بررسی محدودیت بازی پوکمون گو در ایران

4
خرید سکه بازی پوکمون گو
  • تاریخ ثبت
  • بازدید 658
  • دیدگاه 0
  • اشتراک گذاری
  • موضوع وبلاگ

بررسی محدودیت بازی پوکمون گو در ایران، چرا بازی پوکمون گو در ایران ممنوع شده است؟ آیا بازی Pokemon Go یک بازی خطرناک به شمار می آید؟ با ما همراه باشید تا پاسخ سوالات خود را بیابید.

خبر فیلتر شدن بازی Pokemon Go در ایران بازتاب‌های جهانی گسترده‌ای داشته به‌طوری‌که تعداد زیادی از وب‌سایت‌های خبری این حوزه آن را پوشش داده‌اند. به نقل از گزارش‌ها، با وجود اینکه این بازی در کشورهای متعدد باعث بروز نگرانی‌های امنیتی شده، ایران اولین کشوری است که پا را یک ‌قدم فراتر نهاده و آن را به‌طور کامل ممنوع کرده است.

این اظهارات رسانه‌ های خارجی در حالی مطرح می‌شود که دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، در توضیح تصمیم اخیر خود مبنی بر فیلتر کردن بازی مذکور گفته بود «این بازی نه‌تنها در کشور ما، بلکه در بیشتر کشورها به ‌عنوان یک بازی خطرناک شناخته‌شده و کشورها با این بازی برخورد کرده‌اند و در بسیاری از جاها فیلتر است.

عبدالصمد خرم‌آبادی، معاون قضایی دادستان‌ کل کشور، از فیلتر شدن پوکمون گو بدون هیچ مخالفی در کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه خبر داده و گفته بود نهادهای امنیتی نیز از فیلتر شدن این بازی تقدیر کرده‌اند.

آموزش بازی Pokemon Go

محدودیت بازی پوکمون گو در کشورهای جهان

در اکثر خبرهای منتشرشده روی رسانه‌های خارجی در این خصوص، سعی شده محدودیت‌ بازی پوکمون گو در ایران پر رنگ شود. گفتنی است ایران تنها کشوری نیست که از بابت این بازی نگرانی‌های امنیتی دارد.

چین نیز ازجمله کشورهایی است که نگرانی جدی خود را در خصوص سوءاستفاده از این بازی مطرح کرده است. بازی موبایلی پوکمون گو در برخی کشورهای دیگر از قبیل امریکا و اندونزی نیز با محدودیت‌هایی مواجه است.

پلیس اندونزی انجام این بازی را در بین کارکنان خود ممنوع اعلام کرده و در نیویورک نیز برای برخی سابقه‌دارهای جرائم خاص در استفاده از پوکمون گو محدودیت‌هایی اعمال ‌شده است.

به اذعان خبرگزاری‌های خارجی، فیلتر شدن پوکمون گو در ایران نیز پس ‌از آن صورت گرفته که مقامات ایرانی سعی کرده‌اند نگرانی‌های خود را از طریق سازندگان بازی برطرف سازند. امیدواریم تلاش ها به نتیجه رسیده تا به راحت تر بتوانیم از این بازی در ایران لذت ببریم.. در نهایت با وجود تمام محدودیت ها نمی شود از لذت انجام این بازی به راحتی چشم پوشی کرد.

خرید سکه های بازی پوکمون گو

اگر به بازی Pokemon Go علاقمند هستید و با وجود محدودیت های بازی پوکمون گو در ایران همچنان این بازی را دوست دارید و دوست دارید نسبت به رقبا یا دوستان خود پیشی گیرید به شما پیشنهاد می کنیم برای خرید سکه های بازی پوکمون به سایت ایران موجو (https://iranmojo.com/) مراجعه فرمایید. این سایت یکی از معتبرترین و بهترین سایت های خرید جم به شمار می آید و شما می توانید در کوتاه ترین و سریع ترین زمان ممکن جم مورد نظر خود را خریداری کنید.

ثبت دیدگاه
iranmojo online support