معرفی 12 تا از جدیدترین بازی های موبایلی 2024

معرفی 12 تا از جدیدترین بازی های موبایلی 2024
 • تاریخ ثبت
 • بازدید 635
 • دیدگاه 10
 • اشتراک گذاری
 • موضوع وبلاگ

سال ۲۰۲۴ سالی پر از بازی‌های مختلف برای موبایل است که برخی از آن‌ها منتشر شده و بسیار دیگر نیز قرار است تا پایان سال منتشر شوند.  در میان این بازی‌ها، بازی‌هایی با نام آشنا قرار دارند و هم بازی‌هایی که تا به حال کسی چیزی از آن‌ها نشنیده است. در این مقاله از بخش  معرفی بازی به معرفی جدیدترین بازی های موبایلی 2024 در ایران موجو با ما همراه باشید.

لیستی از جدیدترین بازی های موبایلی 2024 

 • Devil May Cry: Peak of Combat 
 • Astra: Knights of Veda
 • AFK Journey  
 • Yes Your Grace 
 • Hamster Inn  
 • Ex Astris 
 • Little Nightmares  
 • The Longing 
 • Caves of Lore  
 • Please Touch The Artwork 2 
 • Rainbow Six Mobile
 • Call of Duty Warzone Mobile 

با 12 مورد از جدیدترین بازی های 2024 که در بالا به شما پیشنهاد دادیم در این مقاله آشنا میشوید.

بازی گریه شیطان ;اوج مبارزه

 • تاریخ انتشار: ۱۰ ژانویه ۲۰۲۴
 • امتیاز گوگل پلی: ۴.۲ از ۵

بازی موبایلی Devil May Cry: Peak of Combat 

این بازی جزوه جدیدترین بازی های موبایلی در سال جدید است  که دویل می کرای، نامی آشنا برای گیمرها است و بسیاری این سری از بازی‌ها را از بهترین سری‌ها می‌دانند. سری بازی‌های دویل می کرای به دلیل داشتن روند سریع، حالت مبارزات منحصر به فرد و امکان اجرای حرکات مختلف با انبوهی از سلاح‌ها معروف هستند. بازی های موبایلی این سری نیز همان روند را حفظ کرده است و اکشنی بسیار سریع با حرکات مختلف دارد.
این بازی که توسط NebulaJoy و با همکاری سازندگان اصلی Devil May Cry در شرکت کپ‌کام ساخته شده است، گرافیکی بسیار زیبا دارد و امکان بازی با کاراکترهای محبوب این فرانچایز را فراهم کرده است.

شما در این بازی می‌توانید در نقش دانته، ویرجیل و Lady بازی کنید و به نبرد شیطانان و اهریمنان بروید.اگر شما هم از کسانی بودید که فکر می‌کردید گیم پلی و سبک مبارزات این فرانچایز روی موبایل به خوبی اجرا نخواهد شد، دیگر نگران نباشید. بازی Devil May Cry: Peak of Combat همان سبک مبارزه سریع دویل می کرای‌های قبلی را دارد که بازیکنان قدیمی را خوشحال کرده و لذت تازه‌ای به بازیکنان جدید این سری خواهد داد.در این بازی دانته و لیدی وظیفه دارند تا از زمین در برابر اهریمن‌های مختلف و King of Demons محافظت کنند.

پادشاه شیاطین ظهور کرده است و قصد تسخیر کامل زمین را دارد؛ و این شما هستید که باید جلوی این اتفاق را بگیرید. وارد بازی شوید، قدرت‌های مختلف به دست آورید، دشمنان مختلفی را بکشید و مسیرتان را به سمت پادشاه شیاطین بسازید. اگر علاقه مند به سبک اکشن هستید معرفی بازی Undawn را در مقاله بهترین بازی های ایفون رایگان با گیم پلی خفن معرفی 15 بازی بخوانید.

