چرا باید سی پی وارزون موبایل بخرید؟

چرا باید سی پی وارزون موبایل بخرید؟

سی پی وارزون موبایل بخرید!

اگر کالاف دیوتی موبایل بازی کرده باشید، ‌ قطعاً با سی پی آشنایی دارید. سی پی وارزون موبایل نیز همانند بازی‌های دیگر، یک ارز درون برنامه‌ای است که داشتن آن مزایای زیادی را برای شما به ارمغان می‌آورد. در واقع اگر می‌خواهید یک پرو پلیر وارزون موبایل باشید، راهی جز خرید سی پی وارزون موبایل ندارید. در این مقاله به دلیل اینکه چرا سی پی وارزون موبایل بخرید پرداخته‌ایم.

سی پی وارزون موبایل چیست؟

وارزون همانند بازی‌های دیگر دارای یک فروشگاه داخل بازی و پول درون برنامه‌ای است؛ سی پی وارزون موبایل همان پول درون برنامه‌ای این بازی است که شما با آن می‌توانید محصولات مختلفی را خریداری کنید.

وارزون یک بازی رایگان است و شما می‌توانید بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای بازی کنید؛ اما برای این که حرفه‌ای‌تر شوید، مجبور خواهید بود تا سی پی بخرید.

سی پی وارزون موبایل فقط در وارزون کاربرد دارد و نمی‌توانید از آن حتی در کالاف دیوتی استفاده کنید. سی پی به شما این امکان را می‌دهد تا‌ آیتم‌های خاصی را خریداری کنید که به شکل رایگان نمی‌توانید آن‌ها را به دست آورید.

به طور کلی دو راه برای به دست آوردن سی پی وارزون وجود دارد؛ راه اول دریافت رایگان سی پی است و راه دوم خرید آن. سی پی رایگان از طریق انجام مأموریت‌های مختلف داخل بازی به دست می‌آید که میزان بسیار کمی دارد و مدت‌ها طول می‌کشد تا بتوانید یک آیتم را خریداری کنید. در نتیجه خرید سی پی وارزون موبایل بهترین گزینه است. در ادامه بررسی می‌کنیم که مزایای خرید این محصول چیست و چرا باید آن را بخرید.

مزایای خریدن سی پی کالاف وارزون موبایل چیست؟

مزایای خرید سی پی وارزون موبایل چیست؟

در واقع سی پی کالاف وارزون موبایل هدفی جز افزایش سرعت پیشرفت شما در بازی و سود رسانی به شرکت سازنده ندارد. شما با خریدن سی پی وارزون موبایل، پول کافی در بازی خواهید داشت تا بتوانید انواع مختلفی از محصولات را خریداری کنید. آیتم‌های خاصی در بازی معرفی می‌شوند که تنها در یک زمان خاص در دسترس هستند و اگر cp وارزون کافی نداشته باشید، نمی‌توانید آن‌ها را بخرید.

در زیر مزایای خریدن سی پی وارزون موبایل را مشاهده می‌کنید:

 • خرید آیتم‌های خاص که فقط در زمان‌های خاص مانند سال جدید و مناسبت‌های مختلف موجود هستند.
 • ارتقای راحت‌تر کاراکتر و اسلحه‌های مختلف.
 • دسترسی به آیتم‌‌های بیش‌تر مانند اسلحه‌های بهتر و اسکین‌های خاص‌تر.
 • شخصی‌سازی کامل کاراکترتان؛ آن‌طور که واقعاً می‌خواهید.
 • خرید بتل پس پریمیوم وارزون موبایل و در نتیجه دریافت جوایز بیش‌تر از این طریق.
 • امکان استفاده از گردونه شانس به صورت مکرر و دریافت جوایز خاص.
 • پیشرفت سریع‌تر در بازی و رسیدن به لول‌های بالاتر به دلیل بهتر بودن تجهیزات.
 • لذت بردن بیش‌تر از بازی و بازی با حریفان حرفه‌ای‌تر.

کاربردهای خرید سی پی وارزون موبایل

 • خرید اسلحه
 • شخصی سازی کاراکتر
 • خرید بتل پس

کاربردهای خرید سی پی وارزون موبایل

در ادامه کاربردهای خرید این محصول را بررسی می‌کنیم.

