آموزش بازی فری فایر

آموزش درخواست دوستی در فری فایر با چند کلیک!

قبول کردن درخواست دوستی در بازی free fire

این روزها اکثر شرکت‌های بازی سازی برای جا انداختن خود میان گیمرها و مردم، اقدام به ساخت بازی‌های چند نفره کرده‌اند. همین موضوع سبب شد تا بتوانیم با دوستانمان بازی کنیم. اما درخواست دوستی در بازی فری فایر و بازی‌های آنلاین راه و روش نسبتا راحتی دارد و خیلی زود می‌توانید با دوستانتان هم تیمی شوید. در بازی فری فایر تعداد دوستانی که برای خود می‌توانید انتخاب کنید، یک الی 3 نفر می‌باشد و با خود شما نهایتا بازی را 4 نفره می‌توانید به پیش ببرید. بازی‌هایی که با دوستانتان هستید، بسیار جذاب هستند و خیلی زود به آن دل خواهید بست. با سایت ایران موجو همراه باشید تا با درخواست دوستی در این بازی آشنا شوید.

این آموزش هم می تواند برای شما مفید باشد: آموزش صفر تا صد خرید تفنگ در بازی فری فایر

نحوه درخواست دوستی در بازی فری فایر

هنگام شروع بازی در صفحه اول بازی می‌توانید با چند کلیک ساده دوستانتان را به بازی خود اضافه کنید. برای این کار مراحل زیر را به صورت پشت سرهم انجام دهید و از بازی‌های چند نفره لذت ببرید.

  • در گوشه سمت راست بالای بازی گزینه آدمک را لمس کنید.
  • یک پنجره برای شما باز می‌شود که دارای پنج گزینه است.
  • گزینه سوم یعنی ADD را انتخاب کنید.
  • در قسمت ADD اسم دوستانتان در بازی را بنویسید و سرچ کنید.
  • بعد از پایان سرچ، اگر در کنار اسم شخصی که سرچ کرده‌اید، + وجود داشت، به این معنی است که این آیدی آنلاین است و می‌توانید با آن هم تیمی شوید.
  • به تعداد سه نفر می‌توانید به بازی اضافه کنید. بعد از اضافه کردن باید منتظر بمانید تا دوستانتان به صفحه اول بازی بیایند.
  • در آخرین مرحله که دوستانتان در صفحه اول بازی بودند، از همان آدمک تعداد نفرات را مشخص کنید و Start را یزنید.

چند نفره بازی کردن در بازی فری فایرقبول کردن درخواست دوستی در بازی Free Fire

در این بخش از آموزش بازی فری فایر به آموزش نحوه قبول کردن درخواست دوستی در بازی Free Fire خواهیم پرداخت. برای قبول کردن درخواست دوستی در بازی فری فایر دوباره آدمک سمت راست صفحه اول بازی را انتخاب کنید و به جای گزینه ADD از گزینه Request استفاده کنید. بعد از لمس گزینه Request، اسم کسانی که درخواست دوستی به شما داده‌اند، نمایش داده می‌شود. اما برای قبول کردن درخواست باید گزینه Agree را لمس کنید. اما اگر قصد بازی با شخص مورد نظر را نداشته باشید، باید گزینه Reject را لمس کنید.

نتیجه گیری

بازی‌های آنلاین و غیر آنلاین با دوستان و به صورت دسته جمعی مزه‌ی دیگری دارد. به همین دلیل هم بازی فری فایر این امکان را در خود قرار داده است که بتوان به صورت چند نفره در آن بازی کرد. برای اضافه کردن دوستان خود به بازی کافیست آدمک سمت راست را لمس کنید و با استفاده از گزینه ADD دوستانتان را به بازی اضافه کنید. همچنین با مراجه به قسمت Request می‌توانید به درخواست‌های خود جواب مثبت (Agree) و یا جواب منفی (Reject) دهید. 

برای خرید ارزان الماس بازی فری فایر می توانید از طریق وب سایت معتبر ایران موجو اقدام کنید. فروشگاه جم ایران موحو از بهترین و ارزان ترین فروشگاه های خرید جم بازی به شمار می اید و شما می توانید با کمترین و ارزان ترین قیمت جم بازی مورد نظر خود را خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *