آموزش بازی پابجی موبایل

آموزش سریع و آسان خرید رویال پس پابجی موبایل

خرید رویال پس پابجی ارزان از ایران موجو

رویال پس پابجی یک بازی سطحی است که دارای ۷۰ سطح است، به طوری‌ که بازیکن با انجام مأموریت‌های خواسته شده، باعث ارتقاء سطح خود در بازی می‌شود. این بازی به بازیکن، لباس‏های حماسی و افسانه‌ای، اسلحه و وسیله نقلیه می‌دهد. همچنین رویال پس با بیش از چند میلیون بازیکن، از مهم‌ترین بازی های پابجی موبایل است. در این بازی، مانند نسخه کامپیوتری آن بازیکنان زیادی در میدانی وسیع در جستجوی سلاح، تجهیزات و وسایل نقلیه می‌باشند و با هم تا کشته شدن یکدیگر می‌جنگند.

بازی در رویال پس، رایگان است اما بازیکن می‌تواند با خرید یک پاس نخبه، آیتم‌ها و مزایای مختلفی را بدست آورد. نکته اصلی این است که توسعه دهنده می‌خواهد پول درآورد، بنابراین او از پاس سلطنتی(نخبه) رویال پس پابجی، به عنوان یک مزیت استفاده می‌کند تا مردم آن را خریداری کنند. شما می توانید برای خرید جم بازی از طریق فروشگاه اینترنتی ایران موجو اقدام نمایید.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: هر آنچه که باید در مورد الیت پس پابجی بدانید

آیتم‌های رویال پس پابجی موبایل

در رویال پس پابجی، آیتم‌هایی به دو صورت رایگان و پولی در اختیار بازیکن قرار می‌گیرد . که آیتم‌های بخش پولی، جذاب‌تر و دارای چالش‌های سخت‌تر می‌باشد.

بنابراین رویال پس پابجی به دو بخش پولی و رایگان تقسیم می‌شود و بخش پولی رویال پس نیز به دو بخش رویال پس الایت و رویال پس الایت پلاس تقسیم می‌شود، که در ادامه این مقاله از آموزش بازی پابجی موبایل هر یک از آن‌ها را توضیح می‌دهیم.

رویال پس پابجی رایگان

در قسمت رایگان به بازیکن یک سری مأموریت‌هایی داده می‌شود که با انجام هریک از آن‌ها امتیازهایی  به او تعلق می‌گیرد و این مأموریت‌ها باید در طی یک زمان محدود انجام شود و سر موقع آن را به اتمام رساند.

خرید یوسی پابجی موبایلرویال پس پابجی پولی

رویال پس الایت پلاس دارای قیمت بالاتری است و دارای مأموریت‌های بیشتری می‌باشد و امتیاز بالایی به بازیکن می‌دهند و باعث افزایش رتبه بازیکن می‌شوند.  در این بخش دو نوع مأموریت وجود دارد، که یک بخش آن سخت‌تر است  و با بالاتر رفتن رتبه رویال، مأموریت‌ها سخت‌تر می‌شوند.

رویال پس پابجی رایگان و پولیویژگی های رویال پس PUBG Mobile

بازیکنان رایگان در رویال پس پابجی یک نقطه ضعف دارند و آن این است که حتی اگر کالاها یا لباس‌هایی دریافت کنند، نمی‌توانند بعد از پایان فصل از آن‌ها استفاده کنند، اما بازیکنان نخبه یا پولی می‌توانند حتی در خارج از فصل از جوایز خود استفاده کنند و اگر بازیکنان نمی‌خواهند منتظر دریافت جوایز رتبه باشند، می‌توانند مستقیماً آن‌ها را خریداری کنند.

برای خرید رویال پس پابجی موبایل با قیمت مناسب و ارزان، می توانید از طریق وب سایت خرید جم ایران موجو اقدا کنید. این فروشگاه یکی از بهترین و معتبرترین فروشگاه های خرید پک بازی می باشد. با خرید از این فروشگاه شما می توانید یک خرید ارزان و مطمئن را تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *