10 روش سریع بالا بردن رنک کالاف دیوتی موبایل

10 روش سریع بالا بردن رنک کالاف دیوتی موبایل

چگونه در کالاف دیوتی رنک خود را بالا ببریم؟

بالا بردن رنک کالاف دیوتی نشان‌دهنده تبدیل شدن یک بازیکن به پرو پلیر در این بازی محبوب است. رسیدن به مدال لجند و رنک نهایی، قدم مهمی در جهت تبدیل شدن به بازیکنی با سطح بالا محسوب می‌شود. این روند، علاوه بر افزایش مهارت‌های فردی، به بازیکنان امکان کسب جوایز فصلی مرتبط با رنک‌های بالاتر را می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر درباره روش‌های سریع بالا بردن رنک کالاف دیوتی موبایل، در ادامه با  ایران موجو همراه باشید، ما در ایران موجو علاوه بر خرید سی پی به این پرداخته ایم که راهنمایی‌های مفیدی در این زمینه دریافت کنید.

رنک کالاف چیست؟

رنک کالاف چیست؟

رنک مود بازی کالاف دیوتی سیستم رتبه‌بندی این بازی است که در آن، تمام بازیکنان باتوجه به مسابقاتی که انجام می‌دهند رتبه‌بندی می‌شوند. نتایج تمام مسابقات بازیکنان بر سطح آنها نسبت به سایر بازیکنان تاثیر می‌گذارد. بدون شک، بالاترین رنک کالاف بهترین جایگاه است، چراکه پاداش‌های بیشتر و قدرت عمل بهتری به بازیکنانی که در سطوح بالا هستند اعطا می‌شود. بازیکنان از سطح 7 این بازی وارد رتبه بندی کالاف دیوتی می‌شوند. برای افزایش سرعت رسیدن به این سطح لازم است که ماموریت‌های درنظر گرفته شده را هرچه زودتر به اتمام برسانید.

ترفند افزایش سرعت بالا بردن رنک کالاف

 • XP خود را بالا ببرید!
 • در نبرد ها win بگیرید!
 • در بین گیمر های دیگر mvp شوید!
 • پشت سر هم پیروز شوید!
 • از بتل پس کمک بگیرید!
 • ایونت ها را از دست ندهید!
 • Rank Shild را جدی بگیرید!
 • از اسکین‌های افزایش‌دهنده XP استفاده کنید!
 • در بازی استمرار داشته باشید!
 • برنده شدن از کشتن مهم‌تر است!

XP خود را بالا ببرید!

XP بخشی از بازی کالاف دیوتی است که تاثیر مستقیم برروی سطح بازیکنان در این بازی دارد. هرچه میزان XP بیشتر باشد سرعت رنک اپ هم افزایش پیدا می‌کند و هر چه XP بیشتری دریافت کنید بیشتر به سطح بعدی نزدیک خواهید شد. بنابراین، نکته اصلی در بالا بردن رنک کالاف دیوتی آن است که میزان XP دریافت شده را افزایش دهید.

در نبرد ها win بگیرید!

مهمترین چیزی که بازیکنان در بالا بردن رنک کالاف دیوتی باید بدانند این است (بازی کنید و پیروز میدان باشید) بنابراین اولین قدم در افزایش رنک این است که در مسابقات وین بگیرند و مسابقات را ببرند، یعنی هرچه بیشتر بازی کنند و برنده شوند امتیاز بیشتری می گیرند و باعث بالا بردن رنک کالاف می شود، اما باید بدانند که فقط در صورت پیروز شدن رنک بالا میرود و در عین حال اگر به عنوان بازنده بازی را به پایان برسانند رنک آن ها کاهش میابد.

در بین گیمر های دیگر mvp شوید!

قدم بعدی برای دریافت xp  بیشتر و بالا بردن رنک کالاف این است که گیمر های کالاف تمام سعی خود را بکنند تا در جایگاه اول به عنوان mpv بازی را به پایان برسانند، در اینصورت علاوه بر امتیاز پیروزی امتیاز بازیکن برتر را نیز دریافت خواهند کرد.

پشت سر هم پیروز شوید!

اگر میخواهید xp های بیشتری دریافت کنید و به سرعت رنک کالاف خود را بالا ببرید باید تمام تلاش خود را بکنید که پیروزی های پیاپی داشته باشید یعنی پشت سر هم وین بگیرید زیرا با پیروزی های متوالی علاوه بر دریافت xp برد، امتیاز بیشتری برای پیروزی های پشت هم نیز دریافت خواهید کرد.و با افزایش امتیاز در کالاف رنک شما نیز بالا می رود.

 از بتل پس کمک بگیرید!

