معرفی بازی farlight 84

معرفی بازی فارلایت 84
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 877
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

فرض کنید یک روز از خواب بیدار می شوید و خودتان را در  دنیایی دیگر می بینید دنیایی پر از آشوب و در گیری، دنیایی در حال نابودی ، که سرنوشت  آن در دستان شماست و باید آن را نجات دهید. در بازی farlight 84 شما باید در کنار دوستان خود بجنگید و دنیایی که در آن قرار می گیرید را نجات دهید.برای شناخت بیشتر از این بازی جذاب در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بازی farlight 84

بازی farlight 84بازی فارلایت 84 یک بازی اکشن و جهان باز است. این بازی بتل رویال در 23 آوریل 2023 برای پلتفرم اندوروبد،ios و ویندوز منتشر شد. بازی farlight 84 توسط استودیوی محبوب LilithGames برای موبایل توسعه یافته است. بعد از آن که سازنده بازی ایپکس لجندز موبایل اعلام کرد که دیگر از این بازی پشتیبانی نمی کند به سرعت بازی farlight 84 جایگزین این بازی شدو توانست طرفداران این بازی را به خود جذب کند و در بین گیمرها محبوبیت زیادی پیدا کرد.در این بازی هیجان را تجربه کنید و با قدرت های ماورایی خود دشمن را شکست دهید.

گیم پلی بازی farlight 84

بازی farlight 84در این بازی در حالت اصلی بتل رویال بازیکنان بصورت 2 یا سه نفره باهم متحد میشوند . هر بازیکن شخصیتی را انتخاب می کند که به هر کدام این شخصیت ها capsuler می گویند که توانایی ها و نقش های منحصر به فرد خود را در مبارزات دارند. بازی farlight 84 شما را  به دنیای آینده و در سال 2084 در یک بی نظمی و آشفتگی می برد،شما باید بجنگید مهمات بدست آورید و برای بقا تلاش کنید.

در حالت استاندارد بتل رویال ، هر تیم وارد مسیری از پیش تعیین شده می شوند و بدون هیچ سلاحی در زمین های نبرد فرود می آیند،آنها برای تهیه تجهیزات و سلاح های خود باید غارت کنند و وسایلی که برای زنده ماندن نیاز دارند را بدست بیاورند. آنها باید با تمام تیم‌های دیگر مبارزه کنند و جایگاه اول را برای پیروزی حفظ کنند.

در شروع مسابقه، هر بازیکن فرصتی برای ریسپان دارد، اما این شانس فقط یک بار داده می شود و پس از مدت زمان مشخصی، تمام ریسپان های باقی مانده غیرفعال می شوند. در یک بازه زمانی مشخص، قطرات هوایی از Isle City برای کمک به کپسول‌ها در میدان نبرد ارسال می‌شود . این قطره هوایی حاوی غارت افسانه ای مانند سلاح ها و وسایل نقلیه قدرتمند است.

بازی farlight 84حالت شکار منحصر به فردبازی farlight 84 سلاح ها و وسایل نقلیه را از Battle Royale قرض می گیرد اما هدف اصلی مسابقه را تغییر می دهد. در Hunt، به تیم ها یک نقشه شبکه داده می شود و یک انتخاب در مورد جایی که می خواهند spawn کنند. همچنین می‌توانید مکان‌هایی را که تیم‌های دیگر ممکن است در این نقشه spawn کنند، ببینید و همه تیم‌ها همزمان spawn می‌کنند.

غارت، اسلحه بازی، و مکانیک رانندگی همگی شبیه بتل رویال هستند. هدف هر تیم در حال حاضر جمع آوری ریزتراشه ها از دنیای بازی یا از دشمنان سقوط کرده است، زیرا هر تیم نیز با ریزتراشه های خود تولید می کند. هنگامی که تیم به اندازه کافی ریزتراشه جمع آوری کرد، می تواند از طریق منطقه تخلیه مشخص شده توسط نقشه تخلیه شود و به پیروزی برسد. چندین تیم می توانند در این حالت به پیروزی برسند.

در هر دو حالت،ماشین های پیشرفته را می توان در اطراف نقشه پیدا کرد و برای هر کسی که می تواند آنها را به دست آورد،خوش شانسی بزرگ است. این وسایل نقلیه تحرک یا توپخانه ای را می دهند که فراتر از توانایی های یک بازیکن معمولی است. علاوه بر این، برای افزودن گیم پلی سریع Farlight 84، همه کپسول ها به یک جت پک مجهز شده اند که به آنها اجازه می دهد هم به صورت افقی و هم به صورت عمودی حرکت کنند.

