کالاف دیوتی موبایل فصل 9 دارای 2 حالت زامبی خواهد بود

کالاف دیوتی موبایل فصل 9
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 2605
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

کالاف دیوتی موبایل فصل 9، Graveyard Shift را با دو حالت زامبی، Zombies Classic و Undead Siege معرفی می‌کند که هر دو چالش‌های شدید و جذاب بقا را ارائه میکنند.

بازیکنان می‌توانند منتظر یک نبرد جدید و پر چالش در فصل 9 باشند که شامل امتیاز Launcher Plus، به روز رسانی‌های Mythical Weapon Draw و جوایزی مانند سلاح مرگ بار CX-9 – Lethal Hollow می‌شود.

علیرغم اینکه Call of Duty: Warzone Mobile در حال توسعه است، توسعه دهندگان گفته‌اند که Call of Duty Mobile همچنان پشتیبانی دریافت می‌کند.

Call of Duty Mobile دو حالت زامبی را معرفی کرده است که در فصل آینده در دسترس خواهد بود. جامعه کالاف دیوتی با انتشار Modern Warfare 3 در ماه نوامبر سال پر مشغله‌ای را پشت سر می‌گذارد. اما قبل از آن، گیمرهای کالاف دیوتی موبایل فصل جدیدی را با محتوای جدید دریافت خواهند کرد.

برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل می‌توانید وارد این صفحه شوید.

کالاف دیوتی موبایل در حال حاضر در فصل 8 است. که این ماه با نام ERROR 404 شروع شده است. نکته برجسته این فصل اضافه شدن نقشه چند نفره جدید Kurohana Metropolis است، منطقه‌ای با موضوع علمی تخیلی در مرکز شهر و نبردهای تن به تن ثابت. علاوه بر این در فصل هشتم کالاف تفنگ شاتگان آرگوس نیز منتشر شد که جزء اسلحه هایی با بالاترین برد و کشتار با یک تیر در کلاس خود را دارد.

فصل جدید بازی کالاف دیوتی موبایل با عنوان Graveyard Shift، دارای تم هالووین است و در 4 اکتبر ساعت 5 بعد از ظهر PT شروع می‌شود. در حالت زامبی کلاسیک، گیمیرها به Shi no Numa، مرداب مرگ، یکی از نقشه‌های زامبی Call of Duty: Black Ops 3 باز خواهند گشت. جوخه‌ها با انبوهی از زامبی‌ها روبرو می‌شوند که با افزایش در اطراف شما کشنده تر نیز می‌شوند. در حالت Undead Siege، بازیکنان کالاف وارد یک نسخه زامبی از نقشه بتل رویال Isolated می‌شوند تا با متحدان خود به مدت 5 رو و پنج شب زنده بمانند.

فصل 9 کالاف دیوتی موبایل هالووین

علاوه بر دو حالت زامبی، Call of Duty Mobile Season 9 یک بتل پس جدید نیز به همراه خواهد داشت. نکته برجسته بتل پس امتیاز Launcher Plus است که در فصل 12 کالاف دیوتی موبایل 2020 منتشر شد. این امتیاز با افزودن مهمات اضافی، عملکرد لانچرها را به طور قابل توجهی افزایش می‌دهد و شانس کسب امتیازی را که گیمر با لانچر مجهز حذف می‌کند را افزایش می‌دهد.  The Mythical Weapon Draw با معرفی سلاح جدید CX-9 – Lethal Hollow به روز رسانی می‌شود، در حالی که گیمرها می‌توانند جوایز دیگر مانند Kestrel – Blessed Hollow Operator Skin را دریافت کنند.

نقشه Haunted Hacienda فصل 9 کالاف دیوتی موبایل

انتشار Call of Duty: Modern Warfare 3 تنها خبری نیست که طرفداران Call of Duty را هیجان زده کرده است. کالاف دیوتی وارزون موبایل نیز سال گذشته معرفی شد و قول می دهم تجربه ای را که برای در کامپیوترهای شخصی و کنسول های بازی داشته اید در Call of Duty: Warzone Mobile در تلفن های همراه خود تجربه کنید.

اگر گیمیر وارزون موبایل هستید برای خرید سی پی کالاف دیوتی وارزون موبایل وارد این صفحه شوید.

 

ثبت دیدگاه
iranmojo online support