بازی موبایلی ASTRA: شوالیه‌های وِدا 

 • تاریخ انتشار: ۲۵ مارس ۲۰۲۴
 • امتیاز گوگل پلی: ۴.۳ از ۵

بازی موبایلی Astra: Knights of Veda

بازی آسترا: شوالیه‌های ودا، یک بازی موبایلی جذاب در سبک RPG است که طراحی هنری زیبا، با جزئیات و در عین ترسناک دارد که از همان ابتدا خودش را داخل قلبتان جا می‌کند. داستان بازی دقیقا همان چیزی است که از یک بازی RPG انتظار می‌رود؛ با این حال گاهی اوقات شما را سورپرایز می‌کند. شما قطعا از جست‌وجوی بازی برای تکه‌های گم‌شده Veda و جمع کردن شوالیه‌ها و قهرمان‌های مختلف، لذت خواهید برد.

داستان بازی لذت‌بخش، جالب و گاهی اوقات حتی آشنا است؛ شما در این بازی داستان سربازی را دنبال می‌کنید که پس از کشته شدن و شکست در جنگ، زندگی دوباره‌ای توسط الهه Veda به او داده شده است. این سرباز در زندگی دوباره‌اش Master of Book نام دارد.

در حال حاضر حکم‌رانی سرزمین بازی برعهده شاه دیوانه مگنوس است؛ شاهی که ظلم‌هایش سرزمین را در عذاب و تاریکی فرو برده است. با این حال به عنوان Master of the Book جدید، شما قدرت این را دارید که یک بار برای همیشه به این ظلم پایان دهید.از جذاب‌ترین بخش‌های این بازی جدید برای موبایل، استایل و طراحی آن است که زیبایی زیادی دارد و همزمان ترس را وارد دلتان می‌کند.

این بازی اکشن Side scroll را به بازی‌های موبایلی برگردانده است اما با مکانیکی مدرن، پیشرفته و جدید. در گیم پلی این بازی می‌توانید توانایی‌های مختلفی به دست آورید، شوالیه‌های ودا را پیدا کنید و با کمک هم پادشاه دیوانه را شکست دهید.

جدیدترین بازی موبایلی AFK Journey 

 • تاریخ انتشار: ۲۲ مارس ۲۰۲۴
 • امتیاز گوگل پلی: ۴.۶ از ۵

بازی موبایلی AFK Journey  

در این بازی وارد سرزمین Esperia می‌شوید، سرزمینی پر از جادو و فانتزی. دانه‌ای از حیات در میان دریای ستارگان سرگردان بود و ریشه‌اش را در این سرزمین قرار داد. با گذشت زمان، خدایانی که زمانی قدرت زیادی داشتند،‌ شکست خورده و از بین رفتند. با رشد این دانه، از هر یک از شاخه‌هایش برگ‌هایی درآمدند که نژادهای مختلف سرزمین اسپریا را تشکیل دادند.

در این بازی نقش جادوگر افسانه‌ای، مرلین، را برعهده می‌‌گیرید؛ زمانی یک جادوگر بسیار قدرت‌مند که الان حافظه‌اش را از دست داده و به تنهایی زندگی می‌کند. زمانی که روستای کناری در آتش می‌سوزد، شما باید رهبری اتفاقات را به دست بگیرید و دوباره تبدیل به قهرمانی شوید که دنیا نیاز دارد.

زمان آن فرا رسیده است که یک ماجراجویی بدون برنامه را شروع کنید و در این سفر، با کمک قهرمانان سرزمین، از رازهای سرزمین اسپریا پرده بردارید. یادتان باشد که تنها شما می‌توانید قهرمانان سرزمین را راهنمایی کنید و حقیقت جهان را بیابید.

اگر قبل از این بازی، AFK Arena را بازی کرده باشید، چهره‌های آشنایی در این بازی خواهید دید. با این حال قهرمانان و کاراکترهای جدیدی در این بازی معرفی می‌شوند که می‌توانید آن‌ها ارتقا دهید. شما می‌توانید قهرمانان جدیدی را فرا بخوانید اما برای این کار به ارزهای داخل بازی، الماس‌ یا نامه، نیاز خواهید داشت. با این حال بازی به گونه‌ای نیست که نتوانید این اعتبارها را به دست آورید و بدون هزینه کردن هم امکان بازی وجود دارد.