یکی از محبوب‌ترین بخش‌های کالاف دیوتی، بتل پس است که تنوع زیادی در روند بازی ایجاد می‌کند. شما با شرکت در این بخش می‌توانید علاوه‌بر دریافت جوایز متنوع، به میزان قابل توجهی xp دریافت کنید. با ورود به صفحه خرید سی پی در ایران موجو و اقدام به خرید بتل پس کالاف دیوتی می‌توانید در مودهای خاصی از حالت مولتی پلیر بازی کنید تا در زمان کم، XP فراوان به‌دست آورید. از مزایای بتل پس در این مورد می‌توان به این نکته اشاره کرد که حالت‌های مختلفی برای دریافت XP وجود دارد، درنتیجه بازیکنان می‌توانند بدون محدودیت برای افزایش لول خود تلاش کنند.

این بخش از کالاف دیوتی درواقع یک سیستم پاداش است که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا با انجام ماموریت‌ها و چالش‌های مختلف، به آیتم‌های مختلف مانند انواع سلاح‌ها، تجهیزات و اسکین‌ها دسترسی پیدا کنند. پس از تکمیل هر مرحله از بتل پس، مقداری به سطح تجربه بازیکن اضافه می‌شود که برای بالا بردن رنک مفید است.

ایونت ها را از دست ندهید!

یک سری رویداد در هر فصل از بازی کالاف دیوتی ارائه می‌شود که آیتم‌ها و امکانات جذابی را دردسترس کاربران قرار می‌دهد. یکی از این رویدادها XP DOUBLE نام دارد که بازیکنان با شرکت در آن می‌توانند به میزان دو برابر XP دریافت کنند. در این ایونت‌ها هیچگونه محدودیتی برای بازیکنان وجود ندارد، آنها می‌توانند با شرکت کردن در این رویدادها دو برابر بیشتر نسبت به رویدادهای دیگر XP کسب کرده و سرعت افزایش رنک کالاف خود را بهبود دهند.

Rank Shild را جدی بگیرید!

استفاده از کارت های Rank Shild باعث می شود تا در صورت شکست امتیاز رنک بازیکنان کاهش پیدا نکند و در همان رتبه بماند، با این کارت به اصطلاح بازیکنان رنک کالاف خود را سیو می دهند، البته این را بدانید که استفاده از این کارت ها محدود به زمان هستند و فقط در زمان مشخص شده اعتبار دارند.

از اسکین‌های افزایش‌دهنده XP استفاده کنید!

استفاده از تمام اسکین های رنک کالاف دیوتی موبایل یک ترفند دیگر در اموزش بالا بردن رنک بتل رویال کالاف دیوتی موبایل است. برخی از اسکین‌های اسلحه موجود در کالاف دیوتی مقدار XP دریافتی را افزایش می‌دهند، به‌طوریکه میزان XP دریافت شده توسط بازیکن معمولا تا 10 درصد بیشتر محاسبه خواهد شد. در بخش فروشگاه این بازی می‌توانید این اسکین‌ها را تهیه کنید و علاوه‌بر بالا بردن رنک کالاف، جلوه خاصی برای کاراکتر خود ایجاد کنید. همچنین، این اسکین‌ها را می‌توان از طریق جعبه به‌دست آورد.

در بازی استمرار داشته باشید!

حتما می‌دانید که کالاف دیوتی هم مانند بسیاری از بازی‌های دیگر جوایز روزانه برای بازیکنان خود درنظر گرفته است. به این صورت که با بازدید از این بازی به‌صورت روزانه، یک سری جوایز دریافت خواهید کرد. این جوایز شامل مقداری سی پی، اسکین‌ یا مقداری XP می‌شود.

برنده شدن از کشتن مهم‌تر است!

با برنده شدن در یک نبرد، امتیازات لازم به شما اعطا می‌شود. هرچه میزان افرادی که در یک نبرد کشته‌اید بیشتر باشد، میزان امتیازات شما هم افزایش پیدا خواهد کرد. اما این درحالی است که نبرد شما به پیروزی ختم شود، درصورتی‌که شکست بخورید هیچگونه XP دریافت نمی‌کنید. بنابراین، اولولیت اصلی را برروی برنده شدن در نبردها قرار دهید. در ادامه با ایران موجو همراه باشید تا چگونگی این پیروزی را به شما شرح دهیم.

