آسان ترین روش ساختن پایگاه در کلش اف کلنز

آسان ترین روش ساختن پایگاه در کلش اف کلنز

اگر شما هم از طرفداران بازی کلش اف کلنز هستید؛ احتمالا همیشه به دنبال روش ‌های جدید برای بهبود وساختن پایگاه در کلش اف کلنز می گردید. اگر به دنبال آسان ترین روش برای این بهیودی هستید با این مقاله از بخش آموزش بازی کلش اف کلنز در ایران موجو همراه باشید تا بتوانید بهترین و قدرتمندترین عملکرد را از خود نشان دهید.

شاید فکر کنید داشتن یک پایگاه قوی در بازی کلش اف کلنز می تواند کار سختی باشد.اما با بهتر شدن و یادگیری بیشتر با جستجوی عمیق تر در بازی، متوجه می شوید که می تواند بسیار آسان هم باشد. فقط کافیست تا پایان با ما همراه باشید.

مراحل ساختن پایگاه در کلش اف کلنز

 • مرحله یک: یک طرح پایه را انتخاب کنید 
 • مرحله دو: از محفظه ها استفاده کنید 
 • مرحله سه: پایه خود را به شکل الماسی مرتب کنید 
 • مرحله چهار: از طراحی پایگاه اردوگاه ارتش استفاده کنید ّ
 • مرحله پنج: یک پایه ستاره ای شکل داشته باشید 

برای ساخت یک پایگاه قوی در بازی کلش اف کلنز می توانید نکات و مراحل بالا را در نظر داشته باشید.

یک طرح پایه را انتخاب کنید

شما می‌توانید برای یافتن طرح‌های پایه وپایگاه قوی در بازی کلش اف کلنز در اینترنت جستجو کنید. بهتر است از وب ‌سایت‌هایی مانند ویکی کلش آف کلنز، انجمن ‌ها و سایر منابع معتبر استفاده کنید. در این منابع می‌ توانید ایده‌ های جذابی برای طراحی پایه خود پیدا کنید.

یکی از روش هایی که برای ساختن پایگاه در کلش اف کلنز باید بدانید این است که یک طرح پایه را انتخاب کنید و سپس سعی کنید از آن استفاده کرده تا ببینید چقدر خوب کار می ‌کند. به عنوان مثال، طرح ‌های خوب طراحی پایگاه شامل منابع متعادل و ساختمان ‌های دفاعی برای دفاع خوب در برابر حملات است. به علاوه، لوت و همچنین تالار شهر امن نگهداری می‌ شوند. با استفاده از این منابع و بهره‌ گیری از تجربیات دیگر بازیکنان، می ‌توانید طرح‌ های مناسبی برای پایگاه خود انتخاب کرده و از مزایای آنها استفاده کنید.

از محفظه ها استفاده کنید

از محفظه ها استفاده کنید

یکی از نکات مهم برای شناخت آسان ترین روش ساختن پایگاه در کلش اف کلنز این است که از محفظه ‌ها و دیوارها استفاده کنید. ابتدا، ساختمان ‌های خود را با دیوارهای ارتقا یافته احاطه کنید. سپس، دیوارهای اضافی را برای ساختمان ‌های دیگر اضافه کرده و اطراف آنها را نیز با دیوارها احاطه کنید.

یک ایده خوب این است که چندین ساختمان را در یک محفظه بزرگ قرار دهید و همه آنها را به یکباره احاطه کنید. در ضمن، دیوارهای اضافی را در اطراف دیوارهای محافظتی اصلی خود قرار دهید تا از منابع محافظت کنند. این کار تضمین می ‌کند زمانی که مورد حمله قرار می‌ گیرید، تمام منابع خود را از دست ندهید. در واقع ارتقاء دیوار ها و ایجاد حفاظ یکی از روش های تقویت پایگاه هم می باشد.

