برگرداندن اکانت کالاف دیوتی موبایل بدون ایمیل

خرید سی پی کال اف دیوتی ارزان

یکی از مشکلاتی که بسیاری از مخاطبین سایت ایران موجو با آن دست و پنجه نرم می کنند، برگرداندن اکانت کالاف دیوتی موبایل بدون ایمیل است. بسیاری از مخاطبین از ما می پرسند، چگونه اکانت کالاف دیوتی موبایل را برگردانیم؟ چگونه می توانیم بازی Call Of Duty Mobile را ذخیره کنیم؟ به راستی چگونه می توان ذخیره بازی کالاف دیوتی موبایل را انجام داد؟؟؟!!! اگر سوالات بیان شده جز سوالات شما نیز است، با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

کالاف دیوتی و انقلاب بزرگی که به پا کرد

بازی کالاف دیوتی موبایل که برای اولین بار اکتبر 2019 منتشر شد و در همین مدت زمان کوتاه توانست محبوبیت بسیار زیادی پیدا کند و به یکی از پرطرفدارترین بازی های موبایلی تبدیل شود. بعد از انتشار بازی فقط 24 ساعت زمان لازم بود تا رکورد 20 میلیون بارگیری را ثبت کند و بعد از یک هفته به 100 میلیون دانلود رسید.

بازی Call Of Duty Mobile به عنوان نسخه هفدهم مجموعه بازی های ندای وظیفه برای گیمرها عرضه شد و انقلاب بزرگی در بازی های موبایلی ایجاد کرد. در ادامه مطلب به معرفی بازی کالاف دیوتی موبایل و نحوه ذخیره آن پرداخته خواهد شد.

معرفی بازی Call Of Duty Mobile

همانطور که گفته شد بازی ندای وظیفه یک مجموعه است که برای اولین بار در سال 2003 عرضه شد. این بازی در سبک اکشن و تیراندازی اول شخص می باشد. کمپانی سازنده بازی های ندای وظیفه (اینفینیتی وارد) با شرکت اکتیویژن همکاری های مداومی داشته و تا امروز نسخه های متعددی از این بازی را برای گیمرها منتشر کرده اند. بازی کالاف دیوتی موبایل یکی از بهترین و محبوب ترین نسخه های این بازی است که ویژگی های منحصر به فردی دارد.

مهم ترین قابلیت ها و ویژگی های بازی COD موبایل

از مهم ترین قابلیت ها و ویژگی های بازی COD موبایل می توان موارد زیر را عنوان نمود:

 • گیمرها می توانند با دوستان خود رقابت داشته باشند و جایزه های دسته جمعی دریافت کنند.
 • گیمر می تواند انواع سلاح ها، مهارت ها و لوازم را به دست بیاورد و آنها را سفارشی سازی کند.
 • نقشه های مختلفی در بازی وجود دارد و هیجان بسیار زیادی دارد.
 • بازیکنان می توانند در حالت های مختلف چند نفره بازی کنند.
 • شخصیت های مختلفی در بازی وجود دارند و می توان به صورت قبیله ای بازی کرد.

ذخیره بازی کالاف دیوتی موبایل

نحوه ذخیره بازی کالاف دیوتی موبایل

همانطور که از اسم بازی پیدا است، این بازی مخصوص گوشی های موبایلی و تبلت ها عرضه شده است و دارای ویژگی های منحصر به فردی است که در نسخه های سایر پلتفرم ها موجود نیستند. برای ذخیره بازی کالاف دیوتی موبایل می توان از راه های مختلفی استفاده کرد:

ذخیره بازی کالاف دیوتی موبایل وقتی کاربر به عنوان مهمان وارد بازی شده

در صورتی که گیمر از قبل بازی COD موبایل را نصب کرده و قصد دارد که آن را ذخیره نماید باید مراحل زیر را انجام دهد.

در اولین مرحله گیمر باید بازی را اجرا کند و سپس گزینه تنظیمات که با آیکون چرخ دنده مشخص شده است را انتخاب کند. سپس از صفحه باز شده باید بر روی گزینه Link کلیک کند. در مرحله بعدی باید مورد دلخواه را انتخاب نماید. معمولا در این قسمت بهترین کار این است که گوگل انتخاب شود. بعد از انجام این مراحل چنانچه بازی ذخیره شده باشد گزینه Link به Linked تبدیل خواهد شد.

