌دانند که چگونه در آن پیشرفت کنند. با این حال ممکن است پس از رسیدن به یک رنک خاص،‌ دیگر نتوانید بالاتر رفته و در آن رنک گیر کنید. این موضوع دلایل زیادی دارد که در ادامه مقاله همراه با انواع رنک در فری فایر، آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

رنک برنز

رنک برنز فری فایر

رنک برنز فری فایر

این سه رنک، رنک‌های ابتدایی بازی هستند. شما اگر برای اولین بار فری فایر را نصب کنید، بدون رنک بوده و به تدریج به رنک‌های بالاتر مانند برنز، سیلور و گلد خواهید رسید. زمانی که در رنک برنز هستید، تمام تمرکزتان را باید روی آشنایی با بازی بگذارید و به چیز دیگری فکر نکنید.

باید با انواع اسلحه‌های بازی آشنا شوید و بدانید که هر اسلحه در چه شرایط بهتر است. باید بدانید که هر اسلحه لگد خاصی دارد و تلاش کنید تا آن‌ها را کنترل کنید. نکته بعدی آشنا شدن با مپ‌ها و لوکیشن‌های بازی است. شما باید نقاط اصلی و استراتژیک هر مپ را به خاطر بسپارید. در رنک برنز آشنا شدن با کاراکترها و اسکین‌های مختلف هم مهم است.

در رنک برنز با سبک بازی خود آشنا شده و تلاش می‌کنید تا سبک بازی‌تان را شبیه به بازیکنان حرفه‌ای بکنید. در این رنک یاد می‌گیرید درگ هر گان چقدر است و با چقدر فاصله از هدف باید نشانه‌گیری کنید. به طور کلی شما بیش‌تر از یک روز در رنک برنز نمانده و به راحتی به سطح نقره یا سیلور می‌رسید.

شما در رنک برنز، با دیگر بازیکنان این رنک مچ خواهید شد و با بازیکنان حرفه‌‌ای‌تر بازی نخواهید کرد. این سطح بیش‌تر برای یادگیری استفاده می‌شود تا با مکانیک پایه بازی آشنا شوید. رنک برنز دارای سه زیرمجموعه است که با گذشتن از آن‌ها‌، به سطح نقره خواهید رسید.

امتیازهای گذراندن رنک برنز را در زیر ببینید:

 • برنز ۱: ۱۰۰۰
 • برنز ۲: ۱۱۰۰
 • برنز ۳: ۱۲۰۰

شما با رسیدن به امتیاز ۱۲۰۰ که بسیار پایین است، به رنک سیلور وارد می‌‌شوید.

رنک سیلور

رنک نقره ای فری فایر

رنک نقره ای فری فایر

در این رنک از فری فایر است که شما متوجه می‌شوید کدام اسلحه برای شما مناسب‌ترین است و شروع به استفاده از نارنجک‌ها می‌کنید؛ با این حال هنوز راجع به گلو وال اطلاعات زیادی ندارید. این رنک از بازی نیز مخصوص یادگیری و درک هرچه بیش‌تر جزییات بازی است.

رنک سیلور نیز سه مرحله مجزا دارد که با رسیدن به مرحله سوم آن‌، می‌توانید به رنک گلد برسید. در رنک سیلور، پیروزی در مسابقات به اندازه ایکس‌پی یا امتیازهای تجربه اهمیت ندارد. شما حتی با باخت هم کسب تجربه می‌کنید که منجر به افزایش رنکتان می‌شود.

این رنک مخصوص فهمیدن پیچ و خم بازی است و نباید زیاد روی بردن تمرکز کنید. به راحتی بازی کنید، کشته شوید و یاد بگیرید. بسیاری از بازیکان بیش‌تر از یک یا دو روز در این رنک باقی نمی‌مانند و سریعا به رنک گلد می‌رسند.

شما در رنک سیلور هم با بازیکنان سیلور مچ می‌شوید که حتی ممکن است پت هم نداشته و بسیار مبتدی باشند. در نتیجه نگران بردن نباشید، چرا که حریفانتان هم حرفه‌ای نیستند و همه‌تان می‌خواهید بازی را یاد بگیرید.

امتیازهای لازم برای گذراندن رنک سیلور:

 • سیلور ۱: ۱۳۰۰
 • سیلور ۲: ۱۴۰۰
 • سیلور ۳: ۱۵۰۰

رنک گلد

رنک طلایی فری فایر

رنک طلایی فری فایر

دلیل این که شما باید در رنک سیلور و برنز، روی یاد گرفتن تمرکز کنید، این است که در رنک گلد بتوانید به راحتی بر حریفان خود چیره شوید. بسیاری از بازیکنان که از همان ابتدا به مکانیزم بازی توجه نمی‌کنند، با رسیدن به رنک گلد، به مشکل می‌خورند. در این رنک شما با حریفان بسیار حرفه‌ای‌تر مواجه خواهید شد که ممکن است مدت‌ها در این رنک مانده و تجربه بسیار زیادی داشته باشند.

