بهترین اسکین کالاف دیوتی موبایل از نظر گیمرها

بهترین اسکین کالاف دیوتی موبایل از نظر گیمرها

در کالاف دیوتی موبایل اسکین‌های مختلف فقط لباس‌ها یا سلاح‌های مختلفی نیستند که بتوان آن‌ها را روی یک شخصیت قرار دهید بلکه بهترین اسکین کالاف دیوتی موبایل شخصیت‌های کاملا جدیدی هستند که می‌توانید با آن‌ها بازی کنید. شما حتی می‌توانید ظاهر برخی از این اسکین‌ها را تغییر دهید. در این مقاله با ایران موجو همراه باشید تا با بهترین اسکین کالاف دیوتی موبایل بیشتر آشنا شوید، ما در ایران موجو علاوه بر خرید سی پی سعی بر معرفی نکات این بازی را نیز داریم.

بهترین اسکین کالاف دیوتی موبایل

در کالاف دیوتی موبایل راه‌‌های مختلفی برای گرفتن اسکین جدید وجود دارد اسکین‌هایی که دریافت می‌کنید ، ممکن است عادی، کمیاب، اپیک، لجند یا حتی جادویی باشند.برخی از اسکین‌ها در باکس‌های جایزه قرار می‌گیرند و برخی دیگر را ممکن است در جایزه‌ای که هرروز با لاگین کردن به دست آورید و اگر دارای بتل‌پس پرمیوم یک سیزن از بازی باشید، می‌توانید اسکین‌های خاص‌تر را راحت‌تر به دست آورید. می‌توانید خرید بتل پس کالاف دیوتی موبایل خود را از ایران موجو انجام دهید. برخی از اسکین‌ها را نیز می‌توانید با سی پی کالاف دیوتی داخل بازی خریداری کنید.

برخی از گیمر ها علاقه شدید به شخصیت هایی دارند که در دنیای واقعی وجود داشته باشد که شما با خواندن مقاله معرفی 14 تا ازشخصیت های بازی ها در واقعیت میتوانید شخصیت ها را بشناسید و از روی سبک علاقتان شخصیت مورد نظرتان را  برای بازی انتخاب کنید.

لیست جذاب ترین اسکین های کالاف دیوتی موبایل

 • اسکین گانزو – Devil Jester
 • اسکین شوگان ـ Hidora Kai
 • اسکین گرینچ – Wreath havoc
 • اسکین Krueger- Black Hat
 • اسکین Phantom – Osiris
 • اسکین Seraph – Tombstone
 • اسکین Torque – King
 • اسکین Witch Doctor – Wrong Medicine
 • اسکین Ghost – Plasma
 • اسکین Nikto – Dark Side
 • اسکین Bathysphere – Eldritch Terror
 • اسکین  Urban Tracker – By the Lake

بسیاری از کاربران باور دارند که این اسکین جایی در بازی کالاف دیوتی موبایل ندارد اما دقیقا به همین دلیل می‌توان آن را یکی از بهترین اسکین‌هایی کالاف دیوتی موبایل در نظر گرفت این اسکین کاملا خارج از جو و فضای معمول کالاف دیوتی است و به همین دلیل یکی از خاص ترین اسکین‌ها به شمار می‌رود.

برای باز کردن این اسکین فقط نیاز به یک شانس بسیار خوب دارید این اسکین را می‌توانید در لاکی دراو Deep Summoning دریافت کنید و شانس معمولا با بازیکنانی یار است که تمام مراحل لاکی دراو را بدون کمترین خطا می‌گذرانند.

اسکین جذاب گانزو – Devil Jester

اسکین گانزو - Devil Jester

اگر به جوکر و دلقک‌های ترسناک علاقه دارید، این اسکین مخصوص شماست؛ این اسکین برآمده از شخصیت جوکر در بتمن است و برای برخی از گیمرها بهترین اسکین کالاف دیوتی به شمار می‌رود. حالت ترسناک و دیوانه‌وار این اسکین تجربه‌ای بسیار متفاوت را ارائه می کند. تصور کنید که تمام دشمنان تان را با ظاهر یک دلقک دیوانه از بین می‌برید؛ در این صورت قطعا عاشق این اسکین خواهید شد اگر میخواهید.

اسکین جذاب شوگان ـ Hidora Kai

اسکین شوگان ـ Hidora Kai

برای به دست آوردن این اسکین برای هیدورا کای نیاز به شانس بالایی دارید. اسکین شوگان در دراو سایه شمشیر یا Shadow of the Blade به دست می‌آید و فقط نیاز به شانس دارید. این اسکین یک ظاهر سامورایی ترسناک به هیدورا کای اضافه می‌کند و یکی از بهترین اسکین‌ها به شمار می‌رود.