بازی جدید Yes Your Grace برای موبایل

 • تاریخ انتشار: ۱ فوریه ۲۰۲۴
 • امتیاز گوگل پلی: ۴.۱ از ۵

بازی موبایلی Yes Your Grace

در این بازی RPG، شما حکومت یک امپراطوری را برعهده می‌گیرید و باید منابع آن را کنترل کنید، ارتش خودتان را قوی‌تر کنید، به مردم سرزمین رسیدگی کنید و تمام کارهای یک حاکم را انجام دهید. مردم سرزمین برای دریافت کمک و راهنمایی به سراغ شما می‌آیند و شما باید تصمیم بگیرید که به چه کسی کمک کنید. یادتان باشد که منابع سرزمینتان محدود است و همه مردم با قصد و نیت خوبی درخواست کمک نمی‌کنند.
این بازی داستان Davern را روایت می‌کند؛ سرزمینی در قرون وسطی که توسط شاه اریک حکم‌رانی می‌شود.

بازی در دنیایی تخیلی و فانتزی قرار دارد؛ جایی که هیولاها و جادوهای مختلف از اتفاقات عادی روزانه هستند. این بازی با این که در سبک نقش‌آفرینی است اما کاملا به استراتژی و قدرت مدیریت نیاز دارد.
به افرادتان گوش دهید و تصمیم بگیرید که کدامشان به کمک نیاز دارد؛ به خانواده‌تان کمک کرده و در زمان مناسب، سرنوشتشان را تعیین کنیدد؛ فرماندهان، شکارچیان و جادوگران را برای به پیش بردن اهداف خودتان استخدام کنید؛ آماده جنگ شده و با برطرف کردن نیاز اربابان و پادشاهان دیگر، با کشورهای دیگر متحد شوید. این‌ها بخشی از کارهایی هستند که در این بازی می‌توانید انجام دهید.

بازی موبایلی Hamster Inn 

 • تاریخ انتشار: ۹ آوریل ۲۰۲۴
 • امتیاز گوگل پلی: ۴.۶ از ۵
 • امتیاز اپ استور: ۴.۸ از ۵

بازی موبایلی Hamster Inn 

مدیریت یک هتل زمانی که یک همستر کوچک و بامزه هستید، کار راحتی نیست. با این حال یک نفر باید این کار را انجام دهد؛ اولین هتل همستر جهان را باز کنید و انواع حیوانات را به عنوان مهمان خودتان بپذیرید. هتل خودتان را ارتقا دهید، دکور را عوض کنید تا یک هتل پنج ستاره باقی بمانید.
در هر اتاق مهمانان زیادی وجود دارند که منتظر دریافت خدماتتان هستند؛ راحتی‌شان را تضمین کنید، اتاق‌هایتان را ارتقا دهید و شاهد اتفاقات و لحظات زیبا در این بازی شبیه‌ساز مدیریت و هتل‌داری باشید.

در هتل همستر میزبان مهمانان مختلفی از یک همستر موزیسین تا یک همستر تاجر در حال سفر خواهید بود. می‌توانید خدمت‌کاران جدیدی استخدام کنید و میزبان مهمانان جدید باشید؛ هرچه بیش‌تر در بازی جلو بروید، پول بیش‌تری نیز کسب خواهید کرد.
بازی‌های زیادی به شما فشار وارد می‌کنند و اعصابتان را به هم می‌ریزند، گاهی اوقات به یک بازی آرام نیاز دارید تا خستگی‌های روزمره‌تان را از بین ببرید. با این که بازی هتل همستر می‌تواند گاهی اوقات روند تندی داشته باشد، اما با این حال یک بازی آرام است و می‌تواند باعث ایجاد حس خوبی در شما شود.

