Super Barbarian، اولین نیروی ماورائی بازی کلش آف کلنز

Super Barbarian در بازی کلش آف کلنز
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 783
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

Super Barbarian اولین نیروی ماورائی بازی کلش آف کلنز است که در به‌ روزرسانی بهاری به این بازی اضافه شد. اگر از طرفداران بازی کلش آف کلنز هستی و دوست داری بیشتر با اولین نیروی ماورائی این بازی اندرویدی آشنا و از بازی کردن لذت ببری، بهت پیشنهاد می کنم که به خوندن این مقاله ادامه بدی تا در مورد Super Barbarian در بازی موبایل کلش اف کلنز اطلاعاتی رو در اختیارت قرار بدم.

عناوین مطلب امروز ما:

  • توضیحاتی در مورد مبارز ویژه
  • وضعیت سربازان بعد از به‌روزرسانی
  • بازگشایی قفل
  • پیشنهاد جذاب به شما، خرید جم بازی

Super Barbarian در بازی کلش آف کلنز

معرفی Super Barbarian در بازی آنلاین کلش آف کلنز

Super Barbarian یک مبارز چیره‌دست و شگفت‌انگیز است که مدتی پس از وارد شدن به بازی، نبرد را شروع و دیوانه وارد همه‌چیز را نابود می‌کند. از ویژگی‌های مهم این مبارز جدید می‌توان به نقاط نابودی بیشتر، قدرت آسیب بیشتر و حرکت سریع‌تر اشاره کرد. همچنین شاید یکی از مهم­ترین خصوصیات این نیروی جدید، کمربند جذابی است که بر روی سر آن قرار دارد و وجه تمایز او با یک مبارز عادی بربریان است.

این طوفان ویرانگر به جز این که اهداف نزدیک‌تر را نابود کند نسبت به هر چیز دیگری کور است. به علاوه این جنگاور جذاب یک گروه ضربت عالی برای حملات سریع و برق‌آسا می باشد که هیچان بازی را دو چندان می کند. در حقیقت Super Barbarian در بازی کلش آف کلنز یک نسخه قوی‌تر و قدرتمندتر نسبت به بربریان معمولی است. همچنین مانند بربریان بولدر بیس از توانایی نابودی ویژه‌ای برخوردار بوده که برای چند ثانیه سرعت و قدرت نابودی آن افزایش پیدا می‌کند.

وضعیت سربازان بعد از به‌ روزرسانی

وضعیت Super Barbarian در کلش آف کلنز بر اساس بربریان معمولی مشخص می‌شود؛ یعنی اگر شما یک بربریان معمولی در سطح ۹ دارید بعد از این به‌روزرسانی شما یک بربریان ویژه سطح ۹ دریافت خواهید کرد.

وضعیت سربازان بعد از به‌روزرسانی کلش آف کلنز

برای باز کردن و به‌روزرسانی ۵۰۰۰۰ اکسیر سیاه نیاز است؛ اما قبل از خرید می‌توانید از این سربازان ویژه در یک حمله دوستانه استفاده کنید. این به‌روزرسانی ۷ روز طول می‌کشد و علاوه بر این مبارز ویژه، سه سرباز ویژه دیگر نیز در این به‌روزرسانی معرفی خواهند شد.

پیشنهاد جذاب به شما، خرید جم بازی

همان‌طور که گفته شد با این به‌روزرسانی چهار سرباز ویژه آزاد خواهند شد. پس با وب‌ سایت معتبر و محبوب ایران موجو همراه باشید تا از آخرین اخبار بازی کلش آف کلنز با خبر شوید و با سربازان ویژه در این به‌روزرسانی آشنا شوید. همچنین با استفاده از لینک سایت ما که در بالا ذکر شده است می‌توانید جم بازی کلش آف کلنز را که در بسته‌های متنوع برای شما کاربران عزیز در نظر گرفته شده است، خریداری کنید.

خرید جم بازی به شما در پیشرفت سریع‌تر در بازی کمک می‌کند. با خرید جم بازی از وب­سایت ما حساب بازی خود را در کوتاه‌ترین زمان شارژ کرده و از بازی کردن لذت ببرید.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support