کاراکتر لوسیا در بازی GTA 6 فرزند دارد

کاراکتر لوسیا در بازی GTA 6 فرزند دارد
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 809
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

انتشار بازی GTA 6 به لطف Rockstar که رسماً تریلر آینده بازی را اعلام کرد، نزدیک‌تر از همیشه احساس می‌شود.

ماه‌های آینده احتمالاً مملو از گمانه زنی‌ها در مورد این تایتل بزرگRockstar  خواهد بود. به لطف اطلاعات افشا شده درباره GTA 6  در سال 2022، در حال حاضر اطلاعات تایید شده زیادی در مورد بازی از جمله حضور قهرمان زن به نام لوسیا (Lucia) وجود دارد.

جدیدترین خبر فاش شده بازی GTA 6 که اخیراً در صفحه اصلی Rockstar Universe منتشر شده است این است که کاراکتر لوسیا در بازی فرزندی دارد که در خط داستانی این بازی ظاهر می‌شود.

به جای نمونه‌های قبلی که در آن کاراکترهایی مانند مایکل ازGTA 5، بچه‌های بزرگسال داشتند، فرزند لوسیا متفاوت خواهد بود.  Rockstar Universe توضیح می‌دهد: به نظر می‌رسد فرزند لوسیا بسیار جوان‌تر است و فقط در کات سین‌ها ظاهر می‌شود، شبیه به آنچه که جک مارستون در Read Dead Redemption 1 و 2 بود.

فرنچایز GTA از گنجاندن کودکان در داستان‌ها و جهان‌های باز خود اجتناب کرده است که با توجه به محتوای این بازی‌ها، این تصمیم بسیار منطقی است. به خصوص با توجه به این که سری GTA بحث‌برانگیز بوده است.

اگر شما هم از طرفداران این بازی محبوب هستید برای کسب به روزترین اخبار بازی GTA 6 بخش اخبار بازی ایران موجو را دنبال کنید.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support