منتظر انتشار نسخه سوم No More Heroes در تابستان سال 1400 باشید

WCCFnormoreheroes
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 681
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

بازی No More Heroes 3 (یا به‌اختصار NMH3)توسط استودیوی Grasshopper Manufacture ساخته شده و نمایانگر ایده­های خاص Goichi Suda است. خلاقیت در طراحی مراحل و گیم­پلی این بازی ازجمله موارد قابل‌توجه و حائز اهمیت آن است.

مجموعه بازی‌های No More Heroes که یک اکشن سوم‌شخص است از محبوب­ترین سری بازی­های کنسول نینتندو به شمار می­آید و همچون دیگر بازی­های سودا روندی غیرقابل‌پیش‌بینی و غافلگیرانه دارد و اتفاقات متفاوتی را پیش روی پلیر قرار می‌دهد. نسخه دوم این مجموعه توانست مخاطبان زیادی را جذب خود کند و در سال 2019 خبر از ساخت نسخه سوم این مجموعه آمد و هواداران در انتظار اطلاعات بیشتری از این نسخه هستند. در ادامه کمی بیشتر با بازی NMH3 آشنا خواهیم شد و بیشتر درباره آن صحبت می‌کنیم. در ادامه مطلب با بخش اخبار بازی سایت ایران موجو همراه باشید.

نگاهی به نسخه ­های پیشین No More Heroes

در اولین نسخه NMH که اتفاقات آن در شهر خیالی سانتا دیستروی (Santa Destroy) روی می‌دهد، تراویس (Travis Touchdown) یک کاتانای لیزری (کاتانا نام یک نوع شمشیر ژاپنی است) را از یک حراج اینترنتی می‌خرد و راه خود را به عنوان یک قاتل پیدا می‌کند. در این میان سیلویا (Sylvia Christel)، مدیر انجمن قاتلان به تراویس پیشنهاد می‌دهد تا در ازای دریافت پول و کسب شهرت، ده قاتل برتر انجمن را از بین ببرد و تراویس هم می‌پذیرد و ماجراها و پیچیدگی­های زیادی در ادامه بازی باعث هیجان هرچه بیشتر آن می‌شود. تراویس با وجود خون و خونریزی­های فراوان و اشتیاق زیادش به قتل، انسانیت شگفت­آوری از خود نشان می‌دهد که در طول بازی نمایان می‌شود.

در No More Heroes 2، تراویس که اکنون بازنشسته شده، پس از سه سال با هدفی متفاوت با نسخه قبل باز به میدان بازمی‌گردد. قاتل شماره یک فعلی انجمن قاتلان بهترین دوست تراویس را کشته و او برای گرفتن انتقام دوستش وارد میدان می‌شود و هرکه در این راه مقابل او قرار می‌گیرد، می‌کشد.

در بازی Travis Strikes Again: No More Heroes که یک اسپین آف از بازی های NMH می­باشد تراویس به همراه Badman به داخل کنسول بازی تراویس کشیده می­شوند و با وجود کینه و دشمنی­ای که بینشان است باهم تلاش میکنند تا از کنسول بازی نجات یابند.

تاریخ اکران بازی No More Heroes 3

بازی No More Heroes  3 قرار بود در سال 2020 روانة بازار شود اما به علت شیوع کرونا برنامه کاری استودیو تغییر می‌کند. طبق اعلام­های صورت‌گرفته از سمت سازندگان در مراسم Nintendi Direct، ضمن نمایش تریلر بازی در این مراسم، زمان انتشار بازی NMH3 در تاریخ 27 آگوست 2021 میلادی مصادف با 5 شهریور 1400 شمسی به‌صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوئیچ خواهد بود. در تریلر نمایش‌داده‌شده در مراسم جزئیات جدیدی در باره داستان بازی و همچنین گیم­پلی آن ارائه شده است که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم.

در این نسخه از بازی No More Heroes شاهد بازگشت Travis Touchdown به سانتا دیستروی پس از دو سال تبعید خودخواسته خواهیم بود. تراویس شخصیت اصلی این بازی است که با کاتانای لیزری خود توانست با پیروزی بر بهترین قاتلان سانتا دیستروی به برترین قاتل تبدیل شود. تراویس برای مبارزه با دشمنان خود دارای ابزارهای منحصر به فردی است که در تریلر بازی به برخی از آنها اشاره شده است. این ابزارها می‌توانند توسط بازیکنان ارتقا داده شوند و شکست دادن حریف را ساده و راحت‌تر کنند.

