چرا گرافیک وارزون موبایل شگفت انگیز است؟

چرا گرافیک وارزون موبایل شگفت انگیز است؟

وارزون موبایل یکی از مورد انتظارترین بازی‌های موبایلی بود که بالاخره منتشر شده است. یکی از دلایل انتظار زیاد کاربران برای این بازی، گرافیک خیره‌کننده آن بود که در طول نسخه آزمایشی آن امتحان شده بود.

بسیاری از بازیکنان منتظر این گرافیک بی‌نظیر بودند تا بتوانند لذت بیش‌تری از یک بازی بتل رویال کسب کنند. در این مقاله از آموزش بازی وارزون موبایل،گرافیک وارزون موبایل را بررسی می‌کنیم.

ویژگی‌های گرافیک وارزون موبایل

ویژگی‌های گرافیک وارزون موبایل

با این که وارزون موبایل اولین بازی بتل رویال از فرانچایز کالاف دیوتی نیست و محبوبیت کالاف دیوتی روی کنسول و پی‌سی بسیار بیش‌تر است، با این حال بازیکنان زیادی منتظر انتشار نسخه جهانی وارزون موبایل بودند. یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های گرافیک این بازی، تطبیق‌پذیری و ارتقای آن با بازی بیش‌تر است.

طبق یکی از نکاتی که در صفحه لودینگ بازی نوشته شده است، گرافیک بازی با بازی کردن گیمر، ارتقا پیدا کرده و بهتر می‌شود. صحنه‌های بصری بازی در طول زمان روی حافظه گوشی بازیکن ذخیره می‌شود و این موضوع باعث پردازش بهتر گرافیک و افزایش کیفیت آن می‌شود.
برای اینکه بتوانید در ایده آل ترین شرایط بازی کنید می توانید خرید سی پی وارزون موبایل را در ایران موجو انجام دهید تا با ارتقاء تجهیزات خود مانند یک حرفه ای بازی کنید.

با این حال با این که بازی‌های زیادی در فرانچایز کالاف دیوتی وجود دارد، اما ورود اکتیویژن به بازی‌های موبایلی تنها در سال‌های اخیر رخ داده است. به همین دلیل بهینه‌سازی گرافیک بازی برای موبایل تبدیل به امری چالش‌برانگیز برای بسیاری از بازیکنان شده بود. گرافیک وارزون موبایل این مشکل را حل کرده و با ارتقای گرافیک براساس بازی هر فرد، بهینه‌سازی آن روی موبایل راحت‌تر می‌شود.

اوج گرافیک وارزون موبایل

یکی از گزینه‌های تنظیمات گرافیک این بازی، گزینه Peak یا اوج است که نهایت کیفیت را برای یک بازی موبایل ارائه می‌کند. اگر یک گوشی قدرت‌مند داشته باشید و بازی را روی این تنظیمات قرار دهید، از کیفیتی نزدیک به کنسول بهره‌مند خواهید شد. در واقع یکی از اصلی‌ترین دلایل ترند بودن وارزون موبایل، گرافیک کنسول‌مانندی است که روی صفحه موبایل ارائه می‌دهد.

این گزینه باعث می‌شود تا رزولوشن بازی به 2k هم برسد و صحنه‌های بی‌نظیری در بازی ایجاد شود. سایه‌ها با کیفیت‌تر و دقیق‌تر شده، بافت محیط بهتر می‌شود؛ مخصوصا زمانی که در هوا هستید، بیش‌تر متوجه تغییرات گرافیک خواهید شد.

تغییرات گرافیکی زیادی روی مپ وردانسک که با وارزون موبایل بازگشته است، ایجاد شده‌اند. کیفیت اجسام دور افزایش پیدا کرده و بهتر دیده می‌شوند. شاخ و برگ درختان با جزییات بیش‌تری نمایش داده می‌شوند و گل‌های مختلفی در مپ به وجود آمده‌اند. در محیط‌هایی مثل فرودگاه نیز انعکاس و سایه‌ها ارتقای بسیار زیادی پیدا کرده‌اند.

همچنین برای انجام دقیق تنظیمات گرافیک در بازی وارزون موبایل مقاله آموزش صفر تا صد تنظیمات وارزون موبایل می تواند یک راهنمای جامع برای شما باشد.

با این حال تنها کاربران iOS و آیپد به این تنظیمات دسترسی دارند. اگر بازی را روی یک موبایل اندروید اجرا کنید، نمی‌توانید گزینه Peak را انتخاب کنید و این گزینه برایتان قفل خواهد بود. تنها آیفون و آیپدهایی به این گزینه دسترسی دارند که دارای پردازنده A17، M1 یا مدل‌های جدیدتر باشند.

دستگاه‌های زیر می‌توانند وارزون موبایل را روی حالت Peak اجرا کنند:

  • آیفون ۱۵ پرو و پرو مکس
  • آیپد ایر نسل ۵ مدل ۲۰۲۲
  • آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی نسل ۵ مدل ۲۰۲۱
  • آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی نسل ۶ مدل ۲۰۲۲
  • ایپد پرو ۱۱ اینچی نسل ۳ و ۴، مدل‌های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲

چرا گرافیک بازی وارزون موبایل در آیفون و اندروید متفاوت است؟

چرا گرافیک بازی وارزون موبایل در آیفون و اندروید متفاوت است؟

درواقع حتی اگر با گوشی‌های پرچم‌دار اندروید جدید هم بازی را اجرا کنید، حالت پیک تنظیمات برایتان قفل خواهد بود و نمی‌توانید بازی را با این تنظیمات اجرا کنید. بعد از حالت پیک، بالاترین کیفیت گرافیک، High است که برای تمام موبایل‌ها در دسترس است. از طرف دیگر اگر موبایل خوبی داشته باشید، نمی‌توانید حالت گرافیک Min یا Low را انتخاب کنید؛ سیستم بازی این گزینه‌ها را برای موبایل‌های ضعیف‌تر باز می‌کند.