Ex Astris جدیدترین بازی های اندروید

 • تاریخ انتشار: ۲۶ فوریه ۲۰۲۴
 • امتیاز گوگل پلی: ۴.۴ از ۵

بازی موبایلی Ex Astris

سازندگان اکس آرتریس تصمیم عجیبی گرفتند تا این بازی آنلاین و در زمان واقعی را،‌ نه با مکانیزم گاچا، بلکه به شکل پولی و یک بار خرید منتشر کنند؛ آن هم زمانی که اکثر بازی‌های این دوران دارای مکانیزم گاچا و سیستم پرداخت درون برنامه‌ای هستند. طراحی سه بعدی این بازی قابل تحسین است که به دلیل تجربه سازندگان در ساخت بازی‌های دیگر رخ داده است.

شما به عنوان یان بازی می‌کنید؛ کاراگاهی از زمین، که ماموریت دارد سرزمین مرموز Allindo را کاوش کند. شما با هیولاهای مختلفی در مسیر رو به رو می‌شوید و باید آن‌ها را از بین ببرید. همچنین باید با اهالی این سرزمین آشنایی پیدا کنید و با کمک آن‌ها ماموریت خودتان را به پایان برسانید.
این سرزمین در یک سیاره دیگر قرار دارد؛ سیاره‌ای در مداری ثابت که خورشید هیچ‌گاه در آن غروب نمی‌کند.

با این حال توسط طوفان‌هایی حلقه‌شکل به دو بخش و دو نیم‌کره تقسیم شده است؛ به همین دلیل سکونت‌گاه موجوداتی هوشمند و بسیار عجیب است که شباهت زیادی به انسان دارند اما انسان نیستند.
گیم پلی بازی نوبتی است؛ یک بار شما حمله می‌کنید و بار دیگر دشمنتان. با این حال زمان‌بندی مهم‌ترین عامل در بازی است؛ چرا که با زمان‌بندی درست می‌توانید ضربه‌هایتان را به نتیجه برسانید و ضربه‌های دشمنتان را در لحظه مناسب،‌ دفاع کنید.بازی جنبه‌ای استراتژیک نیز دارد؛ شما ضربه‌ها و حرکاتتان را باید برنامه‌ریزی کرده و هر حمله را با نقشه شروع کنید. اگر علاقه مند به سبک استراتژیک هستید مقاله بهترین بازی های استراتژیک اندروید و آیفون می تواند برایتان جذاب باشد.

بازی Little Nightmares  

 • تاریخ انتشار: ۱۲ دسامبر ۲۰۲۳
 • امتیاز گوگل پلی: ۴.۳ از ۵

بازی موبایلی Little Nightmares  

در سال ۲۰۱۷، استودیوی نامکو بازی پازلی و پلتفرمر ترسناک Little Nightmares را روی ویندوز منتشر کرد. این بازی پس از انتشار به موفقیت و محبوبیت بسیار زیادی رسید؛ تا جایی که بیش از ۶ سال بعد، این بازی را برای موبایل نیز منتشر کردند و دوباره این بازی سر زبان‌ها افتاد.
این بازی داستانی تاریک و ترسناک دارد که شما را در کابوس‌های بچگی‌تان غرق می‌کند.

شما در نقش سیکس ظاهر می‌شوید؛ قهرمان بازی که باید از The Maw فرار کنید. سرزمینی مرموز که توسط ارواحی شیطانی تسخیر شده است و هرکدام منتظر وعده موجود زنده جدیدی هستند تا به تسخیر خودشان درآورند.

در بازی پیشرفت و محیط آن را کاوش کنید؛ از زندانی ترسناک که باید از آن فرار کنید تا یک زمین بازی پر از رازهای مختلف. با کودک درونتان دوباره ارتباط بگیرید تا با استفاده از قدرت تخیل و خلاقیت خودتان، معماهای بازی را حل کرده و راه خروج را پیدا کنید.
این بازی ترکیبی از اکشن و مکانیک‌های پازل‌- پلتفرمر است که در فضایی هنری، ترسناک و اتمسفریک به همراه یک موسیقی متن پر از تعلیق و وحشت اتفاق می‌افتد. راهتان را از هزارتوی The Maw پیدا کنید و از ساکنان اهریمنی‌اش دور شوید تا از کابوس‌های بچگی‌تان هم نجات بیابید.

