معرفی بازی gta vi

معرفی بازی gta vi
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 942
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

امکان ندارد که نام بازی gta به گوشتان نخورده باشد! اولین نسخه این سری از بازی‌ها در سال 1997 برای اولین بار به بازار عرضه شد. این سری در حال حاضر به یک از برجسته‌ترین فرنچایزهای سرگرمی در سراسر جهان تبدیل شده است. آخرین نسخه این سری gta v نام دارد که در سال 2013 وارد بازار شد، در آن زمان این بازی رکورد قابل توجهی ثبت کرده بود، به‌طوریکه تا ماه اوت این سال، تعداد 185 میلیون نسخه از آن به فروش رفت! به همین دلیل، طرفداران این بازی مشتاقانه منتظر نسخه جدید این بازی با نام gta vi هستند. جزئیات این نسخه جدید تاکنون مخفی نگه داشته شده بود، اما طی یک سری از اتفاقات اخباری در این مورد فاش شده است که در این مطلب آنها را بررسی می‌کنیم.

 

اخبار مربوط به  GTA 6

اخبار مربوط به  GTA 6

اخبار GTA 6

از زمان معرفی رسمی GTA 6 در فوریه 2022، هیچ خبر رسمی از این بازی منتشر نشده است، اما شایعات زیادی درمورد این بازی کلاسیک Rockstar وجود دارد که توسعه‌دهنده درمورد آنها سکوت اختیار کرده است. به‌عنوان نکته اول باید بگوییم که هیچ تریلر رسمی درمورد  GTA 6 وجود ندارد، اما گزارش Take Two  انتشار GTA 6 را تایید می‌کند. در این گزارش چنین آمده است که در نسخه جدید این بازی کلاسیک،”چیزی که قبلا دیده نشده است” ارائه می‌شود.

در 18 سپتامبر 2022، بخشی از اخبار مربوط به  بازی GTA 6 فاش شد که طی آن، ده‌ها ویدئو و اسکرین‌شات از این بازی در حال توسعه، به بیرون درز پیدا کرد. Rockstar در آن زمان بیانیه‌ای ارائه داد که هک شدن آن را تایید می‌کرد. طبق این بیانیه، این شرکت اعلام کرد که فیلم‌های اولیه توسعه برای Grand Theft Auto بعدی فاش شدند. البته، ویدیو و عکس‌های فاش شده به‌سرعت از سطح اینترنت پاکسازی شدند. به هرحال تاکنون تنها اخبار مربوط به این بازی شامل همین موارد می‌شوند.

بررسی جزئیات بازی gta vi

بازی gta vi مانند یک راز برای طرفداران این بازی باقی مانده است، اما درادامه می‌خواهیم جزئیات مربوط به این بازی را دراختیار شما قرار دهیم:

مکان بازی gta vi

مکان بازی gta vi

مکان بازی gta vi

Rockstar تایید کرده است که تصاویر لو رفته از گیم پلی GTA 6 واقعی هستند. در این تصاویر، یک سیستم راه‌آهن زیرزمینی نشان داده می‌شود که عبارت “Vice City Metro” در کنار آن چاپ شده است. بنابراین، این شهر را در جدیدترین بازی این سری خواهیم داشت، اما قطعا تغییرات زیادی در آن اجرا شده است. بدون شک، این شهر در مقایسه با آخرین باری که از آن بازدید کرده‌اید متفاوت به‌نظر می‌رسد. داستان بازی  Grand Theft Auto: Vice City در سال 1986 اتفاق می‌افتد و همه نشانه‌ها حاکی از مدرن بودن محیط GTA 6 هستند. همچنین، به نظر می‌رسد که GTA 6 پس از وقایع GTA 5 تنظیم شده است.

نقشه  GTA 6 Vice City

نقشه  GTA 6 Vice City

نقشه  GTA 6 Vice City

در حالی که نقشه نهایی GTA 6 هنوز نشان داده نشده است، برخی از شاخص‌ها از ویدیوهای فاش شده وجود دارند که نشان می‌دهند فضای بازی فراتر از محدوده Vice City ارائه شده است. تقریبا به همان روشی که Rockstar در Los Santos بین Grand Theft Auto: San Andreas و GTA 5 گسترش پیدا کرد. حتی به‌نظر می‌رسد که یک سری مناطق کاملا جدید به نقشه این بازی اضافه شده باشند. همچنین، شایعاتی وجود دارد که GTA 6 به سمت جنوب به سمت Everglades و فلوریدا کیز (رشته‌ای از جزایر گرمسیری) پیش خواهد رفت. به‌طورکلی، اینطور پیشبینی می‌شود که نقشه GTA 6 بسیار بزرگتر از نقشه GTA 5 خواهد بود.