داستان بازی No More Heroes 3

تراویس که در نسخه‌های پیشین NMH موفق به تبدیل‌شدن به برترین قاتل جهان شد این بار پس از بازگشت از تبعید دوسالة خود به سانتا دیستروی باید از سیارة خود، زمین، در برابر تعداد زیادی از مهاجمان فضایی محافظت کند. داستان No More Heroes 3 دو سال بعد از اتفاقات Travis Strikes و پنج سال پس از وقایع NMH2 روی می‌دهد. 20 سال قبل یک بشقاب پرنده فضایی (UFO) جایی بر روی زمین سقوط می‌کند که یک بیگانه به نام FU سرنشین آن بود.

پسر جوانی به نام Damon، FU را پیدا می‌کند و از دید همگان پنهانش می‌کند. هر دوی آنها با هم تلاش می‌کنند تا راهی برای برگرداندن FU به خانه­اش پیدا کنند. زمانی که موفق می‌شوند و راهی می­یابند، FU به Damon قول می‌دهد که سال دیگر برای قدردانی و جبران لطف Damon بازخواهد گشت.

سال­ها بعد که Damon با استفاده از قدرت­ها و تجهیزات بیگانه­ی بقایای بشقاب پرنده به یک شخص بزرگ و با نفوذ در تجارت تبدیل شده بود FU برمی‌گردد اما بجای یک دیدار دوستانه و صمیمی Damon را با بیان اهداف و نقشه­های خود برای تسخیر زمین شگفت‌زده می‌کند. اکنون Damon به FU و 9 بیگانه­ی دیگر کمک خواهد کرد تا دنیا را تصاحب کنند و این به تراویس بستگی دارد که پیشرفت آنها برای سلطه بر جهان را متوقف کند و دنیا را نجات دهد.

گیم ­پلی و روال بازی No More Heroes 3

در NMH3 قهرمان مجموعه، Travis Touchdown، باید با کاتانای لیزری خود به جنگ بیگانگان رفته و آنها را شکست دهد. با این حال قبل از اینکه او بتواند به تورنمنت‌ها بپیوندد و با بیگانگان بجنگد باید مجوز حضور در آنها را کسب کند. در واقع با انجام کارها و فعالیت­های گوناگون باید برای خود پول جمع کند و از آنها برای پرداخت هزینه ورود به تورنمنت‌ها استفاده نماید. می‌توان انتظار داشت که قاتل ارشد انجمن قاتلان متحد دارای حق امتیازاتی نسبت به دیگران است، اما این‌طور نیست، او باید کار کند و پول جمع کند و هزینه ورودی به تورنمنت را پرداخت کند.

قدرت­های تراویس نیز با او از Travis Strikes می­آیند. او با استفاده از دستکش مرگ خود می‌تواند مجموعه حرکات خود را با زره و سلاح­های جدید، ارتقا دهد و سفارشی کند. لازم به ذکر است که نمایشنامه و داستان بازی به‌اندازه کاراکترها و شخصیت­های آن خوب و جذاب است. بهره­گیری از رنگ­آمیزی متنوع و مناسب در بهترشدن شخصیت­های دو نسخه پیشین بسیار تأثیرگذار بود. دانستن این موضوع باعث خشنودی و دلگرمی است که بسیاری از شخصیت­های محبوب در این نسخه بازمی‌گردند.

!!! همین حالا می توانید از طریق فروشگاه جم ایران موجو برای خرید uc pubg mobile اقدام کنید!!!

شخصیت­ها و کاراکترهای No More Heroes 3

از توئیت منتشر شده توسط Suda که گرافیک صداپیشگان کاراکترهای No More Heroes 3 بود می‌توان دریافت که علاوه بر Travis Touchdown، Sylvia، Shinobu و Badgirl نیز در این نسخه برمی‌گردند و حضور دارند. علاوه بر این دو کاراکتر جدید هم می‌بینیم که اولین حضور خود را در NMH3 خواهند داشت. اولین آنها برادر تراویس، هنری است که با رقیب یکدیگر نیز می‌باشند و دومین کاراکتر جدید با نام Mr. Blackhole شناخته می‌شود، شخصیتی که شبیه بیگانگان است و احتمالاً نقش برجسته­ای را در بازی ایفا خواهد کرد. لازم به ذکر است که باس­های بازی نیز بسیار خلاقانه طراحی شده­اند.

در سرتاسر جهان والدین به علت محتوای مناسب برای خانواده به نینتندو اعتماد دارند اما این بازی از معدود بازی­هایی است که نیاز به احتیاط دارد. به دلیل خشونت کمیک و به‌تصویرکشیدن خون و خونریزی که در No More Heroes 3 وجود دارد برای هر گروهی مناسب نیست.  برای پیگیری سایر اخبار با سایت ایران موجو همراه باشید.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support