معرفی جذاب ترین مراحل بازی کالاف دیوتی

آموزش مراحل بازی Call Of Duty

مجموعه بازی های کالاف دیوتی (Call of Duty) یا ندای وظیفه بی تردید یکی از بهترین، محبوب ترین و موفق ترین بازی های ویدیویی در سبک اکشن و تیراندازی است که در سال های اخیر میلیون ها گیمر را به خود جذب کرده است. بازی کالاف دیوتی تا امروز نسخه های متفاوت و متعددی را عرضه کرده است که هر کدام پیشرفت های قابل توجهی در مقایسه با نسخه های قبلی خود داشته اند. از مهم ترین ویژگی های بازی های COD می توان به داستان های جذاب، تنوع بالا، گرافیک بالا، صداگذاری و افکت های عالی، شخصیت پردازی های مناسب، هوش مصنوعی عالی و غیره اشاره کرد. در ادامه این مطلب از آموزش بازی کالاف دیوتی به معرفی جذاب ترین مراحل بازی کالاف دیوتی و بررسی مراحل خاطره انگیز و جذاب نسخه های مختلف این بازی پرداخته می شود.

مراحل خاطره انگیز و جذاب بازی کالاف دیوتی

گیمرهایی که از زمان عرضه اولین نسخه از بازی های Call of Duty هیجان و چالش های آن را تجربه کرده اند قطعا با تمام مراحل این بازی خاطره دارند. هر چند که هر کدام از نسخه های این بازی هیجان و چالش های خاص خود را دارند اما تعدادی از این مراحل شگفت انگیز بسیار خاطره انگیز هستند و تقریبا هیچ کدام از گیمرها آنها را فراموش نخواهند کرد. از جذاب ترین و شگفت انگیزترین مراحل بازی ندای وظیفه می تواند موارد زیر را عنوان نمود.

مرحله All Ghillied Up/One Shot One Kill  در Call of Duty 4: Modern Warfare

مرحله All Ghillied Up/One Shot One Kill را می توان به جرات از جذاب ترین و خاطره انگیزترین مراحل بازی کالاف دیوتی دانست.  در این مرحله بازیکن در نقش کاپیتان پرایس برای یک ماموریت محرمانه انتخاب می شود که باید یکی از بزرگ ترین تروریست های جهان با نام عمران زاخایوف را از بین ببرد. نکته جالب بازی این است که گیمر فقط می تواند یک بار شلیک کند و با آن شلیک باید یک نفر کشته شود.

این شلیک نقش نجات دهنده دنیا را دارد. در این مرحله بازیکن تعقیب و گریزهای زیادی را تجربه می کند و با حریفان زیادی رو به رو می شود. بسیاری از گیمرها و منتقدان اعتقاد دارند که سال های زیادی لازم است تا نسخه های جدید بتوانند هیجان و لذت این مرحله را دوباره به گیمرها اعطا کنند.

مرحله Vorkuta در  Call of Duty: Black Ops

Vorkuta را می توان یکی از هیجان انگیزترین، لذتبخش ترین و منحصر به فردترین ماموریت ها در مجموعه بازی کالاف دیوتی دانست. بازیکن در این مرحله در یک زندان روسی به اسارت گرفته شده که بدترین محل برای یک سرباز آمریکایی در زمان جنگ است. بعد از آنکه در زندان شورش اتفاق می افتد، گیمر از تونل های زیر زمینی از زندان فرار می کند اما بعد از ورود به حیات بزرگ زندان با تعداد زیادی از سربازان مسلح مواجه می شود در حالی که هیچ سلاحی برای دفاع از خود در اختیار ندارد.

در نهایت بازیکن بعد از مشکلات زیاد با استفاده از یک موتور سیکلت و سپس قطار از دست سربازان روسی فرار می کند در حالی که هیچ کدام از دوستان خود را به همراه ندارد. این مرحله دارای یک پایان غم انگیز اما مهیج است به همین دلیل گیمرها از آن خاطره های زیادی دارند. همچنان با ما در سایت ایران موجو همراه باشید تا با دیگر مراحل بازی بیشتر آشنا شوید.

مرحله Turbulance  در Call of Duty: Modern Warfare 3

در مرحله Turbulance بازیکن نقش رئیس جمهور روسیه در بازی را ایفا می کند که در یک لحظه و به صورت ناگهانی مورد حمله تروریستی قرار می گیرد و منجر به سقوط هواپیما می شود. نکته جالب و خاطره انگیز این مرحله ضربه خوردن و به هوا پریدن کاراکتر رئیس جمهور است که در هوا معلق است. بعد از این مرحله بازی وارد جنگل می شود که طراحی بسیار خوبی دارد و از هیجان بالایی برخوردار است.