وجود یک قهرمان زن در GTA 6!

قهرمان زن در GTA 6

قهرمان زن در GTA 6

چنین شایعاتی وجود دارد که Rockstar در حال کار بر روی اولین قهرمان زن GTA 6 است! این خبر برای اولین بار توسط شرکت بلومبرگ گزارش شد. بلومبرگ از اوایل سال جاری، فرهنگ در حال تغییر این شرکت را در Rockstar North مورد بررسی قرار داد، سپس برای اولین بار این خبر را گزارش کرد. نام‌های انتخاب شده برای شخصیت‌ها Jason و Lucia هستند،  به نظر می‌رسد که سیستم تغییر شخصیت از نسخه GTA 5 تا حدودی در حال تغییر است. یکی از کلیپ‌های فاش شده از این بازی نشان می‌دهد که این زوج به کمک یکدیگر از یک غذاخوری سرقت می‌کنند، در حالی که بازیکن کنترل یکی از شخصیت‌ها را در اختیار دارد و دیگری توسط هوش مصنوعی هدایت می‌شود.

گیم پلی GTA 6

از آنجایی که Rockstar هنوز تریلر GTA 6 را منتشر نکرده است، بسیار دشوار است که با قاطعیت درمورد گیم پلی این بازی جدید سخن بگوییم. با این حال، از طریق فیلم‌های فاش شده از این بازی، می‌توان برخی از مکانیک‌های جدید آن را پیشبینی کرد. برای مثال، به نظر می‌رسد که سری جدیدی از مکانیک‌های مخفی کاری معرفی شده‌ است، چرا که در این فیلم‌ها شخصیت‌هایی در حال خزیدن یا حتی در حال حمل جسد نشان داده می‌شوند.

علاوه بر آن، چرخ اسلحه، که در GTA 5 بازسازی شده بود، تا حدودی در حال بازگشت است. فیلم‌های فاش شده نشان می‎دهند که Rockstar در حال معرفی آیتم‎های جدید برای سلامتی شخصیت‌ها است. از جمله این آیتم‌ها می‌توان به انواع مسکن‌ها اشاره کرد.

تاریخ انتشار gta vi

تاریخ انتشار gta vi

تاریخ انتشار gta vi

هنوز ابهامات زیادی درمورد بازی gta vi وجود دارد، اما به‌طور حدودی اینطور بیان شده است که این بازی در بازه زمانی 1 آوریل 2024 تا 31 مارس 2025 به بازار عرضه خواهد شد. البته، باید بگوییم که Rockstar Games هیچ خبری رسمی درمورد این بازی ارائه نکرده است، این اخبار طبق شایعات و گمانه‌زنی‌ها ارائه شده‌اند. البته، Take-Two، مالک Rockstar، می‌گوید که GTA 6 تا مارس 2025 عرضه خواهد شد، در حالی که چیز دیگری در مورد آن نمی‌گوید.

آیا انتشار بازی GTA 6 به تعویق می‌افتد؟

آیا انتشار بازی GTA 6 به تعویق می‌افتد؟

انتشار بازی GTA 6

بلافاصله پس از فاش شدن اخبار GTA 6 جدید، نگرانی‌هایی در مورد اینکه آیا این موضوع بر توسعه آن تاثیر می‌گذارد به‌وجود آمد. Rockstar از آن زمان طی بیانیه‌ رسمی خود تایید کرد که این هک بر تولید GTA 6 یا امنیت بازی‌های GTA 5 و GTA Online تاثیری نخواهد گذاشت. همچنین، این شرکت اعلام کرده است که هیچگونه اختلال در توسعه پروژه‌های در حال انجام خود پیش‌بینی نمی کند. توسعه بازی بعدی Grand Theft Auto همانطور که برنامه‌ریزی شده ادامه پیدا خواهد کرد.

سخن پایانی

به‌طور کلی به‌دلیل منتشر نشدن هیچ خبر رسمی توسط Rockstar درمورد بازی جدید GTA 6 نمی‌توان به‌طور قطعی درمورد ابعاد مختلف این بازی سخن گفت، اما به لطف عملیات هکری و فاش شدن ویدیوها و اسکرین‌شات‌های متعدد از این بازی حدسیات و پیشبینی‌های زیادی درمورد گیم‌پلی، شخصیت‌ها، نقشه و مکان بازی به‌وجود آمده است. در این مطلب تمام پیشبینی‌های انجام شده در مورد بازی GTA 6 و تاریخ انتشار آن را بررسی کردیم. اکنون برای ما بنویسید که نظر شما درمورد آخرین بازی از سری بازی‌های Grand Theft Auto چیست؟

 

 

 

 

ثبت دیدگاه
iranmojo online support