کسانی که به رنک گلد می‌رسند، می‌توانند از کمبوهای مختلف و مهارت‌هایشان به خوبی استفاده کنند و همین موضوع باعث می‌شود تا بازیکنان ناآشنا با مکانیزم بازی، ناتوان بمانند. رنک گلد تنها رنک ابتدایی بازی است که ممکن است در آن گیر کرده و به مشکل بخورید.

گلد برخلاف سیلور و برنز دارای چهار سطح مختلف است. برای این که چهار سطح رنک گلد را بگذرانید، در سطح سیلور و برنز به خوبی بازی را یاد بگیرید، همه چیز را آزمایش کنید تا بتوانید از ترکیبات مختلف استفاده کرده و دشمنانتان را سریع‌تر بکشید. از مپ بازی آگاه باشید و به خوبی از نقاط مختلف آن استفاده کنید.

امتیازهای لازم برای گذراندن سطح گلد:

 • گلد ۱: ۱۶۰۰
 • گلد ۲: ۱۷۲۵
 • گلد ۳: ۱۸۵۰
 • گلد ۴: ۱۹۷۵

تفاوت بین فاصله سطوح مختلف سیلور و گلد را ببینید؛ به همین دلیل است که زمان بیش‌تری در رنک فری فایر گلد باقی می‌مانید.

رنک پلاتین

رنک platinum فری فایر

رنک platinum فری فایر

اگر به این سطح برسید، از مرحله ابتدایی بازی گذر کرده و به شکل رسمی وارد جمع حرفه‌ای‌ها شده‌اید. این رنک، جایی است که بسیاری از بازیکنان در آن گیر کرده و نمی‌توانند بالاتر بروند. گیر کردن در این رنک، به دلیل عادات اشتباهی است که در طول بازی کردن پرورش داده‌اید. اگر به این رنک رسیده‌اید، یعنی مکانیزم بازی و جزییات آن را بلد شده‌اید اما به دلیل اشتباهاتی که دارید، نمی‌توانید پیشرفت کنید.

این عادات اشتباه که شما را در انواع رنک در فری فایر گیر می‌اندازد، در رنک‌های ابتدایی بازی شکل می‌گیرند. با این حال به دلیل این که تاثیرشان را در آن رنک‌ها نمی‌بینید، متوجه اشتباهات خود نمی‌شوید. در آن رنک‌ها شما بازی‌ها را به راحتی می‌برید؛ حتی اگر اشتباهاتی را مرتکب شوید، در نتیجه به آن‌ها به چشم یک اشتباه نگاه نمی‌کنید.

تنها راه حل کردن این مشکل و عبور از رنک پلاتین، چک کردن تمام حرکاتتان در بازی است. شما باید قادر باشید تا به عنوان یک بیننده بی‌طرف، حرکات خود را آنالیز کرده و اشتباهاتتان را اصلاح کنید.

امتیاز لازم برای رسیدن به پلاتین:

 • پلاتین ۱: ۲۱۰۰
 • پلاتین ۲: ۲۲۲۵
 • پلاتین ۳: ۲۳۵۰
 • پلاتین ۴: ۲۴۷۵

رنک دایمند

رنک دایموند فری فایر

رنک دایموند فری فایر

اگر خودتان را به رنک دایمند برسانید، باید بسیار خوشحال باشید؛ چرا که رسیدن به این رنک فری فایر، به معنی این است که شما بین حرفه‌ای‌ترین بازیکنان قرار دارید. امتیاز لازم برای رسیدن به رنک دایمند حداقل ۲۶۰۰ است و شما با رسیدن به امتیاز رنکینگ ۲۶۰۰، وارد دایمند ۱ می‌شود. درنهایت با رسیدن به امتیاز ۳۰۵۰، وارد دایمند ۴ خواهید شد.

رنک هیرو

رنک هیرو فری فایر

رنک هیرو فری فایر

رنک Heroic، آخرین رنک فری فایر براساس امتیاز است که امتیاز ۳۲۰۰ به بالا را شامل می‌شود. رسیدن به این رنک بسیار سخت بوده و باید تجربه بسیار زیادی داشته باشید. بهترین بازیکنان در این رنک قرار گرفته‌اند. با این حال ممکن است باورتان نشود که حتی قوی‌تر از بازیکنان این رنک نیز وجود دارد.