مراحل بازی کالاف دیوتیمرحله Of Their Own Accord/Whisky Hotel  در Call of Duty Modern Warfare 2

داستان افرادی که جان خودشان را فدای نجات خاک کشور خود می کنند همیشه جذاب، دیدنی و شنیدنی است و یکی از بهترین مراحل بازی کالاف دیوتی می باشد. در این مرحله از بازی ندای وظیفه و بعد از پاکسازی غرب، ویرجینیا رامیرز به همراه همکاران خود وارد عملیات نجات واشنگتن دی می شوند. در این مرحله سربازان روسی قصد دارند که کاخ ریاست جمهوری را به تصرف خود در بیاورند.

جنگ ها و مبارزات این مرحله جذابیت و هیجان بسیار زیادی دارد و موسیقی و صداگذاری بازی نیز حس و حالی حماسه وار و میهن پرستی به گیمرها القا می کند. بازیکن در این مرحله نقش تعیین کننده ای در تاریخ آمریکا دارد و باید تلاشش را به کار گیرد که برنده مبارزه ها باشد.

مرحله The Battle of Pointe du Hoc در Call of Duty 2

اگرچه این مرحله قدیمی بوده و از نسخه های ابتدایی بازی کالاف دیوتی است  و بیش از دو دهه از عرضه آن گذشته است اما به هیچ عنوان نمی توان از هیجان و لذت آن چشم پوشی کرد. در این مرحله بازیکن می تواند از نزدیک در ساحل نرماندی ایستاده و نبرد آن را از نزدیک مشاهده کند. این مرحله به قدری جذابیت و هیجان دارد که عاشقان سینما آن را با فیلم سینمایی “نجات سرباز رایان” مقایسه می کنند.

مرحله Time and Fate  در Call of Duty: Black Ops 2

جذابیت اصلی مرحله Time and Fate این است که زمان و سرنوشت بازیکن در دستان خودش قرار دارد. در این مرحله بازیکن در نقش رائول مندز با در دست داشتن یک سلاح سرد بزرگ برای نجات خواهر خودش از دست کاراکتری به نام فرانک وودز تلاش زیادی می کند. بازیکن در این مرحله از بازی با شخصی بد و منفی بازی همقدم می شود و با قدم های سست خودش برای نجات خانواده خودش تلاش مضاعفی می کند. این مرحله هنوز هم برای بسیاری از گیمرها از جذابیت و هیجان بالایی برخوردار است و یکی از مراحل برتر این مجموعه بازی است.

مرحله  Victor Charlie در Call of Duty Black Ops

این مرحله از بازی ندای وظیفه از جذابیت بسیار بالایی برخوردار است. این ماموریت شباهت بسیار زیادی به فیلم های قدیمی رامبو دارد. اگرچه این بازی داستان جالبی ندارد اما جلوه های ویژه آن هیجان و جذابیت بالایی دارد. هلیکوپتر در جنگل سقوط می کند و سپس گیمر از اردوگاه های ویتنام عبور می کند و به مبارزه با حریفان می پردازد. این مرحله هیچوقت برای گیمرها کهنه و کسل کننده نمی شود و همچنان یکی از مراحل محبوب بازی کالاف دیوتی به شمار می رود.

مراحل بازی کالاف دیوتیمرحله Hunter Killer در  Call of Duty: Modern Warfare 3

Hunter Killer در واقع به عنوان هدف اصلی در تمام جنگ های بازی کالاف دیوتی شناخته می شود و هیچ وقت تکراری و خسته کننده نمی شود. گیمرها هیچ وقت نباید این مرحله را به راحتی هدر بدهند و از هیجان آن بگذرند. در این مرحله بازیکن بعد از یک ماموریت سریع به ماموریت دیگری اعزام می شود که بعد از آنکه مسافتی طولانی را شنا کرد، از تونل های مختلف عبور کرد و جنازه مردم عادی را مشاهده کرد به بندر نیویورک می رسد.

در این مرحله شهر بازی زیر بارانی از بمب است اما گیمر وظیفه دارد که ماموریت خودش را به اتمام برساند. گیمر باید کدهای شلیک را به دست بیاورد و سپس آنها را اجرا کند و با استفاده از قایق از محل فرار کند. ماموریت بازیکن با انفجار بمب ها به اتمام می رسد. طرفداران بازی کالاف دیوتی  به هیچ عنوان نمی توانند مرحله Hunter Killer را از یاد ببرند.

برای ارتقا سلاح‌ها و تجهیزات خود. شما می‌توانید با خرید سی پی کالاف دیوتی از ایران موجو و استفاده از آن برای خرید سلاح‌ یا ارتقا تجهیزات ، به یک بازیکن قوی تبدیل شوید.

