خرید گیفت کارت eBay

خرید گیفت کارت ای بی eBay Gift card رسمی و 100% معتبر | ارزان و فوری
فروشگاه ebay، یکی از سایت‌های فروش انواع لوازم دست دوم به صورت فیزیکی و همچنین فروش آیتم‌های مجازی مانند بازی، ارزهای مجازی و… است. کاربران این سایت، می‌توانند معاملات خود را با استفاده از حساب‌های بانکی یا شارژ اعتبار حساب کاربری از طریق گیفت کارت ebay انجام دهند. این گیفت کارت‌ها، مبالغ متفاوتی از 15 تا 200 دلار دارند که پس از وارد کردن کد آنها در حساب کاربری، مبلغ آنها در قالب اعتبار به حساب فرد منتقل می‌شود.

همچنین اگر قصد خرید محصولات و خدمات از سایت های معتبری همچون اپل،آمازون، علی بابا و . . . را دارید با خرید گیفت کارت اپل Apple به سادگی برای شما امکان پذیر است.

خرید گیفت کارت ای بی eBay Gift card  رسمی و 100% معتبر در ایران موجو

💬 پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی 24 ساعته در چت آنلاین و تلفنی، ثبت تیکت

🏷️ قیمت گیفت کارت ebay
  ارزانترین قیمت گیفت کارت ebay

⌚زمان تحویل سفارش
خرید گیفت کارت ebay شما در کمتر از 3 دقیقه

📦 نحوه ثبت سفارش
به صورت خرید از سایت و شارژ اکانت شما توسط پشتیبان سایت

✅ معتبرترین فروشگاه خرید گیفت کارت ebay
ایران موجو از سال 1391 با سابقه‌ای درخشان در حوزه خرید و فروش جم بازی، به صورت آنی و فوری گیفت کارت ebay را برای شما فعال می نماید.

 گیفت کارت ebay چیست و چه کاربردهایی دارد؟
سایت‌ای بی، یک سایت فروشگاهی است که بیشتر اجناس موجود در آن، دست دوم هستند و مشتریان می‌توانند با انتخاب جنس مورد نظر خود، آن را از فروشنده خریداری کنند. پرداخت وجه کالای مورد نظر، از طریق حساب بانکی (معمولا حساب پی پال) یا افزایش اعتبار با استفاده از گیفت کارت ebay انجام می‌شود.

انواع گیفت کارت‌های ebay موجود در سایت ایران موجو، در اعتبارهای 25، 50، 100، 150، 175 و 200 دلاری عرضه می‌شوند که شما می‌توانید بر اساس نیاز خود، هر یک از این گیفت کارت‌ها را خریداری کنید و بلافاصله پس از اتمام مراحل خرید، کد آنها را تحویل بگیرد.
نحوه استفاده از گیفت کارت ebay
پس از اتمام مراحل خرید گیفت کارت‌ ای بی مورد نظر خود از سایت ایران موجو، لازم است تا با طی کردن مراحل زیر، آن را بر روی حساب کاربری خود فعال کنید:

ابتدا وارد اکانت خود در فروشگاه ebay شوید.
محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.
پس از انتخاب محصول، با ورود به سبد خرید و وارد کردن کد گیفت کارت خریداری شده، به مرحله پرداخت با حساب پی پال وارد می‌شوید. در این مرحله، در صورتی که مبلغ خرید شما صفر باشد، به این معنی است که اطلاعات گیفت کارت با موفقیت در حساب شما redeem شده است.

نکته بسیار مهم: با توجه به قوانین سایت‌ای بی، داشتن حساب وریفای شده پی پال و آدرس پستی آمریکا برای فعالسازی گیفت کارت ebay ضروری است و بدون داشتن این شرایط، گیفت کارت شما قابل استفاده نخواهد بود.

سوالات متداول

iranmojo online support