آموزش بازی فری فایر

آموزش قدم به قدم اول شدن در بازی فری فایر (Free Fire)

چگونه در بازی فری فایر اول شویم؟

آموزش اول شدن در بازی فری فایر (Free Fire)، چگونه در بازی فری فایر اول شویم؟

یک پرسش اساسی در بین گیمرها وجود دارد. این پرسش این است که چگونه در بازی فری فایر اول شویم و این موفقیت هم شانسی نباشد؟ یعنی فقط یک بار یا هر چند ده بار بازی یک بار بنده نشویم، بلکه درصد بردهایمان نسبت به بازی‌هایی که انجام می‌دهیم، بالا باشد. برای این که به نوعی درصد بردهایتان بالا باشد باید نکته‌های زیادی را در مورد بازی فری فایر و نحوه انجام آن بدانید. البته دانستن تله‌ها و قابلیت‌ها حتی نصف قضیه هم نیست و حتما با تمرین و تکرار فراوان می‌توانید به آن‌ها مسلط شوید. برای آشنایی با آموزش بازی فری فایر و تمام ترفندها در این بازی با سایت ایران موجو همراه باشید.

روش های اول شدن در بازی فری فایر

یکی از مهم‌ترین اصول زود کشته نشدن و این که در بازی فری فایر اول شویم این است که در حین انجام بازی تحرک داشته باشید. یعنی این گونه نیست که با کمین کردن در مکان دنج می‌توانید همه را به راحتی از پا در آورید و در بازی اول شوید. بلکه باید به دنبال سوژه‌ها بروید و قبل از این که کشته شوید، حریفان خود را که تعداد آن‌ها 49 نفر می‌باشد، از پای در آورید.

آموزش بازی فیر فایراستفاده بهینه و سریع از تجهیزات و مهمات ارسالی توسط هواپیماها

در طول بازی بارها شاهد این موضوع خواهید بود که از آسمان توسط هواپیماها مهماتی به زمین ارسال می‌شود. این مهمات فقط برای استفاده یک بازیکن هستند. پس بهتر است که آن بازیکن شما باشید. زیرا اگر مهمات مناسب نداشته باشید، قطعا ادامه راه برای شما سخت خواهد بود و احتمال پیروزی و اول شدنتان کاهش پیدا می‌کند.

جمع کردن الماس و استفاده از آن‌ها برای اول شدن در بازی فری فایر

در طول بازی ممکن است که نتوانید از مهمات ارسالی از آسمان و… بهره‌ای ببرید و حتما هم باید به روزرسانی را در طی انجام بازی داشته باشید. چرا که به قیمت جانتان تمام می‌شود. اما همیشه یک راه ساده برای خرید انواع سلاح و مهمات وجود دارد و آن استفاده از فروشگاه بازی است. البته در فروشگاه برای خرید به الماس نیاز دارید. برای تهیه‌ی الماس در بازی کافی است که به بازی‌های دو نفره بپردازید و با پیروزی در آن‌ها به الماس برسید.

شما می توانید با مراجعه به سایت فروشگاه جم ایران موجو در کمترین و کوتاه ترین زمان ممکن الماس بازی فری فایر را با قیمت مناسب خریداری نمایید.

توجه به لحظه فرود از هواپیما برای اول شدن در بازی فری فایر

برای این که در همان لحظه اول بازی اذیت نشوید، بهتر است در قسمت‌های خلوت جزیره فرود بیایید. برای این کار قبل از فرود یک نگاهی به منطقه مورد نظر داشته باشید تا بهترین و خلوت‌ترین قسمت را برای فرود انتخاب کنید.

کوله پشتی را فراموش نکنید برای اول شدن در بازی Free Fire

برای این که در بازی فری فایر اول شویم بهتر است که از کوله پشتی استفاده کنیم. کوله پشتی می‌توانند مثل یک ذخیره‌گاه برای سلاح‌ها و مهمات شما باشد. در طول جنگ هم تنها چیزی که به درد شما میخورد، سلاح و مهمات است که باید در محلی نزدیک به شما نگهداری شود. مسلما این مسولیت را فقط کوله پشتی می‌تواند برای شما انجام دهد.

نتیجه گیری

بازی فری فایر جز آن دسته از بازی‌هایی است که برنده شدن در آن‌ها بسیار لذت بخش است. زیرا شما با بیش از 50 نفر مسابقه می‌دهید و غلبه بر این تعداد دشمن در یک بازی، حس خوبی را به شما می‌دهد. اما برای این که در بازی فری فایر اول شویم باید ترفندهای زیادی از این بازی را یاد بگیریم و صد البته آن‌ها را تمرین و تکرار کنیم. از بهترین ترفندهای موجود در این بازی می‌توان به تحرک بالا، استفاده از تجهیزاتی که هواپیماها می‌فرستند، توجه به لحظه فرود از هواپیما و… اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی و سایر بازی‌ها، با سایت ایران موجو همراه باشید.

2 دیدگاه در “آموزش قدم به قدم اول شدن در بازی فری فایر (Free Fire)

  1. تیلورسویفت سویفت گفت:

    سلام من شماره کارت رمز دوم کارت وارد کردم بعد میکه کارت نامعتبر

    1. احمد فندرسکی گفت:

      کارتتون باطل شده یا اطلاعات رو اشتباه وارد می کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *