معرفی انواع چیت‌های پابجی

معرفی انواع چیت پابجی

رقابت عادلانه، برای بعضی از گیمیرها می‌تواند آزاردهنده یا حتی اعصاب خردکن باشد به طوری که نمی‌توانند مراحل بازی را مطابق با روندی که مورد پسند سازندگان بازی است، طی کنند. این دسته از گیمیرها، معمولا از شیوه‌های مختلفی برای دور زدن بازی و محدودیت‌های آن استفاده می‌کنند. چیت‌های پابجی و یوسی پابجی موبایل یکی از همین روش‌ها هستند که برای موفقیت سریع در بازی PUBG Mobile مورد استفاده قرار می‌گیرند. در این مقاله، مروری بر انواع چیت‌های این بازی بتل رویال پرطرفدار خواهیم داشت.

انواع چیت‌های پابجی

چیت یا Cheat، به معنای تقلب است. در بازی‌های ویدویی، از کدهای مختلفی تحت عنوان “چیت” برای پیشبرد مراحل بازی استفاده می‌شود. این کدها، در واقع به بازیکن توانایی انجام کارهایی را خواهند داد که در روند معمول بازی، امکان انجام آنها برای بازیکنان وجود ندارد. در بسیاری از بازی‌های آفلاین، استفاده از چیت‌ها مشکلی برای شما ایجاد نمی‌کند؛ اما در بازی‌های آنلاین، قضیه کاملا برعکس است و حتی می‌تواند باعث بن شدن اکانت شما از سوی شرکت سازنده شود.

چیت‌های پابجی نیز، از همین دسته هستند و به دلیل آنلاین بودن این بازی، در صورت تشخیص از سوی شرکت سازنده، می‌توانند موجب حذف یا بن شدن اکانت دائم شما در این بازی شوند. با این وجود، هنوز هم بسیاری از بازیکنان، از این چیت‌ها برای طی کردن مراحل بازی PUBG Mobile استفاده می‌کنند.

مشاهده دشمنان در میدان مبارزه

با استفاده از این چیت، شما امکان می‌توانید دشمنانی را که در فاصله 500 متری شما قرار دارند، ببینید. در این حالت، دایره‌ای قرمز رنگ دور این افراد ایجاد می‌شود که شناسایی آنها را برای شما بسیار آسان می‌کند.

مشاهده افراد و اشیا پشت دیوار (PUBG Mobile Wall Hack)

این چیت، یکی از اعصاب خردکن ترین چیت‌های پابجی است که در آن، عملا هیچ دیواری مانع بین شما و سایر دشمنان نخواهد بود و در صورت استفاده دشمنان از این چیت، هیچ کجا از دست آنها در امان نخواهید بود. با استفاده از این چیت، افراد پست دیوار، به صورت رنگی برای شخص متقلب نمایان خواهند شد و غافلگیر کردن آنها بسیار ساده است.

چیت افزایش سرعت حرکت (PUBG Mobile Speed Hack)

با استفاده از این چیت، سرعت حرکت شما تا حد قابل توجهی افزایش می‌یابد. تفاوتی ندارد که شما پیاده باشید یا سوار بر یک وسیله نقلیه، در هر حال سرعت شما تا حد قابل توجهی زیاد می‌شود و می‌توانید به راحتی از دست دشمنان خود فرار کنید یا زودتر به موقعیت‌های مورد نظر خود برسید.

هک کردن ردیاب (PUBG Mobile ESP Hack)

با استفاده از این چیت، موقعیت دشمنان را به راحتی پیدا خواهید کرد. در این حالت، در بالای سر هر یک از دشمنان شما، یک خط ایجاد می‌شود که یک سر آن به آسمان متصل است و با استفاده از آن می‌توانید موقعیت هر فرد را ببینید.  