پایه خود را به شکل الماسی مرتب کنید

برای تقویت دفاع شهر خود، ابتدا محفظه ‌ها را اضافه کنید و منابع و تالار شهر را در وسط قرار دهید. سپس آنها را با دیوارها احاطه کنید و دفاعات را در اطراف منابع و تالار افزایش دهید. برای حفاظت بهتر، دیوارهای بیشتری اضافه کنید. همچنین، کلکسیونرها، معادن و ساختمان‌ های دیگر را به طور متعادل قرار دهید تا به شکل الماسی زیبا شوند.

کلبه‌ های سازنده را در گوشه‌ های زمین چمن قرار داده و تله ‌های مختلف را برای دشمنان استراتژیک قرار دهید. همچنین، اگر دارک اکسیر را باز کرده‌ اید، به حفظ آن توجه کنید و تله‌هایی مانند بمب‌ های غول پیکر و تله‌ های نیروهای پرنده را در اطراف آن قرار دهید. به یاد داشته باشید که استفاده از تله ‌ها به صورت استراتژیک می ‌تواند به دفع حملات دشمنان کمک کند. پس این موارد به ما کمک می کند که یک پایگاه قوی در کلش اف کلنز بسازیم.

از طراحی پایگاه اردوگاه ارتش استفاده کنید

برای بهبود پایگاه کلش خود، آن را به شکل الماس مرتب کنید و اردوهای ارتش را در چهار گوشه قرار دهید. دیوارهایی را اطراف آنها بکشید اما فضایی بین ساختمان و دیوارها را حفظ کنید. این ترتیب باعث می شود که هنگام حمله، نیروها دورتر و دورتر شوند و برنده شدن برای آنها سخت تر شود. این تدابیر به نیروهای زمینی کمک می کند تا پایگاه شما موثرتر باشد.

 یک پایه ستاره ای شکل داشته باشید

این نوع پایه ها به شکل محفظه ‌های مربعی یا شکل هایی شبیه به ستاره ‌هستند. برای شروع، از یک محفظه مثلث یا مربع شروع کنید و با استفاده از محفظه‌ های دیگر در اطراف آن، یک ساختار را ایجاد کنید. تالار شهر یا منابع خود را در وسط قرار دهید تا بهترین حفاظت را داشته باشید.

روش های تقویت پایگاه در کلش اف کلنز

 • مرحله یک: مرتباً به دنبال طلا و اکسیر باشید
 • مرحله دو: ابتدا معادن و کلکسیونرهای خود را ارتقا دهید 
 • مرحله سه: دفاع های کوچک خود را در مرحله بعد ارتقا دهید 
 • مرحله چهار: از دفاع های بزرگتر خود شروع کنید 
 • مرحله پنج: روی ساختمان های تهاجمی خود کار کنید 
 • مرحله شش: تمام ساختمان های اضافی که نیاز به ارتقا دارند را تمام کنید 

روش های تقویت پایگاه در کلش اف کلنز

اکنون که با آسان ترین روش ساختن پایگاه در کلش اف کلنز آشنا شدید؛ می خواهیم در ادامه درباره روش های تقویت پایگاه بیشتر با هم صحبت کنیم. به منظور تقویت پایگاه های خود می توانید مراحل بالا را دنبال کنید.

مرتباً به دنبال طلا و اکسیر باشید

ساختمان ‌های پایگاه در بازی کلش اف کلنز می ‌توانند بیش از 500000 تا 1 میلیون طلا یا اکسیر بها داشته باشند. بهتر است منابع خود را در اسرع وقت ارتقا دهید تا بتوانید در هر زمان بیشتر غارت کنید. ساختمان ‌های دفاعی شما نیز باید مورد توجه باشند، تا بتوانید طلا و اکسیر خود را حفظ کنید. قبل از خروج از سیستم، منابع خود را صرف کنید تا دیگران نتوانند آنها را بدزدند.شما میتواند این کار را با استفاده از جم کلش اف کلنز در سریع ترین زمان انجام دهید. شما میتوانید این الماس ها را از صفحه خرید جم  کلش اف کلنز در ایران موجو دریافت کنید.