برای ارتقا سلاح‌ها و تجهیزات خود. شما می‌توانید با خرید سی پی کالاف دیوتی از ایران موجو و استفاده از آن برای خرید سلاح‌ یا ارتقا تجهیزات ، به یک بازیکن قوی تبدیل شوید.

ذخیره بازی کالاف دیوتی موبایل در هنگام ورود به بازی

اگرچه بازیکنان می توانند به راحتی و با انتخاب گزینه Guest  به صورت مهمان به راحتی وارد بازی شوند اما این حالت می تواند مشکلاتی به همراه داشته باشد. چنانچه فرد بخواهد اکانت خودش را بر روی دستگاه جدیدی ایجاد کند و ادامه بازی را دنبال کند قادر به این کار نخواهد بود. همچنین امکان دارد که بعضی از مواقع بازی دچار مشکل شود و یا بازیکن آن را حذف کرده باشد. به این صورت تمام بازی های گیمر حذف می شود و در صورتی که بخواهد بازی را دوباره شروع کند باید از مرحله اول شروع به بازی کند. در این صورت راهکار دیگری برای ذخیره بازی Call Of Duty Mobile وجود دارد که به شرح زیر می باشد.

بعد از آنکه بازیکن بازی را باز کرد و قصد داشت که به گونه ای آن را ذخیره کند که بعدا بتواند ادامه بازی ها را انجام دهد باید از بین دو گزینه  Guest و Facebook گزینه فیسبوک را انتخاب کند.  با این کار گیمر می تواند با استفاده از حساب کاربری فیسبوک خودش وارد بازی شود. به این صورت چنانچه بازی حذف شده و دوباره نصب شود، بازیکن می تواند از مرحله ایی که بازی را تمام کرده است شروع به ادامه بازی کند.

 • چنانچه بازیکن قصد داشته باشد بازی را بر روی اکتیویژن (کالاف دیوتی اکانت) ذخیره کند باید یک آدرس جیمیل و رمز آن را وارد کند. ( همچنین اگر گیمر بخواهد بازی را روی فیسبوک سیو کند باید اطلاعات شماره یا جیمیل و پسوورد فیسبوک را وارد کند). بعد می تواند بر روی گزینه Log in کلیک کند و در صفحه اکتیویژن گزینه OK را بزند. به این صورت اکانت بازی گیمر ذخیره خواهد شد و برای اطمینان از سیو اکانت کافی است از آن خارج شده و دوباره با اطلاعات خودش وارد شود.

برای ارتقا سلاح‌ها و تجهیزات خود. شما می‌توانید با خرید سی پی کالاف دیوتی از ایران موجو و استفاده از آن برای خرید سلاح‌ یا ارتقا تجهیزات ، به یک بازیکن قوی تبدیل شوید.

مزایای ذخیره کردن اکانت بر روی اکتیویژن یا فیسبوک

ذخیره بازی کالاف دیوتی موبایل می تواند مزایای مختلفی داشته باشد که مهم ترین آن ها شامل موارد زیر هستند:

 • با این کار گیمر قادر است با دستگاه دیگری وارد بازی شود. همچنین اگر بازیکن گوشی موبایل خودش را تعویض کرد می تواند از نقطه ای که بازی را تمام کرده است آن را ادامه دهد.
 • ذخیره بازی کالاف دیوتی موبایل باعث می شود که گیمر در زمان خرید CP بازی دچار مشکل نشود
 • زمانی که اکانت بازیکن بر روی مهمان ذخیره شده باشد این احتمال وجود دارد که که به اشتباه دیتای مربوط به بازی حذف شود و یا کلا بازی از گوشی حذف شود. بنابراین بهترین راهکار این است که گیمر اکانت خود را بر روی اکتیویژن ذخیره کند
 • بازیکن می تواند با ذخیره بازی Call Of Duty Mobile به راحتی برای اکانت خودش پرمیوم پس کالاف دیوتی و پرمیوم پس پلاس کالاف دیوتی را خریداری نماید.

