معرفی شخصیت وکتور پابجی موبایل ؛ قدرت و مهارت ها

آشنایی با شخصیت وکتور (vector) پابجی موبایل

یکی از جذابترین بخش بازی ها کارکتر ها و داستان آن ها در بازی است، در بازی محبوب پابجی موبایل نیز کارکتر ها بخش مهمی را تشکیل می دهند، از این رو ما در ایران موجو علاوه بر خرید یوسی به طور تخصصی به بررسی و آموزش پابجی موبایل نیز پرداخته ایم. در ادامه با معرفی کامل شخصیت وکتور پابجی موبایل همراه ما باشید.

معرفی شخصیت وکتور (vector) در پابجی موبایل

 با توجه به محبوبیت بالای بازی پابجی موبایل در میان بازیکنان سراسر جهان، سازندگان این بازی هر چند وقت یک بار اقدام به منتشر کردن نسخه های به روز شده و سیزن های جدیدی از بازی می کنند. هر کدام از نسخه ها و سیزن های جدید بازی از ویژگی ها وقابلیت‌هاای مختلفی برخوردار هستند که می‌توانند بازیکنان را با چالش‌های مختلف و متعددی مواجه کنند. یکی از مهم ترین ویژگی‌های این بازی را می توان تنوع بالای کاراکترهای آن دانست. در جدیدترین سیزن های بازی پابجی موبایل بازیکنان می‌توانند شاهد تغییرات عمده ای باشند. شخصیت وکتور (vector) یکی از جدیدترین کاراکترهایی است که در آپدیت های جدید این بازی اضافه شده است.

شخصیت وکتور (vector) در کنار شخصیت کارلو و شخصیت سارا از جمله محبوب ترین شخصیت های موجود در جدیدترین نسخه های بازی هستند که هرکدام از ویژگی ها وقابلیت‌هاای منحصر به فردی برخوردار هستند. این بازیکن از سلاح های قدرتمندی استفاده می کند و چنانچه بازیکنان بتوانند مراحل مختلفی از بازی را پشت سر بگذارند می‌توانند به پاداش ها و جوایز مختلفی دسترسی پیدا کنند.

شخصیت وکتور پابجی موبایل

شخصیت وکتور پابجی موبایل

نحوه استفاده رایگان از شخصیت وکتور (vector) در بازی PUBG Mobile

برای آنکه بازیکنان بتوانند به‌صورت رایگان از این کاراکتر جذاب و قدرتمند استفاده کنند می‌توانند بر روی گزینه workshop کلیک کرده و بعد از آن گزینه کاراکتر را انتخاب کنند. چنانچه بازیکن این مراحل را انجام دهد شخصیت وکتور (vector) با تمامی توانایی‌ها، قابلیت‌ها و ویژگی‌های منحصربه‌فردی که دارد برای او به نمایش درمی‌آید و سپس می‌تواند بر روی گزینه Get for free  کلیک کند. با این کار می‌توان از این کاراکتر به‌صورت رایگان استفاده کند. همچنین بازیکنان می‌توانند بر روی گزینه gift box کلیک کنند تا تمامی رویدادها برای آنها به نمایش در بیاید.

 بعدازاین کار می‌توانند بر روی گزینه Themed که به‌صورت پیش‌فرض به نمایش درمی‌آید کلیک کنند و بعد از آن گزینه New Character: Victor  را بزنند. این گزینه در منوی کشویی قرار دارد که بازیکن را به فعال‌سازی شخصیت و یا بخش جمع‌آوری پاداش‌های شخصیت هدایت می‌کند.

خرید یوسی پابجی موبایل

ویژگی‌های شخصیت وکتور (vector) در بازی پابجی موبایل

هر کدام از کاراکترهای موجود در بازی پابجی موبایل که از زمان‌های گذشته در بازی حضور داشته‌اند و یا کاراکترهایی که جدیداً به بازی اضافه می‌شوند یا به‌روز می‌شوند از ویژگی‌ها قابلیت‌های متعدد و مختلفی برخوردار هستند که می‌توانند جذابیت‌های ویژه‌ای برای گیمرها داشته باشند. 

شخصیت وکتور (vector) نیز یکی از جذاب‌ترین و محبوب‌ترین کاراکترهای موجود در این بازی است که از ویژگی‌های منحصربه‌فردی همچون صدای خاص و جذاب، حرکات متنوع و منحصربه‌فرد و… برخوردار است. بازیکنان می‌توانند برای این شخصیت از لباس‌های پیش‌فرض استفاده کنند؛ اما تعدادی لباس نیز وجود دارند که می‌توان در سطوح بالاتر از آن استفاده کرد یا با مراجعه به سایت خرید یوسی پابجی موبایل نسبت به خرید آن اقدام کنند و برای ارتقا لباس و تجهیزات این کاراکتر صرف کنند.

این کاراکتر از مهارت و توانایی‌های شخصی و مبارزه‌ای خاصی برخوردار است که می‌تواند برای گیمر بسیار جذاب باشد. شخصیت وکتور (vector) می‌تواند در حالت‌های Evo Ground و TDM بازی کند. بازیکنان می‌توانند از این کاراکتر در مود و حالت زامبی نیز استفاده کنند. البته در حالت کلاسیک و مبارزات کلاسیک نیز می‌توان از این شخصی استفاده کرد. 