اسکین جذاب گرینچ – Wreath havoc

اسکین گرینچ - Wreath havoc

اگر به حال و هوای کریسمس علاقه دارید، این اسکین را از دست ندهید که اسکین گرینچ را می‌توانید از یک Holiday Draw به دست آورید و حس و حال لابی و کل بازی را عوض کنید و این اسکین هم‌زمان هم ترسناک، بامزه و هیجان‌انگیز است.

اسکین جذاب Krueger- Black Hat

اسکین Krueger- Black Hat

به شخصیت‌های وسترن علاقه دارید؟ اسکین کروگر به خاطر شما ساخته شده است که این اسکین با شخصیت بی‌چهره بلک‌هت یا کلاه‌سیاه کاملا جور در می‌آید و مناسب این قاتل حرفه‌ای و بی‌سروصدا است که این اسکین را از جعبه Dark Gunman باید به دست آورید و باید خوش‌شانس باشید تا جایزه‌تان اسکین کروگر باشد. این جایزه بسیار کمیاب و از نوع Mythic است. با شخصیت های دیگر بازی کالاف دیوتی آشنا شوید میتوانید مقاله معرفی داستان و رازهای شخصیت های کالاف دیوتی را بخوانید.

اسکین جذاب Phantom – Osiris

اسکین Phantom - Osiris

شخصیت فانتوم زمانی که سر تا پا با طلا پوشیده شده است، کاملا به یک شخصیت جدید تبدیل می‌شود و با اسکین اوسیریس فانتوم را به یک شخصیت سلطنتی دوران مصر باستان تبدیل کنید که سرتاپا طلا پوشیده است و ظاهری هراس انگیز دارد. برای به دست آوردن این اسکین کمیاب کالاف دیوتی به شانس خوب در RNGها نیاز دارید؛ چرا که باید آن را از یک دراو Crown of Kings به دست آورید.

اسکین جذاب Seraph – Tombstone

اسکین Seraph - Tombstone

این کاراکتر از معدود کاراکترهای زن بازی است که جذابیت بسیار بالایی هم دارد. کاراکتر سراف هم از کاراکترهای وسترن بازی است و با این اسکین حالتی مرموز به خود می‌گیرد.

سراف یک قاتل حرفه‌ای است که با اسکین Tombstone ظاهری سر تا پا مشکی و بنفش پیدا می‌کند. این اسکین را می‌توانید از یک دراو Frontier Justice به دست آورید.

اسکین جذاب Torque – King

اسکین Torque - King

این اسکین هم از اسکین‌هایی است که اصلا با فضای کالاف دیوتی سازگار نیست و از نظر برخی از گیمر‌ها همین موضوع آن را به بهترین اسکین کالاف دیوتی موبایل تبدیل می‌کند که اسکین کینگ فضای پادشاهان اسکاتلندی و انگلیسی را در اروپای کلاسیک را دارد و مناسب علاقه‌مندان به این دوران است و این اسکین از یک جعبه Highlands به دست می‌‌آید.

اسکین جذاب Witch Doctor – Wrong Medicine

اسکین Witch Doctor – Wrong Medicine

کاراکتر دکتر ساحره به خودی خود یک کاراکتر بسیار مرموز و جذاب است و با این اسکین حالتی حتی مرموزتر پیدا می‌کند. این اسکین شخصیت تاریک‌تر و شیطانی‌تر دکتر ساحره را به رخ می‌کشد و حالتی جادویی‌تر به آن می‌دهد و برای به دست آوردن آن نیاز به شانس در دراو Pestilence دارید.

اسکین جذاب Ghost – Plasma

اسکین Ghost - Plasma

قطعا به کاراکتر گوست علاقه بسیاری دارید؛ کم‌تر گیمری پیدا می‌شود که به این کاراکتر علاقه نداشته باشد و اسکین پلاسما را قطعا می‌توان بهترین اسکین کالاف دیوتی دانست؛ چرا که یکی از کم‌یاب‌ترین اسکین‌های بازی است و به همراه یک اسکین خاص برای AK-47 به دست می‌آید.

قطعا برای به دست آوردن این اسکین نیاز به شانس و تلاش بسیاری خواهید داشت اما همه این سختی‌ها ارزش این اسکین بی‌نظیر را خواهند داشت.