نیروهای خود را در کمپ‌های ارتش آموزش دهید که برای ترکیب ‌های پرهزینه به اکسیر زیاد نیاز ندارند. همچنبن از استراتژی بارچ استفاده کنید و تعدادی کماندار و بربر را آموزش دهید زیرا برای حمله به دهکده‌های کوچک در سطح بالا مفید هستند. همچنین آموزش آنها ارزان و سریع است. هر چند طلسم‌ها می‌توانند وارد نبرد شوند، اما هزینه‌ای بالاتر دارند.

علاوه بر همه این‌ها، پایگاهی با منابع فراوان پیدا کنید و کمانداران خود را در نزدیکترین ساختمان های منبع پخش کنید. به دهکده ای با ساختمان های منابع بسیار نزدیک و خزانه هایی که پر هستند حمله کنید. اگر حداقل 90000 غارت داشته باشد، پایگاهی شایسته برای حمله است. مطمئن شوید که می توانید به راحتی به غارت برسید. بربرهای خود را برای پشتیبان بفرستید و منتظر بمانید تا نیروهای شما تا حد امکان غارت را جمع کنند. فرقی نمی کند که برنده شوید یا نه زیرا تا زمانی که همه منابع را به دست آورید، عملکرد خوبی دارید.

 ابتدا معادن و کلکسیونرهای خود را ارتقا دهید

 ابتدا معادن و کلکسیونرهای خود را ارتقا دهید

با ارتقا دادن ساختمان ‌های خود، در هر برداشت غارت بیشتری خواهید داشت. اگر هنوز خزانه‌های خود را به ‌روز نکرده ‌اید، زیاد غارت نخواهید کرد. وقتی که ساختمان ‌های گرانتان به‌ روز شدند، خزانه‌ های خود را ارتقا دهید. از هر منبع اضافی برای بهبود دیوارها یا دفاع استفاده کنید تا زمانی که دیگر چیزی برای خرج کردن نداشته باشید.

 دفاع های کوچک خود را در مرحله بعد ارتقا دهید

برای بهبود عملکرد برج‌ های کماندار خود، ابتدا آنها را ارتقا دهید. این برج‌ ها دارای دفاع ضعیفی هستند و ارتقا آنها به راحتی امکان ‌پذیر است. پس از ارتقا تمام برج ‌های کماندار، توپ ‌های خود را نیز به گونه‌ای تنظیم کنید که نیروهای زمینی و پرنده را به خوبی مورد حمله قرار دهند. همچنین، به ارتقاء بمب‌ها و تله ‌های خود نیز توجه کنید؛ زیرا این اقدام هزینه‌ای زیاد ندارد و می ‌تواند به بهبود عملکرد شما کمک کند.اگر میخواهید مثل یک حرفه ای بازی کنید مقاله را آموزش بازی کلش اف کلنز به صورت کاملا حرفه ای را در ایران موجو بخوانید.

 از دفاع های بزرگتر خود شروع کنید

برای افزایش منابع، بهتر است به دست آوردن لوت از حمله ‌ها و جنگ‌ های قبیله‌ای در کلن خود را افزایش دهید. ساختمان‌ هایی مانند X-bows و برج ‌های Inferno نیاز به هزینه‌ های زیادی برای ارتقاء دارند. بهتر است پاداش خزانه را فقط در صورت لزوم جمع آوری کنید و برای ذخیره ‌سازی آن و همچنین جایزه جنگ قبیله از آن استفاده کنید.

در نظر داشته باشید که اگر غنیمت اضافی دارید، اما به اندازه کافی برای ارتقاء یک ساختمان بزرگ نزدیک هستید، بهتر است آن را خرج نکنید تا از حملات دشمنان جلوگیری کنید. همچنین حداقل یک نگهبان روستایی بخرید تا به شما زمان کافی برای بدست آوردن مقدار کمی از غارت مورد نیاز برای تکمیل ارتقاء یک ساختمان بزرگ بدهد. از هر زمان اضافی از سپر یا گارد دهکده برای جمع آوری غارت بیشتر استفاده کنید. البته نکات کلیدی بسیار به شما کمک میکند برای ادامه بازی.