نکته بسیار مهمی که بازیکنان باید به آن توجه کنند این است که می‌توانند با استفاده از EXP CARD و یا این که کوپن‌هایی که در طول بازی می‌توانید جمع‌آوری نمایند، ویژگی‌ها قابلیت‌های شخصیت وکتور (vector) را بهبود ببخشند و آنها را ارتقا بدهند. ارتقاء لباس‌ها، ارتقاء ماسک، بهبود دستورات صوتی و… از جمله مهم‌ترین ویژگی‌هایی هستند که بازیکن قادر به انجام آنها با استفاده از این کوپن‌ها خواهد بود.

شخصیت وکتور پابجی موبایل

شخصیت وکتور پابجی موبایل

اگر علاقه‌مند به کسب اطلاعات درمورد شخصیت‌های محبوب پابجی موبایل هستید مقاله معرفی بهترین کاراکترهای پابجی، کالاف دیوتی و فری فایر را در ایران موجو بخوانید.

خرید شخصیت با یوسی پابجی ایران موجو

سازنده‌های بازی محبوب پابجی موبایل در سال‌های اخیر همواره سعی کرده‌اند که تجهیزات و امکانات کاملی را در اختیار بازیکنان قرار بدهند و هر نسخه و سیزن بازی را با تغییرات مختلف و مثبتی روانه بازار کرده‌اند. هر چند که در این بازی امکانات و آپشن‌های مختلفی در دسترس بازیکنان قرار دارد؛ اما گیمرها می‌توانند به سایت‌های معتبری مانند ایران موجو اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل نمایند. با استفاده از یوسی‌های خریداری شده گیمر قادر خواهد بود به‌تمامی امکانات بازی دسترسی داشته باشد و در نهایت تمامی آیتم‌های موردنظر خودش را مطابق میل خودش شخصی و سفارشی‌سازی کند.

  • هر چند که راه‌هایی برای استفاده رایگان از شخصیت وکتور (vector) در بازی پابجی موبایل وجود دارد؛ اما گیمر می‌تواند با خرید یوسی ارزان و پرداخت آن در بازی این کاراکتر را خریداری کند و آن را شخصی‌سازی نماید.

سخن پایانی درباره شخصیت وکتور پابجی موبایل

بازی پابجی موبایل در چند سال اخیر همواره توانسته در فهرست بهترین بازی‌های موبایلی و بتل‌رویال جهان قرار بگیرد و هر نسخه و سیزنی از بازی که منتشر یا به‌روز می‌شود تغییرات مختلفی را به همراه دارد. هر سیزن از این بازی از ویژگی‌ها و قابلیت‌های متعددی برخوردار است که می‌تواند چالش‌های مختلفی را به همراه داشته باشد.

شخصیت وکتور (vector) در بازی پابجی موبایل یکی از کاراکترهای محبوب و جذاب است که از قابلیت‌ها و ویژگی‌های مختلفی برخوردار است و می‌تواند جذابیت‌های زیادی برای گیمرها داشته باشد. بازیکنان می‌توانند با ارتقاء سطح خود و یا با پرداخت یوسی پابجی موبایل این کاراکتر را در اختیار بگیرند. چالش‌های جدیدی را در بازی تجربه کنند.

با مراجعه به وب‌سایت فروشگاه جم ایران موجو علاوه بر خرید جم بازی می‌توانید به مطالب آموزشی و کاربردی دسترسی داشته باشید. 

شاید خواندن مقاله آموزش تغییر جنسیت در پابجی موبایل (PUBG Mobile) در رسانه ایموجو برای شما جذاب باشد.

شما برای ما از شخصیت وکتور پابجی موبایل بنویسید

در این مطلب از سایت ایران موجو شما را باشخصیت وکتور پابجی موبایل آشنا کردیم. امیدواریم با خواندن این مطلب به‌راحتی هرچه‌تمام‌تر بتوانید از شخصیت وکتور پابجی موبایل نهایت لذت را ببرید. شما می‌توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما می‌توانید به مخاطبین سایت ایران موجو کمک کند تا بهترین بازخورد را از این بازی به دست بیاورند.

(سایت ایران موجو) سایت خرید یوسی ارزان، امکان خرید یوسی پابجی موبایل با قیمت ارزان و بر اساس میزان حجم دلخواه شما وجود دارد.
برای خرید uc، شما می‌توانید با مراجعه به بخش فروشگاه، یوسی پابجی موردنیاز خود را با حجم دلخواه، خریداری کنید.
خرید یوسی به موارد مختلفی بستگی دارد که مهم‌‌ترین آن، حجم بسته و سایت فروشنده است. مورد مهم دیگری که بر روی قیمت یوسی تأثیر زیادی دارد، قیمت ارز است.

شایان‌ذکر است که یوسی‌های خریداری شده، پس از اتمام مراحل خرید یوسی، دراسرع‌وقت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support