بازی موبایلی The Longing 

 • تاریخ انتشار: ۲۹ نوامبر ۲۰۲۳
 • امتیاز گوگل پلی: ۴.۱ از ۵

بازی موبایلی The Longing 

در تاریکی محض و در اعماق زمین، شما وظیفه دارید تا منتظر بیدار شدن پادشاهتان شوید؛ بیدار شدنی که ۴۰۰ روز بعد قرار است اتفاق بیفتد. شما در این بازی در نقش سایه‌ای تنها بازی می‌کنید؛ آخرین خدمت‌کار یک پادشاه که زمانی بر سرزمین زیرزمین حکومت می‌کرد. قدرت پادشاه تمام شده و برای ۴۰۰ روز به خواب رفته است تا دوباره بتواند نیرویش را به دست آورد. این وظیفه شما است تا در سرزمین بمانید و از آن محافظت کنید تا پادشاه بیدار شود.

زمانی که شروع به بازی کنید، سیستم روزشمار ۴۰۰ روزه را آغاز می‌کند؛ حتی اگر از بازی بیرون بروید هم روز شمار متوقف نمی‌شود. الان نوبت شما است تا تصمیم بگیرید چه کاری می‌خواهید انجام دهید؛ لازم نیست مضطرب شوید و بترسید، زمان زیادی دارید.

استایل بازی کاملا برعهده شما است؛ می‌توانید بازی را شروع کنید و پس از ۴۰۰ روز دوباره برگردید. اگر حتی بازی نکنید، بازی به پایان خواهد رسید و می‌توانید این پایان را شاهد باشید. با این حال شخصیتتان بدون شما در اعماق زمین، بسیار تنهاتر از قبل خواهد بود.
همچنین می‌توانید داخل غارها و اعماق زمین را کاوش کنید و آیتم‌هایی برای خانه‌تان جمع‌آوری کنید تا این ۴۰۰ روز را راحت‌تر بگذرانید. شخصیتتان را به یک ماجراجویی جدید بفرستید و نگران سرعت پایین حرکتش نباشید، زمان زیادی در اختیار دارید.

شما می‌توانید داستان‌های کلاسیک مختلفی مانند موبی‌دیک را داخل بازی بخوانید و وقت بگذرانید؛ یا حتی می‌توانید شخصیتتان را رها کنید تا آن‌ها را بخواند.
کار دیگری که می‌توانید بکنید، خارج شدن از مرزهای سرزمین و به دنیای بیرون است. شما می‌توانید دستور پادشاه را نادیده بگیرید و اعماق زمین را ترک کنید. این سفر بسیار بلند و طولانی خواهد بود و خطرات زیادی شما را تهدید خواهد کرد اما قطعا از آن لذت خواهید برد. اگر به چنین بازی های طولانی علامند هستین مقاله معرفی 20 تا از طولانی ترین گیم پلی بازی ها را بخوانید.

بازی‌های کمی می‌توانند معنای زندگی را طوری به تصویر بکشند که حتی پس از پایان بازی هم اثر خودش را روی بازیکن گذاشته باشد؛ و بازی‌های بسیار کم‌تری می‌توانند این کار را بدون استفاده از تصاویر و صداهای احساسی و عمیق انجام دهند.

با این حال The Longing توانسته است این کار را انجام دهد؛ بدون استفاده از تصاویر و کات‌سین‌های احساسی یا موسیقی متن عمیق و پر از تعلیق. تنها چیزی که برای دیدن حقیقت نیاز دارید، دوست سایه‌تان و چشم‌های زرد و بزرگ اوست…