اسکین جذاب Nikto – Dark Side

اسکین Nikto - Dark Side

نیکتو از قدیمی‌ترین اسکین‌های کالاف دیوتی است اما همچنان بعد چندین سال محبوبیت خود را حفظ کرده‌ است. این اسکین بخشی از دراو Dark Side است و شما با به دست آوردن آن به یک ظاهر ربات‌مانند قرمز و مشکی با ساعت هولوگرامی دست پیدا خواهید کرد.

اسکین جذاب Urban Tracker – By the Lake

یکی از اسکین های جذاب زنانه در بازی کالاف دیوتی است این اسکین دارای ویژگی های منحصر به فردی است مثل تم طراحی که باعث مدرن شدن شهر میشود این اسکین با لباس زنانه وارد ماجراجویی میشود و با رنگ های جذابی که دارد باعث حس ماجراجویی در بازیکن میشود.

این اسکین در رویداد های ویژه یا از طریق خرید در فروشگاه بازی در دسترس است و به دلیل ظاهر جذابی که دارد مورد توجه بازیکنان قرار گرفته است .

خرید بهترین اسکین کالاف دیوتی موبایل

برای خرید بهترین اسکین کالاف دیوتی موبایل می توانید از سی پی استفاده کنید و در سایت ایران موجو این امکان را دارید تا به راحتی با خرید سی پی ارزان، CP دریافت کنید و اقدام به خرید اسکین مورد علاقه خود نمایید لطفا توجه کنید زمان وارد کردن اطلاعات اکانت خود اطلاعات درست و وارد کنید تا سفارش شما در سریع ترین زمان انجام بشه.

دانلود نسخه اندروید کالاف دیوتی موبایل

دانلود نسخه ios کالاف دیوتی موبایل

به نظر شما بهترین اسکین کالاف دیوتی کدام است؟

ما در این مقاله بهترین اسکین‌های کالاف دیوتی از نظر گیمرهای جهان، از گانزوی دلقک تا پادشاه اسکاتلندی، را معرفی کردیم. با این حال قطعا اسکین‌هایی وجود دارد که در این مقاله معرفی نشده‌اند؛ حتما نظرتان را راجع به بهترین اسکین کالاف دیوتی موبایل به ما ارسال کنید.

سوالات متداول

اسکین چیست؟

آیتم هایی که به کمک آن میتوانید ظاهر یک کاراکتر یا سلاح را تغییر دهید اسکین نام دارد.

چند نوع اسکین در کالاف دیوتی موبایل داریم؟

در بازی کالاف دیوتی موبایل دو نوع اسکین شخصیت و اسکین سلاح وجود دارد.

خاص‌ترین اسکین کالاف دیوتی موبایل کدام است؟

اسکین پلاسمای شخصیت گوست را می‌توان خاص‌ترین اسکین کالاف دیوتی در نظر گرفت که با شمار زیادی از جوایز دیگر به دست می‌آید.

بهترین اسکین کالاف دیوتی را چگونه به دست آوریم؟

اسکین‌ها معمولا با قرعه‌کشی‌های مختلف یا در جعبه‌های خاص بازی به دست می‌آیند. با داشتن بتل‌پس پرمیموم و سی پی کالاف دیوتی می‌توانید خاص‌ترین اسکین‌ها را نیز خریداری کنید.

ثبت دیدگاه

نظرات کاربران

60 دیدگاه
 • فربد زارعی

  عالی

  • پشتیبانی ایران موجو

   ممنون از شما 🌷

 • یه بنده خدا

  بهارین اسکین های کالاف با اختلاف:
  گوست سیزن یک
  آرتری اصلی
  ویچ واردن
  گوست پلاسما
  ویوان حریس مشکی
  سایرن متیک
  گوست جاوبن

 • محمد

  به نظر من بهترین اسکین بازی با فاصله زیاد آرتری اصلی

 • امیررضا

  پتلاا

 • امیررضا

  گانزو

 • Parham

  فقط تمپلار متیک

 • یه بنده خدا

  سلام اینا اسکین محبوب هایه خودت هستن داداش
  ارتری اصلی
  اوربان ترکر
  مانتاری اصلی
  ویوان هریس اصلی
  گوست سیزن یک
  ویچواردن
  منندزاصلی
  و خیلی چیز هایع دیگه
  اینارو ول کردی امدی چند تا #@! میگی بهترین اسکین ها

  • پشتیبانی ایران موجو

   حتما داستان های این شخصیت هارو هم براتون میزاریم

 • martia

  1تمپلار
  2سایرن
  3گوست سیزن یک

  • پشتیبانی ایران موجو

   ممنون از نظرتون

 • Mohammad

  فقط نیکتو اگه ممکنه ویچواردن هم بذارید ممنون

  • پشتیبانی ایران موجو

   🙏

iranmojo online support