برای خرید سی پی کالاف دیوتی ارزان شما می توانید از طریق فروشگاه جم بازی ایران موجو اقدام نمایید. در مقالات آموزشی بازی کال آف دیوتی می توانید، آموزش های جذاب دیگری در مورد این بازی پیدا کنید و یک گیمر حرفه های این بازی شوید.

شما برای ما از ذخیره بازی کالاف دیوتی موبایل بنویسید

در این مطلب از سایت ایران موجو به طور کامل به سوالات شما پاسخ داده شد. اگر سوال دیگری در این باره دارید آن را از طریق قسمت نظرات با ما مطرح کنید. همچنین خوشحال می شویم اگر تجربه ای در این زمینه دارید، آن را با ما به اشتراک بگذارید. تجربیات شما به مخاطبین سایت ایران موجو کمک می کند تا زودتر به هدف خود در بازی کالاف دیوتی برسند.

در سایت ایران موجو، امکان خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل با قیمت ارزان و بر اساس میزان حجم دلخواه شما فراهم شده است و می‌توانید با مراجعه به بخش فروشگاه و انتخاب گزینه خرید سی پی، سکه‌های مورد نظر خود را خریداری کنید. این سی پی‌ها، پس از از اتمام مراحل خرید و در اسرع وقت در اختیار شما قرار می‌گیرد.

ایران موجو
ایران موجو

نظرات کاربران

736 کامنت
 • علی
  پاسخ

  سلام من گوشیمو عوض کردم ولی لوگ عوت نشدم از اکانت چجوری میتونم روی گوشی جدیدم اکانتم رو بالا بیارم جیمیل و رمز رو دارم

  • خانم پیری زاده

   سلام وقتتون بخیر .بازی رو روی موبایلتون نصب کنید با اطلاعاتتون وارد بشید.مطمئن باشید بازیتون ذخیره ست.

 • امیر بیگی
  پاسخ

  سلام ببخشید من یک اکانت خریدم و اون طرف رمز و ایمیل و چنج کرد و الان ایمیل رو گوشی من سیو هستش ولی اون فروشنده سرم کلا گذاشته و تو اک هست من میخام بیرونش کنم باید چی کار کنم؟

  • خانم سرابی

   سلام دوست گرامی رمز جیمیل اکانتی که باهاش وارد کالاف میشد رو تغییر بدید

 • محمد
  پاسخ

  یلام من ۱ ماهی هست بازی رو نصب کردم هر موقع وارد نیشدم روی کال آف دیوتی میزدم بعد جیمیل هایی که داشتم میومد و جیمیلم رو انتخاب میکردم
  هر دفعه همینو میزدم و بازی برام میومد
  اما الان روی کال آف دیوتی که میزنم وارد سایتش میشه و پسورد هم ازم میخواد در صورتی که اصلا پسورد نداده بودم، فراموش رمز رو هم که میزنم به جیمیلم چیزی نمیفرسته.

 • Arman
  پاسخ

  چجوری وقتی ایمیل رو عوض کردم میخوام تایید دو مرحله فعال کنم کد میاد ولی ایمیلی که عوض کردم و ندارم واسه ایمیل اصلی نمیاد خدایی کمک کنید

  • خانم مقدم

   سلام وقت بخیر اصلا شما نمیتونید جیمیل اکتیویژن رو عوض کنید فقط میتونید فراموشی رمز عبور بزنید

  • علیرضا

   سلام
   من جیمیلو میزنم بعد میگه جی‌میل نامعتبر است چیکارکنم؟

  • خانم آذر مهر

   سلام
   کالاف دیوتی همه فرمت های جیمیل حتی به اشتباه رو قبول میکنه یعنی اگه @gmail یا @gamil وارد میکنید بازی شما ذخیره میشه ولی نمیتونید برای تغییر رمز اکانتتون از اون استفاده کنید و در هر صورت اگه جیمیلتون رو اشتباه وارد کردید یا فرمت اون اشتباه باشه چون این جیمیل نامعتبره نمیتونید اکانتتون رو برگردونید