بازی Caves of Lore جدید

 • تاریخ انتشار: ۱۹ ژانویه ۲۰۲۳
 • امتیاز: ۴.۹ از ۵

بازی موبایلی Caves of Lore

این بازی که در سال ۲۰۲۳ منتشر شده است، در ۱۸ آوریل ۲۰۲۴ آپدیتی بزرگ دریافت کرد و به همین دلیل آن را در لیست جدیدترین بازی‌های موبایلی ۲۰۲۴ قرار می‌دهیم. بازی Caves of Lore ادای احترامی به بازی‌های RPG کلاسیک و اولد اسکول است؛ بازی‌های پیکسلی و دوبعدی که در دنیای فانتزی و پر از جادو رخ می‌دادند.این بازی هم یک RPG نوبتی یا turn-based است که با استفاده از پیکسل آرت ساخته شده است.بازی Caves of Lore، ترکیبی از کاوش در محیط بازی، تعامل کاراکترها با یک‌دیگر و یک سیستم مبارزه است.

در این بازی از بین ۶ کاراکتر می‌توانید انتخاب کنید، بیش‌تر از ۶۵ طلسم، ۶۵ توانایی، ۶۵ ویژگی خاص، ۵۰ هیولا، ۴۰ شخصیت غیرقابل بازی، ۳۰ ماموریت و ۲۰ منطقه در بازی وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را به دست آورید و کاوش کنید.با استفاده از این ویژگی‌ها، قدرت‌ها و کاراکترها و صدها آیتم مختلف دیگری که داخل بازی قرار دارند، می‌توانید هزاران ترکیب متفاوت بسازید که هرکدام قدرت ویژه‌ای خواهند داشت. بازی دست شما را در ایجاد ترکیبات مختلف باز گذاشته است و می‌توانید قدرت‌مند‌ترین سحرها را با استفاده از توانایی‌هایتان انجام دهید.

در زمان دانلود و نصب این بازی، از تعداد نسبتا پایین بازیکنان آن ناامید نشوید؛ اگر به RPGهای پیکسلی و قدیمی علاقه داشتید، این بازی قطعا شما را راضی خواهد کرد. با این حال ممکن است به دلیل گرافیک نامعمول آن، نخواهید آن را بازی کنید؛ این بازی برای عموم بازیکنان ساخته نشده است اما کسانی که با آن ارتباط برقرار کنند، بیش‌ترین لذت را از بازی دریافت خواهند کرد.

بازی Please Touch The Artwork 2 

 • تاریخ انتشار: ۲۲ فوریه ۲۰۲۴
 • امتیاز گوگل پلی: ۴.۹ از ۵

بازی موبایلی Please Touch The Artwork 2 

به نظرتان یکی از جدیدترین بازی های موبایلی می‌تواند علاقه شما به هنر سنتی را برانگیخته کرده و زیبایی‌ نقاشی‌ها را به رخ بکشد و خسته‌کننده و حوصله‌سربر نباشد؟ این هدفی است که این بازی در تلاش است به آن برسد. بازی Please Touch the Artwork 2 توسط تیم یک‌نفره توماس واترزوئی و با کمک دولت بلژیک با استفاده از نقاشی‌های جیمز انسور ساخته شده است تا به دیده شدن آثار این هنرمند کمک شود.
در این بازی شما در نقاشی‌های این هنرمند را کاوش می‌کنید، پازل‌ها و معماهای مختلفی را حل می‌کنید، کاراکترهای جذابی را مشاهده می‌کنید و با آثار زیبای جیمز انسور خو می‌گیرید. این بازی داستان خاصی ندارد؛ در هر حال این بازی بسیار چکیده است.

شما در آن در نقش روح جیمز انسور ظاهر می‌شوید که بین نقاشی‌های مختلف خودش سرگردان است. هدفتان این است که حفره‌ها و ایرادهای نقاشی‌ها را برطرف کنید و کاراکترهای جذابی بسازید.
در این بازی ماجراجویی بین نقاشی‌های مختلف سفر می‌کنید، پازل‌ها را حل کرده و آیتم‌های مختلف جمع می‌کنید؛ سپس از آن‌ها برای تعمیر نقاشی‌ها و پیدا کردن اشیای گم‌شده کاراکترهای داخل نقاشی استفاده می‌کنید. یک بازی با روندی نسبتا کند و آرام، که باعث آرام شدن ذهنتان می‌شود؛ این بازی بسیار مفرح است و کاراکترهای سرگرم‌کننده زیادی دارد. فقط زمانی که Please touch the artwork 2 را بازی کنید، می‌توانید به شکل کامل زیبایی آن را بفهمید.