نمایش نمودار خون و سلامتی دشمنان

شما در میدان نبرد نمی‌دانید که رقیب شما با یک گلوله می‌میرد یا برای کشتن او به چند خشاب مختلف نیاز دارید. این موضوع، هیجان بازی را افزایش می‌دهد اما، ممکن است که برخی از بازیکنان، برای اطلاع یافتن از وضعیت سلامت دشمنان، از نوعی از چیت‌های پابجی که این قابلیت را به آنها می‌دهد، استفاده کنند.

کنترل لگد اسلحه در هنگام شلیک (PUBG Mobile No Recoil Hack)

در بازی‌های شوتر، هر اسلحه پس از شلیک، لگد می‌زند و این اتفاق، باعث کاهش دقت نشانه گیری و هدر رفتن گلوله خواهد شد. این موضوع، در بازی‌های شوتر ویژه موبایل، بسیار آزاردهنده تر است و برای کنترل این لگد، نیاز به مهارت بالایی دارید. از این رو، ممکن است تا برخی از بازیکنان، از این چیت‌های پابجی به این منظور استفاده کنند. در چیت No Recoil، میزان لگد اسلحه تا حد زیادی کاهش می‌یابد و هدف گیری شما با دقت بیشتری انجام می‌شود.

قفل کردن اسلحه بر روی هدف (PUBG Mobile Aimbot Hack)

با این چیت، اسلحه شما بر روی اهداف مختلف و دشمنان، قفل می‌شود و برای هر بار شلیک به آنها، نیازی به هدف گیری مجدد نخواهید داشت.

برای ارتقا سلاح‌ها و تجهیزات خود. شما می‌توانید با خرید یوسی پابجی موبایل از ایران موجو و استفاده از آن برای خرید سلاح‌ یا ارتقا تجهیزات ، به یک بازیکن قوی تر تبدیل شوید.

خرید یوسی پابجی با نازلترین قیمت از سایت ایران موجو

استفاده از چیت‌های پابجی، معمولا ریسک بالایی دارد و می‌تواند باعث جریمه شدن، محرومیت موقت یا حتی بن شدن دائمی اکانت شما شود. اگرچه در برخی از حالت‌ها، نرم افزار مختلفی با قابلیت آنتی بن شدن، برای این بازی ارائه می‌شود اما باز هم، احتمال از بین رفتن اکانت شما صفر نخواهد بود و پیشنهاد می‌کنیم که به جای استفاده از چیت‌های پابجی و نگرانی دائمی در رابطه با جریمه شدن یا حذف اکانت، از روش‌های ایمن دیگری مانند خرید یوسی پابجی برای ارتقا سلاح‌ها و تجهیزات خود استفاده کنید و بازی عادلانه را به تقلب کردن ترجیح دهید.

در سایت ایران موجو، امکان خرید یوسی پابجی موبایل با قیمت ارزان و بر اساس میزان حجم دلخواه شما وجود دارد. برای خرید این ارز، شما می‌توانید با مراجعه به بخش فروشگاه، یوسی پابجی مورد نیاز خود را را با حجم دلخواه، خریداری کنید. شایان ذکر است که یوسی‌های خریداری شده، پس از از اتمام مراحل خرید، در اسرع وقت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

خرید uc پابجی با نازلترین قیمت از سایت ایران موجو سایت خرید یوسی

در سایت ایران موجو (سایت خرید یوسی ارزان)، امکان خرید یوسی پابجی موبایل با قیمت ارزان و بر اساس میزان حجم دلخواه شما وجود دارد.
برای خرید uc، شما می‌توانید با مراجعه به بخش فروشگاه، یوسی پابجی مورد نیاز خود را را با حجم دلخواه، خریداری کنید.
خرید یوسی به موارد مختلفی بستگی دارد که مهم­ترین آن، حجم بسته و سایت فروشنده می­باشد. مورد مهم دیگری که بر روی قیمت یوسی تاثیر زیادی دارد، قیمت ارز می‌باشد.

شایان ذکر است که یوسی‌های خریداری شده، پس از از اتمام مراحل خرید یوسی، در اسرع وقت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support