ساخت بازی ولورانت موبایل توسط کمپانی Riot Games

valorant-mobile-talkesport
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 712
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

بازی ولورانت موبایل (Valorant) از کمپانی Riot Games یک سال است که برای پی سی عرضه شده است و در این مدت محبوبیت بسیار زیادی را کسب کرده است. بیشتر از ۱۴ میلیون نفر ولورانت بازی می‌کنند و تابه‌حال بیش از ۵۰۰ میلیون بار در این مدت یک‌ساله در ولورانت بازی انجام شده است. اما پس از سالگرد یک سالگی ولورانت، کمپانی Riot Games در ۲ ژوئن ۲۰۲۱ تایید کرده است که بازی ولورانت موبایل هم در دست ساخت قرار گرفته است. در ادامه با بخش اخبار گیم سایت ایران موجو همراه باشید.

شبهه‌های پیرامون ولورانت موبایل

اخیرا پیرامون ساخت یک بازی موبایل از ولورانت شک و شبهه‌های فراوانی به وجود آمده بود. سال پیش، یکی از کاربران پلتفرم ردیت زمانی که داشت با لپ‌تاپش در حالت تبلت ولورانت بازی می‌کرد، متوجه کنترل‌های صفحه لمسی شد که باعث تعجب همگان شد و دلیل به وجود آمدن شک‌ها نیز همین بود.

 هرچند ساخت ولورانت موبایل تایید شده است، همچنان مشخص نیست که آیا با نسخه موبایل این بازی امکان هم‌بازی شدن با یک کاربر ولورانت پی سی هست یا نسخه موبایل ولورانت یک بازی مستقل از نسخه پی سی آن خواهد بود. احتمال به وقوع پیوستن مورد دوم بیشتر است؛ چرا که این اتفاق برای بازی لیگ افسانه‌ها (League of Legends) و نسخه موبایل آن هم اتفاق افتاد و احتمالا می‌دانید که سازنده لیگ افسانه‌ها نیز همین شرکت Riot Games است.

بازی ولورانت موبایل
بازی ولورانت موبایل

!!!برای خرید الماس بازی فری فایر همین حالا کلیک کنید!!!

مصاحبه تهیه کننده اجرایی بازی ولورانت

آنا دانلن (Anna Donlon)، تهیه کننده اجرایی بازی ولورانت در مورد موفقیت سال اول عرضه این بازی شوتر تیمی گفته است: «یکی از مهم‌ترین هدف‌های ما در سال اول این بود که اعتماد و احترام کامیونیتی FPS (شوتر اول شخص) را به دست بیاوریم و به آن‌ها ثابت کنیم که ولورانت همیشه از اصول یک بازی شوتر تاکتیکی رقابتی حمایت خواهد کرد.»

وی افزود: «اینکه کامیونیتی در حال ‌رشد بازیکنانمان را ببینیم که کارهایی که ما سعی در انجامشان داریم را تشخیص دهند و از آن قدردانی کنند، فرا‌تر از تصورات ما بوده است. ما هیجان زده‌ هستیم تا به زودی همان تجربه ولورانت رقابتی را برای افراد بسیار بیشتری در سراسر جهان ارائه دهیم.»

سخن آخر درباره ولورانت موبایل

ولورانت موبایل احتمالا در آینده در گوگل پلی و اپ استور موجود خواهد شد، ولی در حال حاضر هیچ خبری در مورد زمان انتشار این بازی موجود نیست. در عین حال شما می‌توانید فعلا این بازی را به‌صورت رایگان در پی سی بازی کنید و منتظر اخبار جدید در مورد نسخه موبایل این بازی بمانید. امیدواریم این مطلب ایران موجو مورد پسند شما قرار گرفته باشد.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support