بهترین افزونه های کروم برای روبلاکس – Roblox Chrome

بهترین افزونه های کروم برای روبلاکس - Roblox Chrome
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 453
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

روبلاکس (Roblox) یک غول بازی غیر قابل توقف است، و تقریبا روی همه چیز اجرا می شود و محبوبیت بسیار زیادی دارد ما در این مطلب بهترین افزونه های کروم برای روبلاکس – Roblox Chrome را به شما معرفی می‌کنیم. همچنین ایران موجو امکان خرید روباکس بازی Roblox را برای شما فراهم کرده است تا در سریعترین زمان روباکس را خرید و همچنین دریافت کنید.

 

بهترین افزونه های Roblox Chrome

شاید مواردی که ما در این قسمت معرفی میکنیم کامل نباید اما افزونه هایی که برای روبلاکس در کروم به شما معرفی می کنیم برای شروع تجربه شما کافی است و احتمالا در بسیاری از مواقع به شما کمک کند.

  • RoPro
  • Robux to USD
  • Roblox Friend Removal Button
  • Roblox Plus

RoPro

افزونه RoPro برای روبلاکس در کروم

RoPro

افزونه RoPro به قدری جامع است که برای برخی از بازیکنان، ممکن است یک فروشگاه یک مرحله ای باشد. به‌عنوان مثال، به شما امکان می‌دهد پیش نمایش آیتم‌های آواتار را بدون داشتن آن‌ها مشاهده کنید، همچنین به فهرست بازی‌های پربازیگر در صفحه اصلی Roblox دسترسی داشته باشید، و یک اطلاع‌ دهنده تجاری شامل یک ماشین حساب و یک ربات «مدافع» دریافت کنید که رد کردن معامله را آسان‌تر می‌کند. ربات‌ها یکی از موارد اضافه شده اخیر Cloud Play است که (در حال حاضر فقط برای آمریکایی‌ها و کانادایی ها فعال است) و می تواند هر بازی Roblox را در مرورگر وب شما راه اندازی کند.

برخی از قابلیت های دیگر این افزونه شامل تم‌ها، تجهیز سریع، و توانایی فیلتر کردن بازی‌ها بر اساس سبک و یا پنهان کردن سرورهای خصوصی است. موارد زیادی برای پوشش دادن در اینجا وجود دارد، اما باید توجه داشته باشید که برخی از ویژگی‌های RoPro – مانند اعلان‌های تجاری، ارزش و گزینه‌های ربات – با فعال کردن اشتراک‌های Plus یا Rex در دسترس قرار می‌گیرند که هزینه ماهیانه دارند. احتمالا این موارد برای شما صرفه اقتصادی نداشته باشد مگر اینکه گیمر روبلاکس باشید و بازی Roblox را بصورت روزانه بازی کنید.

Robux to USD

 

Robux to USD

شاید برای یک لحظه بدبین شوید، اما این امر ضروری است. حقیقت در مورد ارزهای درون بازی این است که آنها قصد دارند میزان پول نقد واقعی را که خرج می‌کنید پنهان کنند و شما را تشویق به خرید بیشتر از ترس «هدر دادن» آنچه قبلاً خرج کرده‌اید، کنند. Robux to USD دقیقاً همان کاری را که می گوید انجام می‌دهد و یک برچسب قیمت واقعی در حساب شما قرار می‌دهد. این افزونه می‌تواند به ویژه برای والدینی که سعی می کنند هزینه های فرزندشان را کنترل کنند مفید باشد.

Roblox Friend Removal Button

افزونه Roblox Friend Removal Button برای روبلاکس در کروم

این افزونه کروم برای روبلاکس حتی از Robux to USD کمتر استفاده شده است، اما اگر به آن نیاز داشته باشید، می‌تواند ارزشمند باشد. پس از نصب، یک دکمه قرمز به گوشه هر کارت در لیست دوستان شما اضافه می کند و حذف افرادی را که دیگر نمی‌خواهید با آنها بازی کنید آسان می‌کند. مانند هر بازی آنلاین، ممکن است در Roblox دوستان «بی ارزشی» جمع کنید، چون برخی اوقات خیلی سریع دعوت‌های تصادفی را قبول کرده‌اید، در هر صورت افزونه Roblox Friend Removal Button برای کروم به شما کمک میکند تا سریعتر بتوانید افراد مزاحم را از لیست دوستانتان حذف کنید.

Roblox Plus

افزونه Roblox Plus برای روبلاکس در کروم

افزونه Roblox Plus یک افزونه کاملا رایگان است که بیش از 20 ویژگی را به وب سایت Roblox اضافه می‌کند، مانند Twemojis، یک اعلان کننده تجاری، و نوار فیلتر صفحه آواتار. شاید بهترین ابزار اعلان باشد که به شما می‌گوید چه زمانی یک مورد جدید در دسترس است یا موردی هست که برای بروزرسانی در دسترس است. همچنین با این افزونه کروم برای روبلاکس می‌توانید نحوه مرتب‌سازی سرورها را تغییر دهید تا سردرگمی کمتری داشته باشید.

کدام افزونه کروم برای روبلاکس بهتر است؟

بهتر بودن هر کدام از این افزونه ها با توجه به نیاز شما مشخص می شود اما ممکن است ارزش این را داشته باشد که قبل از هر کدام از این افزونه ها حتی RoPro ابتدا Roblox Plus رو امتحان کنید. البته این افزونه قابلیت های پولی زیادی نیز دارد. اما حتی بدون خرید اشتراک هم می تواند به اندازه کافی به شما کمک کند. همچنین دیگر مطالب مربوط به بازی روبلاکس را میتوانید در ایران موجو دنبال کنید.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support