بازی Rainbow Six Mobile 

 • تاریخ انتشار: به زودی در سپتامبر ۲۰۲۴

بازی موبایلی Rainbow Six Mobile 

رینبو سیکس موبایل یکی از جدیدترین بازی های موبایلی است که  در اواسط سال ۲۰۲۴ منتشر شود؛ این بازی که از فرانچایز بازی رینبو سیکس ساخته شده است، قرار است یک بازی شوتر آنلاین چندنفره باشد. شما در این بازی می‌توانید در حالات کلاسیک رینبو، Attack یا Defense بازی کنید. چه بازیکن حمله باشید چه دفاع، در تیم‌های ۵ نفره به مقابل هم می‌روید و در نبردهایی نزدیک با سرعت بسیار بالا روبه روی هم قرار می‌گیرید. تصمیمات لحظه‌ای اهمیت بسیار بالایی در این بازی دارند.
امکان انتخاب از بین اپراتورهای مختلفی وجود دارد که هرکدام قابلیت‌ها و توانایی‌های خاصی دارند.

در این بازی می‌توانید از ابزارها و گجت‌های مختلفی به نفع تیم خود استفاده کنید. رینبو سیکس موبایل یک بازی شوتر کاملا تاکتیکی است که منحصرا برای موبایل ساخته شده است. این بازی برای موبایل بهینه‌سازی شده است؛ مچ‌های سریع‌تر و کوتاه‌تری دارد و همچنین می‌توانید چینش دکمه‌ها و تنظیمات را کاملا بر اساس موبایل خودتان تنظیم کنید.

رینبو سیکس موبایل تمام حالات بازی رینبو سیکس را خواهد داشت؛ در این بازی می‌توانید از لیست اپراتورهای کلاسیک رینبو سیکس و توانایی‌های هرکدام کاراکتر دلخواهتان را انتخاب کنید. مپ‌های محبوب بازی مانند Bank and Border قرار است در رینبو سیکس موبایل نیز موجود باشند. حالات بازی مانند Secure the Area یا حالت Bomb هم در رینبو سیکس موبایل قرار دارند و در هر کدام با تیم‌های ۵ نفره بازی خواهید کرد. امکان بازی تک به تک نیز همانند رینبو سیکس در نسخه موبایل فراهم شده است.

بازی جذاب Call of Duty Warzone Mobile 

 • تاریخ انتشار:‌۲۰ مارس ۲۰۲۴
 • امتیاز گوگل پلی: ۳.۹ از ۵
 • امتیاز اپ استور: ۴.۶ از ۵

بازی موبایلی Call of Duty Warzone Mobile 

وارزون موبایل، جدیدترین بازی موبایل از فرانچایز کالاف دیوتی است که بالاخره در سال ۲۰۲۴ نسخه جهانی آن منتشر شد. این بازی جزوه جدیدترین بازی موبایلی است که بیش از یک سال به شکل آزمایشی فقط در کشور استرالیا قابل بازی بود اما در اوایل سال ۲۰۲۴، به شکل رسمی برای تمام کشورها عرضه شد.
وارزون موبایل بتل رویال کالاف دیوتی است که در آن از استایل مبارزه و گیم پلی وارزون الهام گرفته شده است. اسلحه بازی و مبارزات آن به شکلی کاملا واقع‌گرایانه طراحی شده‌اند و در یک موبایل قدرت‌مند، می‌توانید از گرافیکی واقع‌گرایانه و در حد کنسول بهره ببرید.

مپ‌های محبوب کالاف دیوتی مانند وردنسک و Rebirth Island را جست‌وجو کنید و در مناطق محبوب بازی مانند Shipment، Shoot House و Scrapyard با دشمنانتان روبه رو شوید. تمام مپ‌ها باز‌سازی شده‌اند تا روی موبایل بهینه باشند. در بتل رویال پیروز شوید تا به سطوح بالاتر برسید و انبار مهمات و سلاح‌هایتان را ارتقا دهید.