دلیل این موضوع را می‌توان انواع مختلف پردازنده‌های موجود برای اندروید در نظر دانست. مدل‌های مختلف مانند اسنپ‌دراگون، کوالکام و اگزینوس برای گوشی‌های اندرویدی موجود هستند که بهینه‌سازی بازی را تبدیل به یک مسئله دشوار تبدیل می‌کند. در حالی که اپل تنها از پردازنده‌های مخصوص خودش در موبایل‌هایش استفاده کرده و با وجود یک مدل و تکنولوژی یکسان، بهینه‌سازی بازی برای آن‌ها بسیار راحت‌تر است.

آیا گرافیک شگفت‌انگیز وارزون موبایل برای اندروید اضافه خواهد شد؟

شرکت اکتیویژن در تلاش است تا حالت پیک کیفیت را برای اندرویدی‌ها نیز اضافه کند. وارزون به تازگی منتشر شده است و قطعا آپدیت‌های زیادی نیاز است تا بازی به بهترین حالت خود برسد. از طرف دیگر بازیکنان اندرویدی بخش بسیار زیادی از مارکت را تشکیل می‌دهند و قطعا این تنظیمات روی گوشی‌های پرچم‌دار و قدرت‌مند اضافه خواهد شد.

با این حال مهم نیست که از چه دستگاهی استفاده می‌کنید و چه تنظیماتی را برای بازی قرار داده‌اید؛ گرافیک وارزون موبایل در طول زمان روی گوشی‌تان بهتر خواهد شد. وارزون همواره در حال دانلود بهینه‌سازی‌های کوچک مناسب با گوشی‌تان است و در طول زمان و با بازی کردن بیش‌تر، گرافیک بهتری را به شما ارائه خواهد داد.

تفاوت گرافیک Peak و High در وارزون موبایل

تفاوت گرافیک Peak و High در وارزون موبایل

گرافیک خیره‌کننده و شگفت‌انگیز وارزون، در حالت Peak قابل مشاهده است. اگر با این حالت بازی کنید، گرافیکی همانند کنسول روی موبایل خود مشاهده خواهید کرد. محیط بازی و کاراکترها شبیه به وارزون کنسول خواهند بود اما ممکن است گیم‌پلی‌تان تحت تاثیر قرار گیرد. قرار دادن گرافیک روی حالت Peak، باعث می‌شود تا فریم ریت بازی پایین‌تر بیاید.

درواقع برای بازیکنان حرفه‌ای، فریم ریت بسیار مهم‌تر از کیفیت بازی است؛ به همین دلیل است که بسیاری از بازیکنان گرافیک را روی حالت high قرار می‌دهند. در این صورت می‌توانند از فریم ریت ۱۲۰ هرتزی بهره‌مند شوند؛ در حالی که گرافیک peak، فریم ریت بازی را تا ۶۰ و گاهی اوقات تا ۴۰ هرتز پایین‌تر می‌آورد.

درنتیجه اگر ترجیح می‌دهید تا از یک گرافیک خیره‌کننده بهره‌مند شوید و آیفون یا آیپد دارید، می‌توانید تنظیمات را روی حالت Peak قرار دهید. اگر ترجیحتان عملکرد بهتر بازی و فریم‌ریت بالاتر است، گرافیک را روی High قرار داده و از فریم ریت ۱۲۰ هرتز یا بالاتر بازی لذت ببرید.

در هر دو سطح کیفیت، گرافیک وارزون موبایل از بازی‌های بتل رویال و شوتر دیگر بهتر است و شما را شگفت‌زده خواهد کرد. درواقع با این که بالاترین سطح گرافیک بازی برای اکثر بازیکنان در دسترس نیست، اما حتی سطوح دیگر گرافیک هم کیفیتی خارق‌العاده دارند. گرافیک وارزون موبایل در حالت کلی، بسیار بهتر از بازی‌های دیگر است.

اگر علاقه مند به این بازی جذاب هستید، تماشای جذابترین اخبار و تکنیک های بازی وارزون موبایل اینستاگرام ایران موجو را دنبال کنید.

نظر شما راجع به گرافیک وارزون موبایل چیست؟

ما در این مقاله گرافیک وارزون موبایل را بررسی کردیم؛ وارزون با یک ویژگی بسیار مفید منتشر شده است. هرچه بیش‌تر بازی کنید،‌ گرافیک بازی روی موبایلتان بهتر خواهد شد. وارزون با دانلود بهینه‌سازی و فایل‌های کمکی مختلف، گرافیک بازی را برای موبایلتان بهینه‌تر می‌کند. شما بگویید که نظرتان راجع به گرافیک وارزون موبایل چیست؟

سوالات متداول

چگونه گرافیک وارزون موبایل را روی Peak قرار دهم؟

این سطح از گرافیک در حال حاضر فقط برای کاربران آیفون و آیپد در دسترس است.

دلیل شگفت‌انگیز بودن گرافیک وارزون موبایل چیست؟

گرافیک وارزون موبایل با گذشت زمان و بازی کردن شما، بهتر و بهینه‌تر می‌شود.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support