خرید انواع اسلحه

برخی از اسلحه‌های بازی برای بازیکنانی که به شکل رایگان بازی می‌کنند، در دسترس نیستند. ۱۱ نوع اسلحه مختلف در بازی وجود دارد که برای خرید همه آن‌ها و ارتقایشان به سی پی نیاز پیدا خواهید کرد. شما با داشتن سی پی می‌توانید انبارتان را گسترده‌تر کنید و تجهیزاتی را بخرید که بیش‌ترین استفاده را برایتان دارند.

شخصی‌سازی کاراکتر

حتما شما از این که کاراکترتان شبیه بازیکنان دیگر باشد، کلافه شده‌اید. شما با داشتن سی پی می‌توانید لباس و کلاه‌های مختلف خریداری کنید و منحصربه‌فردترین ظاهر را برای کاراکتر خود بسازید.

خرید بتل پس پریمیوم

بتل پس سیستم پیشرفت وارزون است که در هر سیزن آپدیت می‌شود. اگر کاربر عادی باشید، به بخش عادی بتل پس دسترسی خواهید داشت و تنها جوایز این بخش را دریافت خواهید کرد. جوایز بتل پس عادی آیتم‌های خاصی را شامل نمی‌شوند و ممکن است فقط در مرحله آخر بتل پس یک آیتم خاص دریافت کنید.

با این حال شما می‌توانید با سی پی وارزون موبایل، بتل پس پریمیوم این بازی را خریداری کنید. بتل پس پریمیوم به شما اجازه می‌دهد تا در کنار جوایز بتل پس عادی، جوایز پریمیوم و خاص را نیز دریافت کنید. می‌توان گفت همه جوایز بتل پس پریمیوم جزء آیتم‌های خاص هستند و شما فقط با داشتن سی پی می‌توانید به آن‌ها دسترسی پیدا کنید.

روش‌های خرید سی پی وارزون موبایل

روش‌های خرید سی پی وارزون موبایل

به طور کلی دو روش برای خرید سی پی وارزون وجود دارد که بازیکنان ایرانی نمی‌توانند از هیچ‌کدام آن‌ها استفاده کنند. روش اول، خرید از سایت اکتیویژن است و روش دوم خرید مستقیم از داخل بازی. اگر دارای یک کارت اعتباری باشید یا حسابی بین‌المللی داشته باشید، می‌توانید با قیمتی پایین‌تر از بازی، سی پی مورد نیازتان را از سایت اکتیویژن خریداری کنید. با این حال بسیاری از بازیکنان ایرانی به این امکانات دسترسی ندارند.

برای روش دوم هم نیاز به پی پال یا حساب خارجی دارید و در نتیجه نمی‌توانید از این روش سی پی مورد نیازتان را خریداری کنید. این تحریم‌ها باعث شدند تا سایت‌های واسطه برای خرید سی پی ایجاد شوند که تقریباً تمام بازیکنان ایرانی از این روش برای خرید سی پی استفاده می‌کنند.

ایران موجو به عنوان بهترین سایت خرید سی پی وارزون است و شما می‌توانید خرید سی پی وارزون موبایل خود را از ایران موجو انجام دهید و از قیمت ارزان سی پی بهره‌مند شوید. خرید شما از سایت ما امنیت کامل داشته و به سریع‌ترین شکل ممکن انجام می‌شود.

شما چرا سی پی وارزون موبایل می‌خرید؟

ما در این مقاله به شکل جامع دلایل خرید سی پی وارزون موبایل را بررسی کردیم. در واقع می‌توان گفت اگر می‌خواهید پیشرفت زیادی در بازی داشته باشید و وارد جمع بازیکنان حرفه‌ای شوید، راهی جز خرید سی پی ندارید. شما به ما بگویید که چرا سی پی وارزون موبایل می‌خرید؟ آیا به نظرتان بدون سی پی می‌توان بازی کرد؟ با نوشتن نظرات خود به ما کمک کنید تا مقالات بهتری بنویسیم.

سؤالات متداول

چرا سی پی وارزون موبایل بخریم؟

پیشرفت سریع، خرید آیتم‌های خاص و بازی با بازیکنان حرفه‌ای‌تر تنها بخش کوچکی از مزایای خرید سی پی هستند.

آیا با سی پی می‌توان بتل پس پریمیوم دریافت کرد؟

بله؛ شما با داشتن سی پی می‌توانید بتل پس پریمیوم وارزون را بخرید.

بهترین راه خرید سی پی وارزون موبایل چیست؟

ایران موجو بهترین و آسان‌ترین راه خرید سی پی برای کاربران ایرانی است.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support