 • Sina
  پاسخ

  سلام اکانت من رو اکتیویژن نصبه ولی هر جیمیل و رمز که برا کالافم گذاشتم رو میزنم میگه ترکیب اشتباهه رمزا درسته جیمیل ها فکر کنم اشتباه باشه از هر جا هم که میخوام بفهمم که کالاف رو کدوم جیمیل نصبه نمیشه الان با فیسبوک میرم تو
  میخواستم ببینم راهی نیست سیو رو از اکتیویژن حذف کنم و فیسبوکو بزارم و بعد از اول رو اکتیویژن نصب کنم

  • خانم مقدم

   سلام وقت بخیر اگر به بازیتون دسترسی دارید ، بازیتونو روی فیسبوک ذخیره کنید و به پشتیبانی کالاف برای ان لینک کردن بازی از روی اکتیویژن پیام بدید .
   همچنین در اپلیکیشن جیمیل اسم بازی رو سرچ ککنید ببینید به کدوم جیمیلتون پیام از طرف بازی ارسال شده .

  • سامان

   سلام اکانت من کالاف پاک کردم رو جی‌میل من هست دوباره نصب کردن رو ایمیل خودم زدم از اول اومد لطفاً بگید چیکار کنم

  • خانم آذر مهر

   سلام برای اینکه بتونید بازی قبلیتون رو بیارید اون بازی یا روی اکتیویژن یا فیسبوک باید ذخیره شده باشه در غیر اینصورت بازی شما در حالت گسته و نمیتونید اونو برگردونید

 • Escanor
  پاسخ

  سلام. من قبل از حذف بازی با guest میرفتم تو بازی ولی روی جیمیل ذخیره بوده، الان بازیو ریختم دوباره چجوری برم تو اکانتم

  • خانم مقدم

   سلام وقت بخیر متاسفانه شما دیگه به اون بازی دسترسی ندارید چون بازیتون رو ذخیره نکردید
   حالت گست یعنی حالت مهمان و در حالت مهمان بازی شما ذخیره نمیشود

  • ناشناس

   من لولم 150بود ووقتی آپدیت جدید داد برای سیزن 11من بازی رو حذف کردم بعد دانلود کردم ولی نوشت حافظه پره گوشیم هنگ کرده بود هیچی نداشت مجبور شدم بازیابی کارخانه بزنم..
   من هری که آپدیت میداد حذف میکردم و نصبش میکردم همون اکانتم نیومد .
   بکاری کنید کمک کنید برگردونم اکانتمو.
   مگه همه ی اکانت ها دست اکتیویژن نیس؟
   چجوری اون اکانتمو از طریق سایت اکتیویژن ذخیره کنم نه از تو بازی.؟

 • مسعود
  پاسخ

  سلام.من اکانتمو اومدم طاق بزنم ولی طرف سرم کلاه گذاشته میتونم برگردونم خودمم

  • خانم مقدم

   سلام وقت بخیر به پشتیبانی بازی پیام بدید

  • طاها رضائی

   چجوری ؟ توروخدا بگید بهم

  • خانم مقدم

   سلام وقت بخیر لطفا متن رو با دقت بخونید

  • طاها رضائی

   مسعود تونستس پس بگیری اکانتت رو
   اگه تونستی تو رو خدا یه منم یگو چیکار کنم !

  • خانم مقدم

   سلام وقت بخیر باید به پشتیبانی بازی پیام بدید

 • 09371996255
  پاسخ

  من یدونه اکانت داشتم الان نمی تونم واردش بشم من ایمیل گم کردم ولی رمز و آیدی کالافم دارم باید چکار کنم

  • خانم مقدم

   سلام وقت بخیر لطفا مقاله رو تا انتها و بادقت ببینید اگر اوکی نشد دیگه نمیتونید برگردونید

 • ḀḂṎḶḞḀẒḶ
  پاسخ

  سلام
  من ی اکانت کالاف خریدم ک جیمیل روی ی گوشی کسی هست ک خریدم
  و جیمیل خود بازی رو دارم و یارو عوض نکده
  میتونم کاری کنم جیمیل رو گوشی خودم چنچ بشه ؟؟؟؟

 • علیرضا
  پاسخ

  من رمز وجمیل میزنم میگه اشتباه چیکارکنم

  • خانم مقدم

   سلام وقت بخیر فراموشی رمز عبور بزنید

 • ابولفضل نوری
  پاسخ

  سلام من میخواستم اکانتم رو وصل کنم به اکتیویژن اشتباهی وقتی وارد بازی شدم از داخل اکانتم نرفتم تو سایت اکتیویژن و بدون ورود به اکانتم گزینه سیگن آپ رو زدم و با رمز و جیمیل اکانتم یه اکانت دیگه ساختم الان چجوری اون اکانت قبلیمو برگردونم؟؟؟؟!!!

