راهنمای خرید گیفت کارت 20 دلاری پلی استیشن

گیفت کارت پلی استیشن

پلی استیشن یکی از پرطرفدارترین کنسول‌های دنیا و محصولی بی‌نظیر از شرکت سونی است که همواره طرفداران مختص به خود را داشته است. شما با خرید گیفت کارت 20 دلاری پلی استیشن می‌توانید از خدمات شرکت سونی استفاده کرده و از مزایا و ویژگی‌های بسیار زیادی برخوردار شوید.

در این مقاله قرار است شما را با انواع گیفت کارت‌های پلی استیشن آشنا کرده و شما را در خرید گیفت کارت 20 دلاری پلی استیشن راهنمایی کنیم.

گیفت کارت چیست؟

گیفت کارت نوعی کارت فیزیکی یا مجازی است که به عنوان جایگزین پول نقد توسط شرکت‌ها به مشتری داده می‎شود تا بتواند خریدهای خاصی از آن شرکتی که این کارت‌ها را دریافت کرده، انجام دهد و از مزایای آن استفاده کند.

گیفت کارت

ویژگی‌های هر گیفت کارتی که از هر شرکتی دریافت می‌کنید با دیگر شرکت‌ها از کشورهای مختلف، متفاوت است و این مسئله در مورد نوع خدمات و استفاده‌ی شما از کنسول‌ها هم صادق است.

گیفت کارت پلی استیشن چیست

گیفت کارت پلی استیشن، کارت هدیه‌ای از طرف کمپانی سونی به کاربران پلی استیشن است و گیمرها آن را با عنوان PSN (PlayStation Network Card) می‌شناسند. گیفت کارت‌های پلی استیشن در قیمت‌های مختلف موجود است و شما می‌توانید با پرداخت هر کدام به صورت چندماهه، از خدمات سونی استفاده کنید.

از ارزان‌ترین گیفت کارت‌ها مثل گیفت کارت 3 دلاری گرفته تا گیفت کارت 100 دلاری که گران‌ترین آن‌ها است. شما با خرید گیفت کارت 20 دلاری پلی استیشن می‌توانید خدمات خود را تا 3 ماه تمدید کنید. چنان چه در استفاده از این گیفت کارت تردید دارید، می‌توانید از اکانت 14 روزه‌ی پلاس رایگان استفاده کنید که به واسطه‌ی قیمت پایین، طرفداران زیادی در ایران دارد.

 اگر قبلا عضو PlayStation Plus بوده‌اید، می‌توانید از اکانت پلاس 14 روزه رایگان استفاده کنید. اگر قبل از پایان دوره آزمایشی 14 روزه اشتراک خود را لغو کنید، اشتراک آزمایشی شما به طور خودکار با اشتراک ماهانه و با هزینه ماهانه حساب می‌شود و از کیف پول PSN شما کسر خواهد شد.

خرید ارزان گیفت کارت EA Access پلی استیشن در ایران موجو

خرید گیفت کارت 20 دلاری پلی استیشن

با خرید گیفت کارت پلی استیشن، روی هر کارت فیزیکی یک کد برای فعال‌سازی اعتبار در اکانت  PSN درج شده و برای کارت‌های آنلاین، این کد جهت فعال‌سازی ارسال می‌شود. با وارد کردن آن کد، به میزان اعتبار خریداری‌شده توسط کاربر، حساب او شارژ می‌شود یا در اصطلاح redeem می‌شود و شما قادر به خرید اینترنتی خواهید بود.

redeem شدن کارت هدیه به معنای فعال کردن کد و شارژ حساب کاربری است. این نکته را فراموش نکنید که با خرید گیفت کارت 20 دلاری پلی استیشن، شما تا سقف اعتبار بیشتر از ۲۰ دلار نمی‌توانید خرید انجام دهید.

روش‌های فعال‌سازی کد گیفت کارت پلی استیشن

فعال‌سازی گیفت کارت پلی استیشن به 2 روش زیر انجام می‌گیرد:

1.     از طریق وب

مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید و فرض را بر این گرفته‌ایم که گیفت کارت را خریداری کردید:

  • ابتدا وارد سایت سونی شوید http: //www. SonyEntertainmentNetwork. com
  • لوکشین کشور آمریکا را انتخاب کرده و Sign in را بزنید. ( اگر اکانت سونی ندارید، یک اکانت جدید درست کرده و لوکیشن آمریکا را انتخاب کنید )
  • وارد اکانت شده و روی آیکون چهره‌ی خندان کلیک کنید و گزینه Redeem Codes را انتخاب کنید
  • کد ۱۲ رقمی گیفت کارت پلی استیشن را وارد کرده
  • اکانت شما شارژ شد

2.     از طریق کنسول پلی استیشن

Redeem کردن کد گیفت کارت از راه کنسول به ترتیب:

  • اول پس از روشن کردن کنسول به اکانت PSN خود بروید
  • در قسمت بالا و سمت چپ این صفحه، گزینۀ PlayStation Store را انتخاب کنید
  • منوی سمت چپ آن را باز کنید و آخرین گزینۀ یعنی Redeem Codes را بزنید
  • پس از آن باید کلید X روی دستۀ پلی استیشن را بزنید و صفحه خالی کد 12 رقمی ظاهر می‌شود.
  • کد 12 رقمی را وارد کرده و اکانت شما شارژ می‌شود

psn ارزان

کلام آخر

ایران موجو از با سابقه‌ترین و بهترین فروشگاه‌های آنلاین ایرانی در زمینه خرید واحدهای پولی بازی‌های آنلاین است و شما می‌توانید از خرید گیفت کار‌ت‌های فروشگاه ایران موجو اطمینان حاصل کنید. امیدوار هستیم که خواندن این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support