حالت بین پلتفرمی وارزون موبایل، به شما اجازه می‌دهد تا جوایز و آیتم‌هایی را که در وارزون موبایل به دست آوردید، به وارزون و مدرن وارفر ۳ خود اضافه کنید. برای این کار کافی‌ست تا با یک اکانت و یک ایمیل روی هر سه بازی حساب باز کنید. درنتیجه می‌توانید سی پی وارزون موبایل، آیتم‌ها و دستاوردهایی را که در یک پلتفرم به دست می‌آورید، روی پلتفرم دیگر نیز دریافت کنید.برای معرفی بیشتر این بازی ما به شما مقاله معرفی جامع بازی وارزون موبایل را پیشنهاد میدهیم.

بازی مورد علاقه شما بین جدیدترین بازی های موبایلی 2024 کدام است؟ 

ما در این مقاله به معرفی جدیدترین بازی های موبایلی 2024 پرداختیم. بازی‌های زیادی تا به این جای سال ۲۰۲۴ ساخته شده‌اند که هرکدام تحسین منتقدان و بازیکنان را در پی داشتند؛ بازی‌های مختلفی نیز قرار است تا پایان سال منتشر شوند که برخی از آن‌ها نام‌های معروفی مانند رینبو سیکس را شامل می‌شوند. شما هم می‌توانید در بخش نظرات، جدیدترین بازی مورد علاقه‌تان را برای ما بنویسید؛ نظرات شما به ما کمک می‌کنند تا مقالات و مطالب بهتری برایتان آماده کنیم.

اگر غیر از بازی های موبایلی به بازی های کامپیوتری علاقه دارید میتوانید در مقاله معرفی جدید ترین بازی های چند نفره کامپیوتری در رسانه ایموجو با بازی ها آشنا شوید.

سوالات متداول 

بهترین بازی موبایلی جدید 2024 کدام است؟
بازی Devil May Cry: Peak of Combat را می‌توان از بهترین بازی‌های سال ۲۰۲۴ تا به این جا دانست.
جدیدترین بازی شوتر 2024 کدام است؟
کالاف دیوتی وارزون موبایل جدیدترین بازی شوتر آنلاین است که در ۲۰۲۴ منتشر شده است.
کدام بازی به تازگی روی موبایل منتشر شده است؟
بازی معروف Little Nightmares به تازگی و در آخرین روزهای سال ۲۰۲۳ پس از ۶ سال روی موبایل منتشر شد. بازی رینبو سیکس موبایل نیز از فرانچایز معروف رینبو سیکس، قرار است در اواسط سال ۲۰۲۴ برای موبایل عرضه شود.

ثبت دیدگاه

نظرات کاربران

10 دیدگاه
 • سامان

  شما محصولات این بازی هارو میخرین برامون؟

  • پشتیبانی ایران موجو

   سلام اگر داخل بازی به محصولی نیاز داشتین که در سایت موجود نبود به پشتیبانی ایران موجو پیام بدین کارشناس ها شما را راهنمایی میکنند.

 • شیدا

  سلام بازی شوالیه آتش از چند سال میتونن بازی کنن؟

  • پشتیبانی ایران موجو

   سلام رد سنی بازی شوالیه آتش 10 سال به پالا تایین شده است

 • هانی

  این بازی هایی ک گذاشتین میتونیم دانلود کنیم بازی کنیم الان؟اومده بازی‌هاش ؟

  • پشتیبانی ایران موجو

   تاریخ انتشار بازی ها نوشته شده در مقاله.

 • مهران

  بیصبرانه منتظر بازی رینبو سیکس موبایل هستم

  • پشتیبانی ایران موجو

   تاریخ انتشار این بازی در مقاله نوشته شده

 • مریم

  ممنون از‌سایت خوب ایران موجو

  • پشتیبانی ایران موجو

   ممنون از شما ❤️

iranmojo online support