 روی ساختمان های تهاجمی خود کار کنید

 روی ساختمان های تهاجمی خود کار کنید

Clan Castle خود را حتما ارتقا دهید. قلعه کلن بیش از یک میلیون طلا قیمت دارد که از تاون هال 5 شروع می شود. از نگهبانان دهکده برای محافظت از غارت خود استفاده کرده و در این دو ساعت حمله کنید تا بتوانید طلاهای بیشتری به دست آورید. کمپ های ارتش خود را نیز ارتقا دهید تا نیروهای بیشتری را برای حمله نگه دارید. نگهبانان دهکده به شما اجازه می دهند تا هر چقدر که می خواهید آزادانه حمله کنید. هر روز که می خواهید بی وقفه حمله کنید و به سرعت منابع را به دست آورید.

 تمام ساختمان های اضافی که نیاز به ارتقا دارند را تمام کنید

برای بهبود آزمایشگاه، کارخانه و سایر ساختمان‌ های خود تلاش کنید. همه ساختمان ‌های خود را به حداکثر توانایی ارتقا دهید تا بهترین پایه ‌ها را برای خود ایجاد کنید. سپس به ارتقاء تاون هال خود بپردازید و به بهبود سیستم دفاعی خود اهمیت دهید تا به قدرت بیشتری دست یابید.

با استفاده از این روش‌ها می توانید به آسان ترین شکل ممکن اقدام به ساختن پایگاه در کلش اف کلنز کنید و به دشمنان خود نشان دهید که چقدر قدرتمند هستید. پس بی‌نیاز از هر گونه تردید، شروع به ساختن بهترین پایگاه خود کنید و لذت ببرید.

اگر میخواهید از اخبار روز بازی ها خبر داشته باشید در رسانه ایموجو ما را دنبال کنید.

به نظر  شما بهترین  روش برای ساخت پایگاه  چیست ؟ 

ما در این مقاله روش های سریع و آسان ساختن پایگاه در بازی کلش اف کلنز را مرحله به مرحله برای شما توضیح دادیم، امیدواریم که این مقاله در ایران موجو برای شما کاربردی باشد. اما شما از چه روش هایی برای ساخت پایگاه کلش استفاده می کنید؟ سریع ترین روش پیشنهادی شما چیست؟ تجربه خود رادر قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید تا دیگر کاربران ایران موجو از آن استفاده کنند.

روش ساختن یک پایگاه قوی در کلش اف کلنز چگونه است؟

برای ساختن یک پایگاه قوی در کلش اف کلنز، باید از ترکیب درستی از دفاع و حمله استفاده کنید. ابتدا، مراحل آموزش و محافظت از پایگاه خود را به خوبی متوجه شوید و سپس استراتژی حمله به دشمنان را یاد بگیرید. همچنین، باید به بهبود و ارتقای ساختمان‌ها و واحدهای خود بپردازید تا پایگاهتان قوی ‌تر شود.

آیا باید تمام ساختمان‌ها را در یک جای پایگاه قرار دهم؟

خیر، بهتر است ساختمان ‌های مختلف را در جایگاه ‌های متفاوتی در پایگاه خود قرار دهید. این کار باعث می ‌شود که حمله دشمنان به پایگاه شما سخت ‌تر شود و امکان دفاع موثرتری برای شما فراهم شود.

آیا مهم است ساختمان‌ ها را به خوبی ارتقا دهم؟

بله، ارتقا ساختمان‌ ها بسیار مهم است. با ارتقا ساختمان ‌ها، قدرت دفاعی و حمله‌ای پایگاه شما افزایش می ‌یابد. همچنین، با ارتقا ساختمان ‌ها، می ‌توانید به واحدها و تجهیزات جدید دسترسی پیدا کنید که به شما در مبارزات با دشمنان کمک می ‌کند.

ثبت دیدگاه

نظرات کاربران

4 دیدگاه
 • سعید

  برای ارتقاء پایگاه سازنده چکار کنیم ؟

  • پشتیبانی ایران موجو

   از روش های گفته شده استفاده کنید

 • محمد

  واقعا نکته های جالبی برای ساخت پایگاه کلش گفتید

  • پشتیبانی ایران موجو

   🙏🙏🙏

iranmojo online support