چگونه رنک حود را سریع تر بالا ببریم؟

چنانچه بازیکنی قصد داشته باشد که با سرعت بالاتری به یک بازیکن حرفه ای در بازی فری فایر تبدیل شود و Rank System فری فایر خود را بالا ببرید، لازم است که از Double Experience cards استفاده نماید. تعدادی از مواقع بازیکنان می توانند این کارت ها را در جعبه ها و یا در برخی از رویدادهای بازی فری فایر مشاهده کنند و آنها را به دست آورند. در حقیقت استفاده از این کارت ها در پایان مسابقه و رقابت ها می تواند امتیازاتی که بازیکنان به دست آورده اند را دو برابر کنند.  

البته بازیکنان باید توجه داشته باشند که مدت زمان استفاده از این کارت ها فقط 24 ساعت است و بعد از گذشتن این مدت زمان دیگر نمی تواند امتیازات بازیکنان را دو برابر کند بنابراین بازیکنان باید با برنامه ریزی مناسبی از آن استفاده کنند. بدست آوردن این کارت ها برای قرار گرفتن بازیکنان در Rank System رنک سیستم در بازی فری فایر اهمیت بسیار بالایی دارد و بازیکنان باید تلاش کنند که حتما کارت های Double Experience cards را به دست بیاورند.

آیا خرید جم فری فایر باعث افزایش رنک در فری فایر می شود؟

راحت‌ترین راه رسیدن به رنک‌های بالاتر بازی کردن زیاد است؛ به طوری که در هر بازی بهتر و بهتر شوید. زمانی پیشرفت می‌کنید که اشتباهاتتان را اصلاح کرده و ترفندهای فری فایر را یاد بگیرید. در این صورت است که به راحتی به رنک‌های بالاتر خواهید رسید.

کیل گرفتن، زنده ماندن هم‌تیمی‌ها در اتمام بازی، کم‌تر دمیج خوردن و مدت زمانی که زنده مانده‌اید، روی امتیازی که دریافت می‌کنید تاثیر می‌گذارند. یک راه دیگر پیشرفت در بازی، استفاده از جم است. جم فری فایر باعث می‌شود تا بهترین آیتم‌ها را داشته باشید و به راحتی تجهیزات خود را ارتقا دهید.

در نتیجه نمی‌توانید یک بازیکن رنک گلد به بالا را پیدا کنید که جم فری فایر نخرد؛ چرا که جم رایگان به دست آمده بسیار کم است. شما هم با خرید جم فری فایر می‌توانید بسیار راحت‌تر به رنک‌های بالاتر برسید. جم فری فایر باعث می‌شود تا با تجهیزات قوی‌تری وارد نبرد شوید. درنتیجه برتری بزرگی نسبت به حریفان خود خواهید داشت.

جم فری فایر ایران موجو، قیمت بسیار پایینی دارد که خرید آن را کاملا به صرفه می‌کند. یادتان باشد که یک هزینه کم در برابر رسدین به رنک‌های الماس و هیرو، ناچیز است و احساس نمی‌شود.

به نظر شما بهترین روش برای بالا بردن رنک فری فایر چیست؟

در این مطلب از سایت ایران موجو شما را با رنک فری فایر آشنا کردیم و انواع رنک های فری فایر و چگونگی رسیدن به آن را برای شما شرح دادیم.رنک فری فایر شما چه رنکی است؟ به نظر شما بهترین و سریع ترین روش برای رسیدن به بالاترین رنک در فری فایر چیست؟

ثبت دیدگاه

نظرات کاربران

4 دیدگاه
 • هادی

  درود خیلی خیلی ممنونم از زحماتتون الهی همیشه زنده سلامت موفق باشین خدا حفظتون کنه مراقبتون باشه الهی همیشه دوستان گل خدا خیرتوون بده الهی همیشه ی همیشه خیلی خیلی ممنونم الهی
  خیلی خیلی ممنونم از محبتتون دوستان گل توضیح عالیییی بوود خدا خیرتوون بده الهی همیشه ی همیشه خیلی خیلی ممنونم الهی همیشه ی همیشه بی نهایت زنده سلامت شاد عالی باشین الهی دوستان گل

  • پشتیبانی ایران موجو

   ممنون از همراهی شما کابرگرامی خوشحالیم که رضایت داشتین.

 • مرتضی

  کارت کاستوم میخوام برای فری فایر اسم داخل بازی morteza4939C

  • حامد فندرسکی

   سلام به پیج اینستاگرام فری فایر ایرانی سر بزنید برای خرید موجوده

iranmojo online support