این بازی همچنین دارای حالت‌های Team Deathmatch و Solo مشابه سایر بازی‌ها و همچنین یک حالت آموزشی برای تمرین است. حالت های منحصر به فرد دیگر عبارتند از Treasure War , Vehicle Mayhem و Bayfront Rally است.

شاید برای شما جالب باشد

داستان بازی farlight 84

بازی farlight 84دهه 2050، زمان نوآوری های علمی و پیشرفت تکنولوژی بود. با پذیرش گسترده استفاده از پروتزها، آزمایشگاه تحقیقاتی Deter یک قدم فراتر رفت و مغز انسان را به یک شبکه دیجیتالی تبدیل کرد، که از آن به عنوان “تقویت مغز Cellink” یاد می شود، همه را به طوفان برد و تقریباً 80٪ از کل جمعیت تا دهه 2070 آن را انتخاب کردند. تقویت بینایی و تصویربرداری داخل مغزی به اندازه تلفن های همراه رایج و کاربردی بود. مشکلات گاه به گاه سیستم عامل توسط کاربران کنار گذاشته شد و آنها با هیچ چیز از این فناوری منصرف نمی شدند.

در سال 2081، یک ویروس ناشناخته  سراسر جهان رافرا گرفت و قوای ذهنی کسانی را که برای تقویت Cellink انتخاب کرده‌اند ضعیف کرد و آنها را به “Zomborgs” تبدیل کرد.انسانیت و تمدن بشری از بین رفته بود، کسانی که ارتقاء را انتخاب نکردند، بازماندگان این فاجعه بزرگ بودند. با این حال، شزایط آن ها هم خوب نبود، زیرا نه تنها باید با زامبورگ‌های وحشی مقابله می کردند، بلکه باید برای منابع کمیاب نیز با یکدیگر هم می‌جنگیدند.تلاش برای بقا در این زمین بایر آغاز شد.

بازی farlight 84بازماندگان به خاطر حملات مداوم زامبورگ ها همه تلاش خود را کردند تا از زامبورگ‌ها دور شوند، با آن دسته از بازماندگان در منطقه خلیج کندلیا که به «شهرهای جزیره» اسرارآمیز گریختند. پس از آن، یک شخصیت کارتونی معروف بر روی پرده‌ها ظاهر شد و به بازماندگان با وعده پاداش های خوب ماموریت هایی محول کرد.باز ماندگان در مواجهه با منابع رو به کاهش، چاره ای جزقبول کردن این ماموریت ها را نداشتند. ولی آنها از خطراتی که در انتظارشان است اطلاعی ندارند….

قهرمان بازی farlight 84 شوید

بازی farlight 84

  • برای برتری تاکتیکی بازی farlight 84 در نبردها بر جت پک مسلط شوید و از طریق موقعیت یابی استراتژیک شکست را به پیروزی تبدیل کنید!
  • برخی از وسایل نقلیه می توانند از میان رودخانه ها عبور کنند، در حالی که برخی دیگر می توانند به برجک های مهیب تبدیل شوند یا مانند یک ابرقهرمان ،قدرت آتش خود را آزاد کنند. به تیم خود بپیوندید، یک کاروان قدرتمند تشکیل دهید و با انبار مهماتو وسایل نقلیه غیرقابل توقف  دشمنان خود را شکست دهید!
  • چهار نقش قهرمان را باز کنید: حمله، دفاع، پیشاهنگ و پشتیبانی، و یک جوخه رزمی متنوع را جمع آوری کنید که در آن هر عضو بتواند جایگاه منحصر به فرد خود را پیدا کند!
  • حتی در مراحل اولیه نبرد، شما این شانس را دارید که دوباره احیا شوید و خطر مرگ فوری در هنگام فرود را از بین ببرید. اگر یک حمله تن به تن  با شکست مواجه شد، هم تیمی های شما می توانند به کمک شما بیایند و به شما اجازه دهند برای انتقام به میدان نبرد بازگردید.

بازی farlight 84برای نجات جهان به بازی farlight 84 بپیوندید و با یک حساب در چند device بازی کنید،تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دانلود نسخه اندروید بازی فارلایت 84

دانلود نسخه iosبازی فارلایت 

ثبت دیدگاه
iranmojo online support