اخبار بازی

بررسی محدودیت بازی پوکمون گو در ایران

ممنون شدن پوکمون گو در ایران
بررسی محدودیت بازی پوکمون گو در ایرانReviewed by احمد فندرسکی on Aug 13Rating: 4.5بررسی محدودیت بازی پوکمون گو در ایرانخبر فیلتر شدن بازی Pokemon Go در ایران بازتاب‌های جهانی گسترده‌ای داشته به‌طوری‌که تعداد زیادی از وب‌سایت‌های خبری این حوزه آن را پوشش داده‌اند. به نقل از گزارش‌ها، باوجوداینکه این بازی در کشورهای متعدد باعث بروز نگرانی‌های امنیتی شده، ایران اولین کشوری است که پا را یک‌قدم فراتر نهاده و آن را به‌طور کامل ممنوع کرده است.

خبر فیلتر شدن بازی Pokemon Go  در ایران بازتاب‌های جهانی گسترده‌ای داشته

به‌طوری‌که تعداد زیادی از وب‌سایت‌های خبری این حوزه آن را پوشش داده‌اند.

۵۲۳۹۶f2003660

به نقل از گزارش‌ها، باوجوداینکه این بازی در کشورهای متعدد باعث بروز نگرانی‌های امنیتی شده، ایران اولین کشوری است که پا را یک‌قدم فراتر نهاده و آن را به‌طور کامل ممنوع کرده است.

این اظهارات رسانه‌های خارجی در حالی مطرح می‌شود که دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه،

در توضیح تصمیم اخیر خود مبنی بر فیلتر کردن بازی مذکور گفته بود «این بازی نه‌تنها در کشور ما،

بلکه در بیشتر کشورها به‌عنوان یک بازی خطرناک شناخته‌شده و کشورها با این بازی برخورد کرده‌اند و در بسیاری از جاها فیلتر است

عبدالصمد خرم‌آبادی، معاون قضایی دادستان‌ کل کشور، از فیلتر شدن پوکمون گو بدون هیچ مخالفی در کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه خبر داده و گفته بود نهادهای امنیتی نیز از فیلتر شدن این بازی تقدیر کرده‌اند.

در اکثر خبرهای منتشرشده روی رسانه‌های خارجی در این خصوص، سعی شده محدودیت‌های اعمال‌شده در ایران پررنگ شود. گفتنی است ایران تنها کشوری نیست که از بابت این بازی نگرانی‌های امنیتی دارد.

چین نیز ازجمله کشورهایی است که نگرانی جدی خود را در خصوص سوءاستفاده از این بازی مطرح کرده است.

بازی موبایلی پوکمون گو در برخی کشورهای دیگر از قبیل امریکا و اندونزی نیز با محدودیت‌هایی مواجه است.

پلیس اندونزی انجام این بازی را در بین کارکنان خود ممنوع اعلام کرده و در نیویورک نیز برای برخی سابقه‌دارهای جرائم خاص در استفاده از پوکمون گو محدودیت‌هایی اعمال‌شده است.

به اذعان خبرگزاری‌های خارجی، فیلتر شدن پوکمون گو در ایران نیز پس‌ازآن صورت گرفته که مقامات ایرانی سعی کرده‌اند نگرانی‌های خود را از طریق سازندگان بازی برطرف سازند؛

امیدواریم تلاش ها به نتیجه رسیده تا به راحت تر بتوانیم از این بازی در ایران لذت ببریم ..

در نهایت با وجود تمام محدودیت ها تمی شود از لذت انجام این بازی به راحتی چشم پوشی کرد .

برای خرید سکه های بازی پوکمون گو میتونید به بخش فروشگاه ما مراجعه کنید .

میزان رضایت

پاسخی بگذارید