  • خانم مقدم

   سام وقت بخیر اگر پریده و سیو نبوده دیگه نمیتونید برش گردونید

  • ناشناس

   بله دیگه نمیشه برگردوند

  • حسین

   سلام.من اکانت توی اکتیویژن ذخیره کردم ..الان که میخام برم توی اون قسمت که باید ایمیل و رمز بزنم بالا نمیاد و نمیتونم برم تو بازی چیکار کنم؟

  • خانم مقدم

   سلام وقت بخیر چک کنید اینترنتتون متصل باشه و یکبار با نرم افزار تغییر ای پی تست کنید اوکی شد خاموشش کنید

  • سیروان

   سلام من جمیل آک م فیک زدم راهی واسه درست کردنش است

  • سلام
   چطوری میتونم اسم کسیو که فارسی نوشته تو کالاف پیدا کنم:)

 • پژمان
  پاسخ

  با سلام
  من ایمیلم رو تغییر دادم و اشتباهی بجای gmail
  gemil نوشتم و نمیتونم تغییرش بدم میگه باید یه کد بیاد و چون ایمیلم نا معتبر نمیتونم عوضش کنم چیکار کنم؟

  • خانم مقدم

   سلام وقت بخیر راهی نیست

  • علیرضا

   سلام من چندین بار گوشی عوض میکردم و خیلی راحت از طریق فیسبوک و جیمیل بازیابی میشد اکانتم الان گوشیمو عوض اما تا به فیلتر شکن وصل میشم تا با فیسبوک برگردونم از بازی میندازه بیرون چیکار کنم

  • خانم مقدم

   سلام وقت بخیر زمانیکه با نرم افزار تغییر ای پی وارد بازی میشید پس از وروئ نرم افزار تغییر ای پی رو خاموش کنید

  • حسین

   سلام وقت بخیر من موبایلم ریست کارخانه کردم لول ۱۲۸بودم نمیدونستم کجا باید ایمیلم وارد کنم تا حسابم بیاد رفتم تو بازی جدید الان نمیتونم بازی خودم بیارم ممنون میشم راهنمایم کنین

  • خانم مقدم

   سلام وقت بخیر بازیتون رو چه حالتی ذخیره بوده … اکانتتون در صورتی میاد که سیو بوده باشه در غیر اینصورت نمیاد

  • Abolfazl

   من الان بازیم رو فیس بوک و اکتیویژن ذخیره هست میخام سی پی زمانبر بخرم جیمل اکتیویژن رو فراموش کردم چ جوری پیدا کنم ممنون میشم راهنمای کنید

  • خانم مقدم

   سلام وقت بخیر تو اپ ایمیلاتون اسم بازیو سرچ کنید ببینید برای کدام جیمیل از طرف کالاف پیام ارسال شده . و سپس با یه گوشی دیگه تست کنید

 • سعید kh
  پاسخ

  سلام من اکانتم را سیو نکردم به صورت مهمان بازی میکردم یه گوشی دیگه خریدم آیا میتونم برگردم

 • رضا
  پاسخ

  سلام چرا ایمیل بازیابی رمز برای جیمیل من نمیاد جیمیل رو درستم میزنم ولی هیچ ایمیلی نمیاد برام

  • خانم آذر مهر

   سلام
   در صورتی که ایمیل نا معتبر یا ثبت نشده رو برای سیو اکاننتون وارد کرده باشید کدی براتون ارسال نمیشه

پشتیبانی فروشگاه ایران موجو
اگر مشکلی وجود داشت، بما خبر دهید

اگر سوالی در مورد خرید یا پیگیری سفارش دارید، از چت پشتیبانی استفاده کنید تا کارشناسان ما سریع تر پاسخگوی شما باشند