راهنمای بازی کستل کلشReviewed by آحمد فندرسکی on Aug 15Rating: 4.5راهنمای بازی کستل کلشدر این نوشته میتوانید با کلیات بازی زیبای کستل کلش آشنا شوید و ار این بازی لذت کافی را ببرید .
راهنمای بازی کستل کلش

اموزش بازی کستل کلش

تا چندی پیش از عرضه‌ی بازی محبوب کلش اف کلنز  ,سبک استراتژیک در بازی‌های موبایل مفهوم خاصی نداشت.

بازی‌های ارائه‌شده در آن زمان اکثراً به علت روان نبودن کنترل بازی و نداشتن حس رقابت در بین بازیکنان دارای طرفداران زیادی نبود.

پس از عرضه‌ی Clash Of Clans ,این سبک استراتژیک  بشدت بین بازیکنان محبوب گشت.پس‌ازآن که کمپانی سازنده‌ی بازی(Supercell) موفقیت زیادی در این زمینه  کسب کرد,سازندگان زیادی به این فکر افتادند تا بازی‌هایی مشابه بازی محبوب Clash Of Clans  عرضه کنند.

در ابتدا توضیح بدهم که برا پیشرفت سریع در مراحل بازی و تقویت نیروهایتان نیاز به استفاده از جم یا الماس بازی کستل کلش می باشید.

برای خرید الماس Castle clash  به فروشگاه وب سایت ما مراجعه کنید . 

یکی از بازی‌هایی که در زمان عرضه‌ی Clash Of Clans  ارائه شد، بازی محبوب Castle Clash توسط شرکت IGG هست که دارای طرفداران بی‌شماری در داخل و خارج کشور است.

بررسی کوتاهی در مورد این بازی جذاب با هم انجام میدیم …

معرفی بازی

همانند بازی کلش اف کلنز,شما کنترل یک دهکده‌ی کوچک را بر عهده‌دارید که باید با حمله و غارت بازیکنان دیگر، منابع جمع کرده و دهکده‌ی خود را ارتقا دهید.

همچنین این بازی دارای بخش تک نفرِ,حمله‌ی گروهی(کلن) ,دوئل(Arena),  achievement (قسمتی که با انجام دادن کارهایی خاص در بازی جم دریافت می‌نمایید) هست.

گرافیک بازی نیز بسیار فانتزی و دلربا است و ساختمان‌ها و نیروها همگی دارای طرح‌های زیبایی می‌باشند.

شما با یک کارگر بازی را شروع می‌کنید و در همان ابتدای بازی به شما یک کارگر دیگر می‌دهد.برای افزایش سرعت پیشرفتتان نیز می‌توانید با  خرید جم تعداد کارگرها را افزایش دهید.

خرید الماس کستل کلش

اموزش بازی کستل کلش

بخش‌های بازی

بازی دارای ۴ بخش می باشد :

  • تک‌نفره
  • حمله به بازیکنان دیگر
  • حمله‌ی گروهی
  •  دوئل.

در بخش تک‌نفره شما به دهکده‌های از پیش‌ساخته‌ی بازی حمله می‌کنید که منابع نسبتاً کمی در ابتدا دارند.
در بخش حمله به بازیکنان دیگر شما به نبرد با بازیکنان واقعی می‌روید که با پیروزی شما منابع کسب کرده و رتبه‌ی تان میان بازیکنان بالا می‌رود.

در این قسمت همانند CoC شما کافی است نیروهایتان را انتخاب کرده و در دهکده‌ی دشمن پیاده‌سازی نمایید تا آن‌ها به‌صورت خودکار شروع به حمله به دهکده‌ی دشمن نمایند.
در قسمت حمله‌ی گروهی شما در ابتدا می‌بایست کلن تشکیل دهید سپس با دوستانتان به نبرد با کلن‌های دیگر بروید.این بخش هم همانند CoC هست.

شما حریف خود را انتخاب کرده و سپس اقدام به حمله و کسب ستاره از حریف می‌نمایید.

خرید الماس کستل کلش

اموزش بازی کستل کلش

در قسمت دوئل که بخش جالبی هست,شما قهرمانانتان را به نبردهای ۳vs3 با قهرمان‌های دشمن می‌فرستید.بدین‌صورت که در زمین دوئل در جایگاه مخصوص شما قهرمان‌های موردنظر خود را می‌کارید و سپس آنان در مسیر خود شروع به حمله به قهرمانان دشمن می‌کنند.اولین نفر که جایگاه دشمن را تصرف کند پیروز میدان است. در بازی قهرمانان زیادی وجود دارد که با خرید جم می‌توان آن‌ها را آزاد کرد و با مبارزه در دوئل امتیاز کسب کرد (Badge point) تا با آن قهرمانان را ارتقا داد.

خرید الماس کستل کلش

اموزش بازی کستل کلش

در بازی ساختمان‌ها,تجهیزات دفاعی, سربازان,قهرمانان و اسپل های زیادی وجود دارد که با پیشروی در بازی می‌توان آنان را آزاد کرد و ارتقا داد.بازیCASTLE CLASH هرروز چالش‌های زیادی پیش روی شما قرار دارد که علاوه بر حمله به بازیکنان دیگر شما می‌توانید در دوئل شرکت نمایید که بخشی جالب و دارای تنوع هست که بازی را از حالت خسته‌کننده خارج می‌کند.

خرید الماس کستل کلش

اموزش بازی کستل کلش

جمع‌بندی

کستل کلش در کل بازی محبوب و جذابی است ,برخلاف رقیبان خود این بازی بخش های جدید زیادی دارد و هر روز در حال به روزرسانی می باشد .. شخصیت های بسیار زیاد و جذابی دارد … محدودیتی بازی کردن برای شما ایجاد نمی کند .
اگر از طرفداران بازی‌هایی همانند سبک استراتژیک هستید،از کنار این بازی ساده نگذرید…

برای خرید الماس بازی کستل کلش به بخش فروشگاه مراجعه کنید تا با قیمت مناسب الماس بازی کستل کلش را خریداری کنید . 

میزان رضایت
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید