تاریخ انتشار Call of Duty Modern Warfare 3 در 10 نوامبر

تاریخ انتشار Call of Duty Modern Warfare 3 در 10 نوامبر
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 693
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

تاریخ انتشار Call of Duty Modern Warfare 3 در 10 نوامبر است. با این حال، اکتیویژن تبلیغ “دسترسی زودهنگام کمپین” خود را دارد که در آن بازیکنان می‌توانند یک هفته زودتر به این بازی بپردازند. در اینجا به مواردی پرداخته می‌شود که باید در مورد اجرای کمپین MW3 در اوایل این هفته بدانید.

چگونه کمپین MW3 را یک هفته زودتر بازی کنیم؟

برای دسترسی به کمپین MW3 یک هفته زودتر، بازیکنان باید یک نسخه دیجیتالی از بازی را در هر پلتفرمی پیش‌ خرید کنند. به نظر نمی‌رسد این مزیت برای پیش‌خرید نسخه‌های فیزیکی بازی اعمال شود.

Modern Warfare II در سال 2022 اولین سری از این مجموعه بود که به مردم اجازه می‌داد تا با پیش‌خرید، کمپین را یک هفته زودتر بازی کنند. این قابلیت یعنی پیش خرید بازی امسال دوباره قابل انجام است و ما انتظار داریم بازی‌های آینده این سری نیز به این روند ادامه دهند.

شاید بخوانید: کالاف دیوتی موبایل فصل 9 دارای 2 حالت زامبی خواهد بود

دسترسی زودهنگام (early access) کمپین MW3 چه زمانی شروع می‌شود؟

Activision در توییتی گفت که دسترسی زودهنگام کمپین از 2 نوامبر آغاز می‌شود. این تاریخی است که بازیکنان در هر پلتفرمی می‌توانند کمپین را بازی کنند؛ و نه فقط چند ماموریت بلکه کل کمپین از 2 نوامبر در دسترس است. دسترسی زودهنگام برای کمپین در ساعت 10 AM PT/1 PM ET در PC در دسترس است.

کمپین‌های Call of Duty معمولاً بین 4 تا 6 ساعت طول می‌کشند، بنابراین هر کسی که امیدوار است قبل از شروع بازی چند نفره، کمپین را به پایان برساند، ممکن است زمان کافی برای انجام این کار را قبل از تاریخ انتشار رسمی بازی در 10 نوامبر داشته باشد.

پیش بارگذاری کمپین چه زمانی آغاز می‌شود؟

در رایانه شخصیActivision  تأیید کرده است که بارگذاری اولیه برای دسترسی زودهنگام به کمپین در تاریخ 1 نوامبر در 9 AM PT/12 PM ET در دسترس خواهد بود که برای دانلود کمپین به شما 25 ساعت قبل از شروع دسترسی اولیه فرصت می‌دهد.

  1. علاقه مندان به حالت زامبی کالاف می توانند تریلر رسمی Modern Warfare 3 Zombies را با کلیک روی این لینک مشاهده کنند.

موضوع این کمپین چیست؟

MW3 دنباله مستقیم جنگ مدرن 2022 است. داستان به این صورت است که Task Force 141 دوباره گرد هم می‌آیند تا با دشمنان در مقیاس جهانی مبارزه کنند. مورد جدید برای MW3 چیزی است که ماموریت‌های رزمی باز (Open Combat Missions) نامیده می‌شود، که به گفته اکتیویژن، نسبت به مأموریت‌های Call of Duty سنتی، پایان بازتر دارند و غیرخطی‌تر هستند و به بازیکنان حق انتخاب بیشتری می‌دهند.

سایر امتیازات پیش‌خرید

نسخه استاندارد MW3 (70 دلار) شامل یک اسکین Zombie Ghost Operator است. نسخه گران‌تر Vault  (100 دلار) شامل اسکین Zombie Ghost Operator و همچنین طرح سلاح Soul Harvester Tracer، بسته Nemesis Operator، دو weapon vault و BlackCell Season 1 با 30 tier skip  اضافی است.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support