مرحله No Russian در  Call of Duty Modern Warfare 2

مرحله No Russian یکی دیگر از جذاب ترین مراحل بازی کالاف دیوتی است. در این مرحله گیمر در نقش یک مامور مخفی CIA در بازی کالاف دیوتی و با یک تروریست مشهور در یک فرودگاه همراه می شود که قصد دارند جنگ جهانی سوم را شروع کنند. در این مرحله قتل و کشتار مردم به شکل بی رحمانه ای اتفاق می افتد و انسان های بی گناه قربانی جاه طلبی و زیاده خواهی ابرقدرت های جهانی می شوند. بازی به گونه ای پیش می رود که حتی اگر گیمر اقدام به شلیک نکند باز هم شاهد کشتار و قتل های بی رحمانه خواهد بود. در این مرحله حتی گیمر هم قربانی قدرت طلبی و جنگ افروزی ها می شود به همین دلیل از جذابیت بالایی برای بازیکنان برخوردار است.

!!! برای خرید سی پی کالاف دیوتی ارزان شما می توانید از طریق وب سایت رسمی ایران موجو اقدام کنید!!!

مرحله Cliffhanger  در Call of Duty: Modern Warfare 2

یکی دیگر از مراحل بازی کالاف دیوتی مرحله Cliffhanger است. مرحله Cliffhanger به معنای واقعی کلمه هیجان را به کاربران القا می کند. مخفی کاری، تیراندازی، تعقیب و گریز و غیره از مهم ترین اتفاقات این مرحله هستند. این مرحله با بالارفتن از صخره شروع می شود که بازیکن به علت حرکت هواپیماها از صخره آویزان می شود و با گوش دادن به دستوران فرمانده از این مشکل رهایی پیدا می کند. پایان بازی نیز همانند شروع بازی از هیجان بسیار زیادی برخوردار است و گیمرها را به وجد می آورد. در نهایت بازیکنان با استفاده از تجهیزاتی مانند سلاح، موتور و… می تواند برنده بازی باشد و این مرحله را با موفقیت پشت سر بگذارد.

مرحله هیجانی کالاف دیوتی

همچنین بخوانید: آموزش گام به گام ساخت سرور کالاف دیوتی 4

بهترین نسخه بازی کالاف دیوتی

اگرچه تا امروز بیش از ۱۵ نسخه از مجموعه بازی های COD روانه بازارهای جهانی شده و گیمرهای متعددی از سراسر جهان را سرگرم کرده است، اما هیچ کدام از این نسخه ها نتوانستند که موفقیت Call of Duty 4: Modern Warfare  را تکرار کنند. بازی کالاف دیوتی چه در بخش تک نفره و چه در بخش چند نفره توانست موفقیت های منحصر به فردی کسب کند و بالاترین نمره ها را از منتقدان دریافت کند.

این نسخه از بازی های ندای وظیفه توانست منبع الهام صداها بازی دیگر شود. این نسخه از بازی های ندای وظیفه توانست حتی سرسخت ترین، ظالم ترین و مخالف ترین منتقدان بازی را به لبخند رضایت وادار کند. داستان شگفت انگیز، گرافیک بی نظیر، شخصیت پردازی استثنایی، مراحل مختلف و متنوع، گیم پلی و گان پلی حیرت آور و… همگی از ویژگی های و نقاط قوت بارز این بازی هستند که هنوز هم هیچ نسخه ای نتوانسته موفقیت های آن را تکرار کند.

خرید پول بازی کالاف دیوتی ارزان

برای رشد و پیشرفت در بازی call of duty شما باید سکه این بازی را خریداری کنید. برای خرید سکه بازی کالاف دیوتی شما می توانید به فروشگاه اینترنتی خرید جم بازی ایران موجو مراجعه کنید. این فروشگاه در حوزه فروش جم ارزان فعالیت دارد شما می توانید با خرید پول بازی از این فروشگاه یک خرید ارزان و مطمئن را تجربه کنید.

شما برای ما از مراحل بازی کالاف دیوتی بنویسید

در این مطلب به طور کامل شما را با مراحل بازی کالاف دیوتی آشنا کردیم. چنانچه در این زمینه تجربه کافی دارید، آن را از طریق قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید. همچنین با مراجعه به سایت ایران موجو می توانید مراحل جذاب سایر بازی های موبایلی را فرا بگیرید. ایران موجو یکی از معتبرترین سایت های بازی است که شما را در زمینه های مختلف یاری می نماید.

ایران موجو
ایران موجو
پشتیبانی فروشگاه ایران موجو
اگر مشکلی وجود داشت، بما خبر دهید

اگر سوالی در مورد خرید یا پیگیری سفارش دارید، از چت پشتیبانی استفاده کنید تا کارشناسان ما سریع تر پاسخگوی شما باشند