چگونه در کالاف دیوتی پیروز میدان باشیم؟

چگونه در کالاف دیوتی پیروز میدان باشیم؟

بطور کلی کلید بالا بردن رنک کالاف دیوتی موبایل پیروزی در میدان نبرد کالاف می باشد و کلید این پیروزی استمرار و تمرین است اما نکاتی وجود دارد که باعث افزایش قدرت و حرفه ای شدن شما می شود که در نهایت سبب کسب موفقیت و پیروزی می شود که در ادامه به شرح این موارد پرداخته ایم:

انتخاب گان و اتچمنت مناسب آن

قبل از هرچیزی برای پیروزی در کالاف دیوتی، انتخاب اسلحه و اتچمنت مناسب بر اساس تغییرات هر سیزن اهمیت زیادی دارد. بازیکنان باید توجه داشته باشند که عملکرد برخی اسلحه‌ها در هر سیزن ممکن است بهبود یابد (Buff) یا کاهش پیدا کند (Nerf)، همچنین انتخاب اتچمنت باید متناسب با نوع اسلحه و سبک بازی (راش می دهید یا کمپ می کنید) باشد.

بطور مثال برای گان m4 نمی توانید از اتچمنت underbarrel bipod استفاده کنید و اتچمنت صحیح این گان را در مقاله اتچمنت جدید گان m4 بخوانید. انتخاب اتچمنت درست تاثیر زیادی در برد و در نهایت بالا بردن رنک کالاف دارد.

استفاده از پرک مناسب

در کالاف دیوتی، استفاده از پرک‌های مناسب برای بهبود عملکرد شما در بازی حیاتی است. پرک‌ها ویژگی‌ها یا توانایی‌های خاصی به کارکتر بازی می‌افزایند که می‌توانند شامل افزایش سرعت حرکت، بهبود دقت تیراندازی، کاهش صدای قدم‌ها یا سرعت بازیابی سلامتی باشند. مهم است که پرک‌ها متناسب با سبک بازی و استراتژی‌های بازیکن انتخاب شود.

برای مثال، اگر بازیکن بخواهد با سرعت حرکت کند، پرک‌هایی که سرعت حرکت را افزایش می‌دهند مناسب هستند، یا اگر به سبک کمین و غافلگیری علاقه‌مندباشد، پرک‌هایی که صدای قدم‌ها را کاهش می‌دهند مفید خواهند بود. مقاله معرفی پرک های کالاف دیوتی بطور کامل می تواند در این زمینه راهنمای شما باشد.

تجهیزات درست انتخاب کنید و آنها را ارتقاء دهید!

تجهیزات و تاکتیک ها باید با توجه به نوع و سطح بازی انتخاب شوند و اینکه بازیکن بداند از چه تجهیزاتی در چه شرایطی استفاده کند و از تنظیمات درستی در بازی خود استفاده کند بازیکنان با گرفتن سی پی کالاف دیوتی میتوانند به راحتی تجهیزات خود را ارتقا دهند و حرفه ای بازی کنند، تمامی این موارد می تواند باعث پیروزی و دست یابی به xp بیشتر شود.

انواع رنک در کالاف دیوتی موبایل

 • روکی (Rookie)
 • وتران (Veteran)
 • الیت (Elite)
 • پرو (Pro)
 • مستر (Master)
 • لجندری (Legendary) 

انواع رنک در کالاف دیوتی موبایل

چگونه رنک مولتی را لجندری کنیم؟

در بین تمام رنک های کالاف دیوتی موبایل رنک لجندری بالاترین ارزش را دارد، بنابراین این سوال به‌وجود می‌آید که چگونه رنک مولتی را لجندری کنیم؟ اگر می‌خواهید بدانید که چگونه رنک مولتی را بالا ببریم، باید تمام تمرکز خود را روی این هدف قرار دهید. از استراتژی‌هایی که پیش‌تر گفتیم کمک بگیرید تا سرعت بالا بردن رنک کالاف شما افزایش پیدا کند. درکنار این استراتژی‌ها بهتر است که در طی بازی تنظیمات مناسب را به‌کار بگیرید، با ویژگی‌های انواع سلاح‌ها آشنایی داشته باشید و تیم‌های قوی برای خود انتخاب کنید تا بتوانید با پیروز شدن در نبردها، XP بیشتر به‌دست آورید.

تجربه شما از بالا بردن رنک کالاف دیوتی

اگر شما هم به دنبال پاسخ این سوال بودید که چگونه رنک کالاف را بالا ببریم؟ حتما در این مطلب پاسخ خود را دریافت کرده‌اید. استراتژی‌های معرفی شده در این اموزش بالا بردن رنک کالاف به شما کمک می‌کنند تا در کمترین زمان، به بهترین رتبه کالاف دیوتی موبایل در جهان برسید. اکنون برای ما بنویسید که شما چه اقداماتی برای بالا بردن رنک کالاف خود انجام می‌دهید؟ آیا شما پیشنهادات دیگری برای افزایش سرعت بالا بردن رنک کالاف دیوتی دارید؟

ثبت دیدگاه
iranmojo online support